Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki közületek végigcsinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki közületek végigcsinálta a 40 napos házasságmentést?

Figyelt kérdés
Neharagudjaok, ha kicsit rosszul fogalmaztam meg a kérdést..

2013. máj. 6. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm utolsó, hogy feltetted ezt a linket. El is mentettem ha valaha szükség lenne rá. :)

Nektek, akik elkezdtétek nagyon sok erőt kívánok, és adja az Úr, hogy sikerüljön.

2013. máj. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :) (.dik napon vagyok, nekem kicsit máshogyan irja le a napokat, de ahogy olvasom mindehol a lényeg ugyanaz.. :)
2013. máj. 12. 09:22
 33/68 A kérdező kommentje:
* 8.dik nap, félreirtam véletlen..
2013. máj. 12. 09:26
 34/68 anonim ***** válasza:

Én nagyon szurkolok Nektek attól függetlenül, h én el sem kezdem. Páromat rengeteg dologgal próbáltam rávenni a szexre, minden praktikával, de nem. Nekem meg szex nélkül nagyon rossz, h akit szeretek annak nem kell a testem. Tavaly nyár óta 3 alkalom nem túl sok, igaz?

Ő 23/F én 25/N

2013. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:
Én teljesen megértelek téged, mert sajnos mi is elridegültünk egymástol..:( együtt érzek veled, sajnos nekünk is a sok munka meg a problémák ugymond megöltek belőlünk valamit, ha érted, hogy mire gondolok...ti együtt éltek?
2013. máj. 12. 11:07
 36/68 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a biztatást, de én rábeszélnélek, hogy probáld meg, az amibe időt és enegrgiát fektetsz azt ne hagyd annyiban, tönkremenni, engem is ez motivál..sok évem, időm, pénzem, energiám van ebben a kapcsolatban és probálom helyrehozni, sajnos nekünk em ez az első válsűg amiben vagyunk..
2013. máj. 12. 11:08
 37/68 anonim ***** válasza:
Együtt élünk. Nekünk a 40 napos dolgot azért sem érdemes elkezdeni, mert a párom meleg. Csak nem értem, miért van akkor velem... Lehet, h szégyennek érzi mások előtt vagy én nem is tudom!... :(:(:(:(
2013. máj. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 A kérdező kommentje:
Te jo ég, sajnálom tényleg..de nem gondolod, akkor, hogy ennek a kapcsolatnak véget kéne vetni?? Csak magad kinzod ezzel és te is megérdemled a boldogságot!!! Ezt tartasd szem előtt, ehhez neked is jogod van, hogy azzal légy boldog akivel akarsz, aki hozzád valo!!!
2013. máj. 14. 08:53
 39/68 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok, offolnék mert témába vág, én utólag láttam a filmet és nem tudom érdemes lett volna-e belevágni ha előtte látom, röviden:


A férjemnek 6hónapja volt kapcsolata amikor kiderült, ragaszkodott a lányhoz, nem akarta feladni azt a kapcsolatát, így én hazaköltöztem 7 hós terhesen egy kisgyerekkel a szüleimhez. Segíthetett volna ez a házasságmentés akkor, ha "erőszakkal" még 40napig magunk mellett tartom csak h végigcsináljam? szerintem ilyen esetben ez sem segít.

2013. máj. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 A kérdező kommentje:
Atya ur isten..nem semmi amin te is keresztül mentél, de sajnállak... :( kitartást!!! Igen én is ugy látom, hogy nem minden esetben ad megoldást ez sem, sajnos ez sem tud csodákat tenni, ha már annyira elfajult a helyzet..
2013. máj. 15. 07:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!