Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért dönt úgy egy jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dönt úgy egy jóképű, vonzó, okos, munkájában elismert, jól kereső férfi hogy egy csúnya, átlagos (vagy átlag alatti) szellemi képességekkel rendelkező, szegény nővel alapít családot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 13:01
 11/93 A kérdező kommentje:

Az, hogy csúnya, nem nagyon vitatható. De mindegy.


Egyetemet nem végzett, egy ügyfélszolgálaton dolgozik, innen tudom hogy nem túl intelligens.


Én is arra gondoltam hogy így ő a domináns a kapcsolatban, de még ez sem, nem uralkodó típus.


Amúgy ő azt mondja, hogy jó a humorérzéke, lehet vele beszélgetni, van közös hobbijuk stb. De ezeket egy szép, okos nőtől is megkaphatná.

2013. máj. 19. 13:13
 12/93 anonim ***** válasza:
65%

A 8-asnak igaza van. Én készítettem még annak idején egyetemista koromban (pszichológia szakon végeztem) egy tanulmányt, ahol 30 férfival kitöltöttem egy tesztet h milyen számukra az igazi nő, akit feleségnek el tudnának képzelni. Kijött végeredményként h látják ők hogy a párjuk nem túl szép, és kevésbé művelt/okos stb, de így legalább nem kell szellemi vetélytársat látni bennük, így érzik magukat biztonságban, és mindegyik férfi beikszelte hogy szereti ha a nő az egekbe magasztalja őket, sikeresebbek a nőnél, és kevésbé preferálják az olyan társat aki elismert. A szépségnél azt jelölték, hogy a túl szép nőnél félnének hogy hamar elveszítik, és 90%-uk szavazott arra hogy a szép nők megcsalnák őket előbb utóbb.


Persze ez csak 30 férfi véleményén alapult, biztos vannak kivételek:)

2013. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 anonim ***** válasza:
90%

"Egyetemet nem végzett, egy ügyfélszolgálaton dolgozik, innen tudom hogy nem túl intelligens."


Egek! TE NEM vagy intelligens.

Ha az lennél, tudnád, hogy NEM a diplomán múlik, hogy ki mennyire az.

Az állás meg végképp nem mérvadó. A mai világban...

2013. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/93 anonim ***** válasza:
89%

Egyetemet nem végzett, egy ügyfélszolgálaton dolgozik, innen tudom hogy nem túl intelligens.


Meg az eszed tokja.

2013. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
94%

Ja, hogy csak féltékeny vagy. :-)


"Az, hogy csúnya, nem nagyon vitatható. De mindegy."


De, vitatható. Van barátnőm, aki olyan férfival jött össze, akit bottal se piszkálnék, nemhogy széttegyem neki a lábam. A barátnőm szerint csodálatos, és jóképű. A szépség nagyon is relatív fogalom.


"Egyetemet nem végzett, egy ügyfélszolgálaton dolgozik, innen tudom hogy nem túl intelligens."


Az egyik műveltségi vetélkedőt egy postás nyerte. Attól, hogy valaki ügyfélszolgálatos, nem biztos hogy hülyébb annál, aki az egyik tinglitangli egyetem büfé-ruhatárszakán lufihámozó diplomát szerzett.


"Amúgy ő azt mondja, hogy jó a humorérzéke, lehet vele beszélgetni, van közös hobbijuk stb. De ezeket egy szép, okos nőtől is megkaphatná."


Vagy nem.

Amikor én férjhez mentem, akkor sokan kiakadtak. Nem vagyok kiemelkedő szépség, csak helyes. A férjem nem egy szépség, de nem is ronda. Nem kiemelkedő az intelligenciája, de nem is tök hülye. Na a logikai képességei nem túl jók, viszont van olyan terület, amin jól teljesít. Pár dobozzal jött a házasságba - én magas fizetéssel, berendezett, tehermentes kis lakással. Sokan mondták, hogy kaphatnék jobbat, miért hagytam ott az előzőt, aki helyesebb volt, neki is volt saját lakása, két diplomája. Hát mert nem volt közös témánk úgy sem, hogy elvileg "egy szinten" voltunk, paraszt módon viselkedett sokszor. Míg aki a férjem lett megadott olyat, amire vágytam: azt a beszélgetést, közös látásmódot, egyforma célokat, humort....

2013. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
31%

Valakiről lerí, hogy buta-e vagy sem. Ne jöjjünk már a diplomával, nem az ügyfélszolgálaton van a hangsúly, hanem gondolom, tipikus csúnya-butácska csaj, akire ránéz az ember és elmegy az életkedve.


Én is ismerek ilyet, ő be is vallotta, hogy a könnyebb utat választotta, van, aki mosson, főzzön rá, nem kell félni, hogy elszeretik tőle a nőcit:)

2013. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
60%
Talán amiért a szép nők(és okosak) a csúnyább, egyszerű férfit választják életük párjának.Mert azok megbízhatóbbak, jó apák és férjek?Ki tudja...
2013. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 A kérdező kommentje:

Tényleg nem arról van szó, hogy uralkodjon rajta - sajnos. Azt megérteném.


Közösen végzik a házimunkát és a pasi is volt otthon a gyerekkel gyed-en közel fél évet :-( Meg most is van vele táppénzen, ha kell.

2013. máj. 19. 13:29
 19/93 anonim ***** válasza:
37%
Ne gondolkozz ezen, örülj hogy téged választott. Ha meg nem te vagy az a nő, vedd be a lesz*rom tablettát és ne foglalkozz más életével.
2013. máj. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
82%

"Valakiről lerí, hogy buta-e vagy sem. Ne jöjjünk már a diplomával, nem az ügyfélszolgálaton van a hangsúly, hanem gondolom, tipikus csúnya-butácska csaj, akire ránéz az ember és elmegy az életkedve."


Igen, lerí. Mint az egyik rokonomról, aki nem vicc, 5 diplomát harácsolt össze, de ennek ellenére azt se fogja fel, amit egy "egyszerű" ügyintéző magyaráz. Úgy kell neki fordítani "ügyintézőről" az ő nyelvére, hogy megértse.


DE a kérdező CSAK a diploma hiánya illetve a betöltött munkakör alapján ítél.


Az alapján pedig NEM lehet.


Egyértelmű, hogy egy féltékeny csajról van szó, aki nem tud megbékélni azzal, hogy NEM ő nyerte meg a kiszemelt szépfiút és most kínjában kígyót, békát kiabál és próbál megértésre találni.

2013. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!