Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért dönt úgy egy jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dönt úgy egy jóképű, vonzó, okos, munkájában elismert, jól kereső férfi hogy egy csúnya, átlagos (vagy átlag alatti) szellemi képességekkel rendelkező, szegény nővel alapít családot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 13:01
 51/93 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az anyós.


Az exbarátnő vagyok, ha nagyon tudni akarjátok. Kimentem külföldre tanulni, dolgozni hogy összeszedjem magam anyagilag. Most meg erre jövök haza, hogy a pasim egy ilyen nőre cserélt le....

2013. máj. 19. 14:20
 52/93 anonim ***** válasza:
91%
Hát, akkor ez neked szívás!
2013. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
83%

Na, mondtam én.A 3.pont az igaz, irigy vagy a csajra.


Ne foglalkozz velük, az ő életük.Keress magadnak egy párt te is. Vagy még mindig szereted a volt barátod?

2013. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
90%
Ez alapján lehet,hogy állandóan bizonyítania kellet neked,te állandóan sugalltad a neked mi a jó feelinget,akkor nem csodálom,hogy lecserélt egy ilyenre,kész felüdülés lehetett,hogy végre felnéznek rá.
2013. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 A kérdező kommentje:
Igen, én vele képzeltem el az életem. Nem érte, miért nem bírt megvárni.
2013. máj. 19. 14:30
 56/93 anonim ***** válasza:
67%

Csodálkozol, hogy nem várt rád?

Nézd már meg, hogy viselkedsz!!

2013. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
81%
Egy ismerősöm legjobb barátjára is illik a leírás. A pasi tizen- és huszonévesen falta a nőket, jóképű volt, saját cége lett, döglesztően nézett ki. Bármilyen csajt megkaphatott, de mégis egy teljesen átlagos nő mellett kötött ki. A nőért ráadásul tepernie is kellett (mivel az nem akart egy Don Juan strigulája lenni), pedig előtte megszokta, hogy bőven ajánlkoznak neki ezerszer jobb külsejűek. Aztán összejöttek, összeházasodtak, és a pasinak azóta sem kell másik nő.
2013. máj. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
44%
Megbeszélted ezt vele? Vagy most ez hogy volt?Te kimentél külföldre tanulni, akkor még együttvoltatok, s amire hazatértél, addigra ezzel a csajjal lett együtt?
2013. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
72%

Látod, látod, nem minden a diplomád.

És a fiú jól járt, hogy lecserélt, mert jó példa vagy arra, hogy a papír nem jár intelligenciával. Megismert, és rájött, hogy a szépséged és az eszed nem jelent semmit számára, inkább egy alacsonyabb végzettségű, kevésbé szép, de meleg, kedves és nem utolsósorban nem gyűlölködő lányt vette el.

szerintem magadnak ástad a sírt.

2013. máj. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
80%

Sejtettem én is, hogy féltékenység van a háttérben. Még anyósra is tippeltem, hogy a drága fiacskája "rangon alul" nősült. :-)


Nézd, ha te annyira fontos lettél volna neki, akkor megvárt volna. De úgy látszik, hogy az a másik nő azt adja meg neki amire vágyik, és a volt párod azt érezte, hogy neki ez a nő az, akivel el tudja képzelni a hátralévő életét és nem veled. Ez van, dolgozd fel. Hiába ekézed a másik nőt, hogy csúnya, buta. Lehet, de annak a férfinek akkor is ő kell és nem te. Lépj tovább.

2013. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!