Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel tíz éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel tíz éve vagyunk házasok. Nem vagyok rá büszke de nemrég megcsaltam. Most úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Mit tegyek? A sértő megjegyzésekből nem kérek!

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
46%

Azok akik rögtön azzal jönnek, hogy bezzeg a nőknek lehet félremenni... Ti nem olvastatok még olyat, vagy nem találkoztatok olyannal a való életben, hogy ha egy nő elpanaszolja, hogy a férje megcsalta, akkor rögtön azzal támadják, hogy biztos elhanyagoltad magad, nem szexeltél vele eleget, stb...? Magyarán a férjnek keresnek okot,amiért neki 'járt' a félrelépés lehetősége.

Most a Kérdezőt mindenki leugatta, amiért félrement, de egy kérdésben sem olvastam olyat, hogy jól tetted, ha pl a férjed elhanyagolta magát....

Neked Kérdező csak annyit tudok mondani, hogy relatíve jól döntöttél. Marha nagyot hibáztál, de akik azzal jönnek, hogy vállald a tetted következményeit nem valami előrelátóak.

Nem tudom, hogy lelkiismeret furdalásból, vagy önzőségből döntöttél így, de legalább másokat nem teszel tönkre.

2013. máj. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
63%
A válaszol többsége sajnos nagyon sokat elárul a mai nők erkölcséről, csak gratulálni tudok hozzá.
2013. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
5%

szerintem is jobb lesz ha megválsz a babától.

különben nem lesz többé családod.

bár bűntudatod annál inkább.

2013. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
42%

Egy szex miatt megszegted az osszes erkolcsi parancsot megerte?

Csoro gyerek a hasadban csak ot sajnalom

2013. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
60%

Elveteted a babát és utána hazamész a férjedhez, mintha semmi nem történt volna?

Állj a férjed elé, hagyjad, hogy ő döntsön, mit akar. Egy ilyen hazugság után komolyan minden nap a férjed szemébe tudnál nézni? Hihetetlen :-(.

2013. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
80%
Nem ez a hihetetlen, hanem az hogy a válaszok többsége is ezt tanácsolta mintha teljesen természetes lenne.
2013. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
68%
Az is hihetetlen. De tanácsolni könnyebb lehet, mint nap mint nap belenézni annak a szemébe, akivel ezt teszik.
2013. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
56%
ÉS a családos ember (aki 50%-ban bűnrészes) hogy tud belenézni bárkinek is a szemébe?
2013. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
36%

Azért maradjunk a realitás talaján.

Nem sok olyan hosszan tartó házasság létezik, ahol nem fordult elő megcsalás valamelyik vagy mindkét részről.


Természetes az itt levők kivételek, hiszen aki itt írogat, mindig maximálisan megfelel mindenféle elvárásnak és soha nem hibázott.

2013. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
30%
Tizenakárhány évesen nagyon könnyű mások felett ítélkezni, de majd ha 10-20-30 évig élnek ugyanazzal a nővel/férfival, és eközben soha semmi kísértés nem éri őket, na akkor, utána lehet minősíteni.
2013. máj. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!