Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki közületek végigcsinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki közületek végigcsinálta a 40 napos házasságmentést?

Figyelt kérdés
Neharagudjaok, ha kicsit rosszul fogalmaztam meg a kérdést..

2013. máj. 6. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%

Talán erőt merítesz ebből, de nekem sikerült:))

Mi külön költöztünk már, férjem válni akart. Békén hagytam 1-2 hónapig, hadd élje az életét. Aztán mikor kezdett közeledni, írtam neki egy hosszú levelet, benne az érzéseimet, meg mindent, amitől nagyon meghatódott. Aztán mikor ez hatott, akkor kezdtem el ezt a könyvet alkalmazni, napról napra. Kb. a tizenvalahányadik napon visszaköltözött hozzám, azóta együtt vagyunk, és boldogabban mint valaha bármikor. Azóta is alkalmazok a könyvből sok gesztust. Bár bevallom, az imádkozós részeket kihagytam belőle, csak a gyakorlati részeket csináltam meg.

Sok sikert és kitartást neked!:)

2013. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
75%
Bizonyos problémákon valóban segíthet a 40 nap tanácsainak követése pl. ha félrecsúszott a kommunikáció, vagy nem figyeltetek egymásra. Azonban vannak olyan helyzetek, amikor már teljesen kiüresedett a kapcsolat-nincs már érdeklődés sem, teljesen eltérőek a szexuális igények, ez esetekben semmit nem ér.
2013. máj. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és szivből gatulálok nektek, hogy sikerült köszönöm, hogy ezt megosztottad velem..valoszinüleg én is majd több gyakorlati részt fogok belőle megcsinálni, de az imádkozást sem hagyom ki.. :) Igyekezni fogok helyrehozni a dolgokat! :)
2013. máj. 7. 17:19
 24/68 anonim ***** válasza:
62%

Én a héten fogom elkezdeni. :)

Mi a párommal még csak 5 hónapja vagyunk együtt, együtt is élünk. Kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, én így érzem. Szakításról szó sincs, szeretjük egymást. De szeretném, ha minden sokkal jobb lenne, ha erősödne a kapcsolatunk.

Remélem te is sikerrel jársz, kérdező! Remélem én is...:)

Gyönyörű film, és hiszek benne.

2013. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 A kérdező kommentje:
5.dik nap, ma kell megkérdeznem tőle, hogy mi az ami zavarja bennem! Te elkezdted már csinálni? Mizujs?
2013. máj. 9. 17:01
 26/68 anonim ***** válasza:

Én két éve estem át ezen. Akkor bejött úgy nagyjából. Azért nagyjából, mert a 40. napon leültettem a számítógépe elé és végig néztük együtt. És elmondtam, hogy ma van a 40. nap. Akkor ez jó volt, visszajött, de most, két évre rá megint válságos a kapcsolatunk.

Viszont ő az, aki elég gyenge érzelmi intelligenciájú, nem lehetett eddig beszélni vele a dolgokról, csak egy szeszélyes makrancos csajt alakított. Egészen pár nappal ezelőttig: eldurrant az agyam és nagyon kemény voltam vele. És elmondtam neki azt, ami a Csernuses műsorban is volt, hogy egy nő nem érezte, hogy figyelmet kapna a hapitól és férleqrt. Aztán Csernus kérdezte, hogy "drága, szólt a férfinak, hogy - Figyelj rám! vagy hasonló?" Hááát nem. És miért nem? Öőő öööö.... volt a válasz.

Szóval a férfi lehet gondatlan, de ha a nő hallgat csak és csendben rohassza a kapcsolatot akkor ő is hibás legalább annyira. Szóval megmondtam a páromnak, hogy utolsó alkalom, hogy jétszadozik és megaláz, ha baja van, mondja meg, ha el akar menni, menjen, de lehetőleg minél hamarabb essünk túl, mert utálok bizonytalanságban élni.

Na ez hatott és legalább elkezdtük átbeszélni a dolgainkat.


Neked Kérdező viszont sok sikert és tartós eredményt kívánok.

2013. máj. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:
Huha akkor nem semmi ami veled történt! Köszönöm a válaszod és a biztatást, remélem sikerülni fog ma 7.dik nap le kellett rnom a poiziv dolgokat rola és kiemelni egyet, meg is történt...
2013. máj. 11. 20:08
 28/68 A kérdező kommentje:
Jaj ezt elfelejtettem, hogy neked is sok sikert, hogy megmentsd a kapcsolatod, remélem sikerülni fog ( ha még benned van az akarás..)
2013. máj. 11. 20:10
 29/68 anonim ***** válasza:

[link]


ezt találtam, esetleg valaki leforditaná, vagy van olyan ami le van forditva! érdekelne engem is ez a program!

2013. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%
[link] itt vannak a napok
2013. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!