Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel tíz éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel tíz éve vagyunk házasok. Nem vagyok rá büszke de nemrég megcsaltam. Most úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Mit tegyek? A sértő megjegyzésekből nem kérek!

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 19:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
62%
Undorítóak vagytok! A kérdező, a férjes pasas, meg azok is, akik azt tanácsolják hogy sumákolja el. Komolyan mondom, mindjárt vissza jön a reggelim!
2013. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
24%
Na hajrá utolsó:))
2013. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
81%
A megcsalás okát nem tudom, ezért ebbe nem is megyek bele. Viszont tényleg legyen annyi gerinced, hogy ezt őszíntén megbeszéled a férjeddel! Tudom, hogy félsz, hogy elhagy, mi lesz a közös gyerekeitekkel, de te komolyan azt hiszed, hogy egy eltitkolt abortusz után tiszta lelkiismerettel tudsz leélni a családoddal egy életet? Komolyan úgy gondolod, hogy semmi nem fog benned megváltozni, összetörni? Könyörgöm, olyan depressziós leszel, és olyan bűntudatod lesz egész életedben, hogy EZ fog kihatni az egész családra, és ezért fogtok tönkremenni. Ha őszinte leszel, legalább megadod az esélyt, hogy rendbe tudjátok hozni a dolgaitokat, és (habár nem vagyok teljes mértékben abortusz ellenes), de megadod az esélyt egy életnek. Mond el!
2013. máj. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
79%

63 Szerintem aki volt ilyen helyzetben, az kivétel nélkül túl van egy ilyen beszélgetésen már.

Kíváncsi voltam hogy a darab meddig tart a kérdezőnél. Hát sajnos nem okozott meglepit.Ugyanolyan harmatgyenge "jellembajnok" mint régen.

2013. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem meg ha egyébként rendben van a házasságotok, és ez az eset valóban csak egy véletlen baleset volt, akkor a gyerekekre és mindenkire való tekintettel legjobb talán minél hamarabb túl leni.

Ne tartsd meg a babát és ne szólj a férjednek.

És főleg vond le a tanulságot.

2013. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem mindenki gondolja azt, hogy menjen abortuszra a férje tudta nélkül. Nem hiszem, hogy minden rendben lenne a házasságával, különben nem jutott volna idáig. Viszont az itt válaszolók többsége megerősítette, hogy nyugodjon lapítson és nem mondja el a férjének. Érdekes. Ezt adjátok majd át a gyereketeiknek is?
2013. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 James McClendon válasza:
91%

Szia. Ki kell mondani, hogy amit tettél, bűn Isten, a férjed, a gyermekeid, a másik férfi családja, és nem utolsó sorban saját magad ellen. Másfelől: annak van joga ítélkezni feletted, aki még nem vétkezett, én bűnösebb vagyok nálad, ezért nekem nincs.


Mit tegyél? A következményeket nem tudod elkerülni, de az rajtad múlik, hogy hogyan kezeled őket: kúszva érnek utol, rejtve, akkor derülnek ki dolgok, amikor nem várod, vagy megpróbálsz szembe nézni velük.


Én a következőt javasolnám: 1.) A férjednek joga van tudni róla. Én férfiként ha a feleségem ilyet tenne, inkább azt választanám, hogy tudjak róla és fájjon, és legyen lehetőségem dönteni, mintsem a "boldog tudatlanságot". Szerintem mondd el neki, úgy, hogy nem véded magad semmivel, hanem eléállsz, elmondod, és azt kéred, hogy - ha tud - akkor bocsásson meg.


2.) Ezek után két eset van:

a.) ha látni sem akar többet, és ragaszkodik a váláshoz, akkor igyekezzetek a lehetőségekhez képest civilizáltan együttműködni a közös gyermekeitek érdekében. A kisbabát szüld meg, és neveld fel, vagy ha ezt (érzelmi vagy anyagi okok miatt) nem tudod vállalni, akkor add örökbe (pl. a Gólyahír alapítványon keresztül).


b.) ha megbocsát, akkor is ott van az a kérdés, hogy mi legyen a kisbabával. Valószínűleg a férjed számára nem mindegy, hogy tőle van-e a gyermek, vagy sem. Ha megszületik, én csináltatnék egy DNS tesztet. Ha a férjedé a gyermek, ez "enyhíti" a dolgokat, bár a megcsalást nem teszi meg nem történtté.


Ha nem az övé, akkor két eset van: 1.) a férjed vagy felvállalja TUDATOSAN annak a terhét, hogy egy mástól származó gyermeket felnevel vagy 2.) azt mondja, hogy nem tud ránézni arra a gyermekre.


A második esetben megkérdezed a férfit, akivel megcsaltad a férjedet, hogy kell-e neki ez a gyermek, az ő családja fel tudja-e vállalni? Ha igen, akkor ők felnevelik. Ha nem, akkor add örökbe.


Ez az én javaslatom. Illetve az, hogy imádkozz, mert ha megbánod, amit tettél, Isten tud kiutat mutatni a helyzetből.


Sok erőt kívánok a továbbiakhoz, bármelyik utat választod, szükséged lesz rá.

2013. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
20%
na, istenre aztán nagy szükség van ebben a történetben...
2013. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 anonim ***** válasza:
45%

az, h ez baromi gerinctelen dolog volt tőled az 1 dolog.

de hogy annyira IQ-lightos legyen valaki, h egy szeretői kapcsolatban ne védekezzen... léteznek ennyire sötét nők? komolyan?

menj abortuszra, aztán pedig köttesd el magad. ne tegyél tönkre egy ártatlan életet. se most, se a jövőben.

2013. máj. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:

Bocs, de ilyenkor nincs olyan, hogy a sértő megjegyzésekből nem kééééreeeek. Ha már ilyet csináltál, vállald a következményeit és a véleményeket is.

Egyébként én a helyedben bevallanám, és utána vetetném el, mert a férjed megérdemli, hogy tudja az igazságot... néha el kell vetned az önzőségedet ahhoz, hogy GERINCES EMBER tudjál maradni.

2013. máj. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!