Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel tíz éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel tíz éve vagyunk házasok. Nem vagyok rá büszke de nemrég megcsaltam. Most úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Mit tegyek? A sértő megjegyzésekből nem kérek!

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
70%

Azért a Kérdező túl van a kísértésen.

13 éve vagyunk együtt a párommal és nem fogom megcsalni. De aki megteszi, védekezés nélkül, azért ne veregessük már meg a vállát, hogy "nem baj, beletartoztál a nagy többségbe". Ha hibázott, legyen benne annyi, hogy a másik elé áll és bevallja neki.

2013. máj. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
És a fordítottjában is biztos vagy?
2013. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Lehet, hogy naív vagyok, de ismerem azt, akivel együtt élek.
2013. máj. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 anonim ***** válasza:
0%
Kamuzol 51+53 mint a vizfolyás. Tudod, az egy dolog hogy net, az meg egy másik, hogy mit csinál az illető a gép mögött.
2013. máj. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/77 anonim ***** válasza:
66%
Miért kamuzok, fejtsd már ki, érdekelne. Egyébként meg azt hiszel, amit akarsz.
2013. máj. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
Utolsó az ilyenek mindig mindent beakarnak magyarázni másokba is, hogy ezzel megmagyarázzák maguknak a hibájukat. Mert hisz más is megteszi akkor nem olyan nagy baj. Ezzel keres magának mentséget, miközben tudja, hogy baromira nem igaz, de már maga is elhiszi.
2013. máj. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 anonim ***** válasza:
13%

Szüld meg a babát és neveld fel a férjeddel.

Senkinek sem kell megtudni,hogy ki az apa.

Ez legyen a titkod.

Nézz nyugodtan a férjed szemébe és ne legyen lelkiismeretfurdalásod, mert amit nem tud, az fáj.

2013. máj. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/77 anonim ***** válasza:
9%
amit nem tud, az nem fáj
2013. máj. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
17%

49-es igazad van, itt valószínű csak példa értékű nők-férfiak, anyák-apák válaszolnak:)))

Ha elmondaná, mit érne vele, mindenki követhet el hibát, de egy egyszeri kalandért rúgja fel az egész család életét? Vagy mit vártok tőle? Kinek lenne jobb az igazság? Senkinek.

Kérdező, jobb ha nem mondod el senkinek, és elszámolsz magadban a lelkiismereteddel....ez a legjobb amit tehetsz.És az vesse rád az első követ, aki sohasem hibázik!

2013. máj. 19. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:

Off: no megint megérkeztek a mindenttudók, akik tudják, hogy az ismeretlen embereket BIZTOSAN megcsalja a párjuk. Szánalmas...

On: Kérdező, így, hogy leírtad, gyerekeitek is vannak, még sokkal-sokkal nehezebb a helyzet. Sőt, a pasinak is sokkal nehezebb, bár lehet, hogy ő hamar átlendül a nehézségen, nem tudom milyen jellem.

Én ugyan azt mondtam, hogy legyél gerinces és mondd meg a férjednek, de így, hogy gyerekeitek is vannak, hát nem tudom....

2013. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!