Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel tíz éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel tíz éve vagyunk házasok. Nem vagyok rá büszke de nemrég megcsaltam. Most úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Mit tegyek? A sértő megjegyzésekből nem kérek!

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
75%
Persze ha a nő csalja meg a férjét akkor nem kell megtudnia meg véletlen, ja persze.
2013. máj. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
81%
Vegyétek észre hogy ez kamu :)
2013. máj. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
14%
1 Egy nő mindig tudja ki a gyermeke apja.Mindig. Ezzel amit te löksz max. a pasikat lehet megetetni, de egy nőt aki anya azt nem.
2013. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:
61%

"a férjednek mondhatod, hogy egészségügyi küreted volt "


Nem mondhatja, mert a zárójelentésnél a nő egyből bukna.

2013. máj. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:
31%
A férj azt sem kell megtudja, hogy kórházban voltál, még aznap hazamehetsz...vagy egy napra menj anyukádhoz, barátnődhöz valahova, hogy ne vegye észre hogy gyenge vagy.
2013. máj. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:
42%

#13-as: te biztos pasi vagy.

Ha férjével is volt, akkor honnan a fészkes fenéből tudja, ki az apa?


Nem vagy könnyű helyzetben, az biztos.

Jó lenne tudni, hogy egyébként minden rendben van-e köztetek. A férjed is megcsalt-e már esetleg? Van gyereketek? Ha nincs, miért nincs?

2013. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
89%

Ha félreszexelni tudsz, akkor legyen bátorságod bevallani a férjednek.

Aztán majd eldönti, kellesz-e még neki.


Nem tudom, ki írta, de a vállalnám a TETEM következményét az a szerető, a férj vagy a baba?

2013. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
igaza lehet a 12-esnek...
2013. máj. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
#17-es ez a freudi elszólás.. valójában mind egy szálig azok lesznek -csak a felnőttek illuzórikusan úgy látszódnak, mintha nem...
2013. máj. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
83%
12-ES vagyok : azok a kérdések,amik 2mondatban vannak megfogalmazva,nagy horderejű dologról van szó,és olyan téma amire sokan ugranak,azok KAMUK ! Ugyanez igaz olyan kérdésekre,amik ki vannak bőven fejtve,de beletrafál olyan témába,ami megosztja a társadalmat,rendszerint ezek provokatívak.Illetve mikor már jön 500válasz,a kérdező nem reagál semmit,ugyanez a kategória.
2013. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!