Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért dönt úgy egy jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dönt úgy egy jóképű, vonzó, okos, munkájában elismert, jól kereső férfi hogy egy csúnya, átlagos (vagy átlag alatti) szellemi képességekkel rendelkező, szegény nővel alapít családot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 13:01
 81/93 anonim ***** válasza:
66%
De te vagy a szép,okos,kedves és ez a lényeg.Lehet diplomád,karriered...érzelmileg,emberileg nulla vagy,és még naiv is.Fel kéne nőni!
2013. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/93 anonim ***** válasza:
64%
No csak nem féltékeny valaki....
2013. máj. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/93 anonim ***** válasza:
60%
a féltékenységtől kettőig se látsz..te olyan buta vagy...itt valószínű arról van szó,hogy nem téged választott..ami nem is meglepő..rendesen meg vagy keseredve...és az egy dolog, hogy ilyen buta vagy...de még meg is osztod országgal-világgal... xD
2013. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/93 anonim ***** válasza:
76%
Jézusom. Hogy lehet vki ennyire beképzelt és hülye, mint te, kérdező... azt hiszed, egy kapcsolatot lehet csak simán folytatni úgy, hogy előtte ki tudja, kivel szűrted össze a levet, vagy hogy nem beszélitek meg előre, mi legyen? Te ezt elszúrtad, nem jutottál vele dűlőre. Neki meg fontosabb volt, hogy legyen családja meg egy nem karrierista önimádó párja. Te szebb vagy médiaideál szempontjából? Ki nem tojja le? A szerelem kiszámíthatatlan, és igen, lehet, hogy neki ő jobban tetszik. A "szerintem a pasiknak fontos a külső" dolog meg annyira szánalmas és pitiáner... igen, fontos nekik, olyan értelemben, hogy az vonz oda vkit hozzájuk- Szóval ő szépnek tartja, ha elvannak. Nem abban az értelemben igaz a mondás, hogy minden pasi topmodellekre bukik. Szerintem most legalább megtanulod, hogy a helyes pofikád meg a hosszú combjaid mindent nem oldanak meg az életben, és normális pasi ezek miatt nem visel el tőled mindent. (most komolyan, hadd ne mondjam meg, hogy egy ócska micsoda vagy, hogy elvártad volna tőle, hogy ugorjon a nyakadba, ha hazajössz, akkor is, ha 2-3 más pasit elfogyasztottál addig, mert viszketett kint a nemi szerved...)
2013. máj. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/93 anonim ***** válasza:
65%

Attól, hogy v.ki szegény és nem a Bershkából öltözködik (vagy felpumpált szolis szajha), lehet jó ember.


Átlag alattinak meg mit értesz? Lehet, hogy mondjuk te ügyvéd vagy, de nem értenéd meg a repülőgép működését, vagy mondjuk mérnök vagy, de nem tudsz értelmezni egy jogi szöveget. Akkor te buta vagy?

2013. máj. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/93 anonim ***** válasza:
69%

""Egyetemet nem végzett, egy ügyfélszolgálaton dolgozik, innen tudom hogy nem túl intelligens."


Na ezt a mondatot kikérem magamnak, én is ügyfélszolgálaton dolgozom, de 25 éves koromra 50-60 éves embereket világosítok fel a pénzügyekről, és nem, nem vagyok tanácsadó/üzletkötő!

2013. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/93 anonim ***** válasza:
74%

Remélem, magába szállt a kedves kérdező. Mert odáig van saját magától, de intelligenciája PONT neki nincs.


Egyébként ügyfélszolgálatot vezetek. És kikérem én is magamnak az ügyfélszolgálatosok leminősítését.

2013. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/93 anonim ***** válasza:
86%

Személyes tapasztalat és vélemény!


Én 6 éve vagyok a férjemmel. Egy 3,5 éves kapcsolatot hagyott ott értem. Az exbarátnője gyönyörű. Hullámos barna haj, kék szem, szép alak, magas, kedves, aranyos. Én? Hát én alig vagyok 150 centi, mára 25 kg-val vagyok pluszban, bár, mikor összejöttünk, ez még nem így volt, de akkor sem érhettem a nyomába sem az exnek. Viszont azt mondta a férjem, hogy velem boldogabb, felszabadultabb, több élménye volt velem 3 hét alatt, mint vele 3 év alatt. Pedig még mindig sokkal szebb, de nem az a lényeg. Lehet, hogy ő vidámabb, és egy az értékrendjük. Ne akadj fent ezen, mert nem minden a szépség és a külső.

2013. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/93 anonim ***** válasza:
79%

Milyen érdekes, hogy velem is ugyanígy van, mint az utolsóval.

Az én férjem két és fél éves kapcsolatából lépett ki, egy szőke, dekoratív lányt hagyott ott. Értem! Aki vagyok alig 155 cm (a férjem 192), száz kilót meghaladom, és még randa is vagyok szerintem.

Csakhogy a férjem azt mondja, hogy velem sokkal több élménye van, sokkal nagyobb megbecsülést, szerelmet és tiszteletet kap tőlem, és én is sokkal többet kapok tőle mindenben, mint a korábbi kapcsolataimban. Velem jókat tud nevetni, imádja a főztömet, és szerinte gyönyörű vagyok (ÉN! O.o). A barátnője még meg is csalta folyamatosan, én pedig hűséges vagyok (és ő is hozzám).

Ha gondolod, kedves kérdező, este lediktáltatom, hogy miért velem, egy csúnya nővel kötötte össze az életét, mert a férjem nagyon jóképű és nagyon vonzó, munkájában elismert, és jól kereső(havi közel nyolcszázezer forintot keres) férfi.

2013. máj. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/93 anonim ***** válasza:
85%
UUH. Az utolsó két válasz az ütős volt. Hát kívánom hogy egyszer megértse a kérdező mindezt amit az előttem szólók írtak.Bizony hogy nem nem minden a külső.Igaz ezt most hiába is írjuk neki, úgysem hiszi el.Talán majd ha agyilag felnő.
2013. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!