Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel tíz éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel tíz éve vagyunk házasok. Nem vagyok rá büszke de nemrég megcsaltam. Most úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Mit tegyek? A sértő megjegyzésekből nem kérek!

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:
37%

68

"Másfelől: annak van joga ítélkezni feletted, aki még nem vétkezett, én bűnösebb vagyok nálad, ezért nekem nincs."


Nincs olyan, hogy bűnösebb valaki: bűnös/nem bűnös. Amit te irsz, azt egyértelműen nem mondja Isten.

Ezt mondja:


Ember, halandó, ki vagy te, hogy bárkit is megitélj?



Értékelem, hogy magadat hívőnek akarod beállítani, de ez most ezután a hozzászólás után egyértelműen nem jött össze.

2013. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:
Az meg külön egy élmény itt látni a sok köpködő majmócit, aki kivétel mnélkül magából indul ki, mert azt hiszi, hogy egy ilyen helyzetbe lévő ember eltudná hallgatni, az abortusz lelkiterhe mellett ezt a horderejű dolgot a férfi elöl, főleg akkor amikor alapjáraton egy abortusz összeroppantja a legerősebb nőket is lelkileg, akikben bármiféle anyaság irmagja is van.
2013. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:

van egy rokonom, aki vagy másfél évig úgy volt vele, hogy nem tudja ki a gyereke apja, ezért a pasijára tukmálta. a pasi eltartotta, mindent megadott neki...


a gyerek kb másfél éves volt, mikor kórházba került, és kiderült, hogy más az apa. a pasija elhagyta a rokonomat , és meg is érdemelte!


ezért nem igazán ajánlanám azt a megoldást, hogy mond a férjednek hogy az övé, és tartsd így meg.


el kellene mondani neki az igazad, de gondolom ehhez nincs bátorságod, csak félred.gni és nem védekezni.


a férjednek szerintem joga lenne tudni milyen nővel él együtt. aki hazudik, megcsalja, felcsináltatja magát...


gyáva vagy, de sajnos ezt neked kell eldöntened.


és még finom voltam. egy szó sem volt sértés, csak igazság.


27/N

2013. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
100%

#68James szép választ írt.

72 -nek: "Aki közületek nem bűnös, az vesse rá először a követ."

[link]

A férj lehet, hogy nem, de a gyerekek érzékenyek, különösen az anyjuk lelkiállapotára, megérzik a bajt. És mivel, sajnos nem lehet elmondani nekik, disszonáns az értés-érzés - ez további problémák, neurózisok forrása lehet.. Bármilyen nehéz helyzet is, de lehet, hogy a 68-as egy emberi megoldás..

2013. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:
100%
szegény baba.. :(
2013. máj. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:
Végül elvetetted a babát?
2013. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:
10%

Abortusz gyilkossag!

1. Neveld fel a gyereket a ferjeddel. Tök mindegy, hogy kiderül-e (amire amugy nagyon alacsony az esely.

2. Csinaltass apasagi tesztet, ha nem a ferjed az apa, csak akkor valljad be.

3. Valljad be most, a babat tartsad meg. Lesz ami lesz.

4. Legközelebb vedekezz, ha felrelepsz.

2013. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!