Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért dönt úgy egy jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dönt úgy egy jóképű, vonzó, okos, munkájában elismert, jól kereső férfi hogy egy csúnya, átlagos (vagy átlag alatti) szellemi képességekkel rendelkező, szegény nővel alapít családot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 13:01
 61/93 anonim ***** válasza:
46%
Mert itt sokan kifejezetten örülnének, ha a pasijuk/barátnőjük lecserélné, amíg távol van, nem?
2013. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/93 anonim ***** válasza:
39%
Mert a szép félrecsinál, a csúnya nem kell senkinek. Nincs ok féltékenynek lenni.
2013. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/93 anonim ***** válasza:
79%

"Mert itt sokan kifejezetten örülnének, ha a pasijuk/barátnőjük lecserélné, amíg távol van, nem?"


Az emberek ha már partnert cserélnek, akkor azért teszik, mert a másikat jobbnak, jobbnak magukhoz valónak érzik.

Ez van. Nem mondom, hogy egy ilyen helyzetben boldog lennék, de sajnos ez akkor is előfordulhatott volna,ha a kérdező itthon marad.

2013. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/93 A kérdező kommentje:

Ő nem akarta hogy menjek, de én akkor még nem akartam családot. Nekem fontos a jó állás, a karrier. Nem hiszem, hogy ez bűn lenne.


Nem beszéltük meg hogy megvár, de azért az is durva, hogy megnősült és csinált egy gyereket.

2013. máj. 19. 15:21
 65/93 A kérdező kommentje:

Azt nyilván tudtam, hogy nem fog évekig kapcsolat, nők nélkül élni. Ezt nem is vártam tőle. Nekem is voltak partnereim.

Csak hogy ha hazajövök, akkor folytatjuk ahol abbahagytuk.

2013. máj. 19. 15:22
 66/93 anonim ***** válasza:
83%

Na te tényleg nem vagy százas....Most már teljes mértékben megértem, hogy lecseréltek.


"Ő nem akarta hogy menjek, de én akkor még nem akartam családot. Nekem fontos a jó állás, a karrier. Nem hiszem, hogy ez bűn lenne."


Nem bűn, de neki meg ez volt a fontos, egy olyan nő kellett neki, akinek a család fontosabb és nem a karrier meg a munka. Megtalálta, megszerette, és ezért érzi azt, hogy ő kell neki, nem te. Ez egyszerű mint egy pont, nem tudom, mit nem lehet azon érteni, hogy nem azonosak voltak a céljaitok, a vágyaitok.


"Nem beszéltük meg hogy megvár, de azért az is durva, hogy megnősült és csinált egy gyereket."


Nem beszéltétek meg - akkor meg mit akarsz? Gondolatolvasó legyen? Különben is esküvőt akart meg gyereket. Ez a nő megadta neki. Te nem. Keress olyan férfit, akivel tényleg azonosak az életcélotok.

2013. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/93 anonim ***** válasza:
87%

"Csak hogy ha hazajövök, akkor folytatjuk ahol abbahagytuk."


A kis naiv.

Vagy mondhatnám azt is, hogy önző és buta.


Nem akarta, hogy kimenj.

Te tettél a fejére.

Nem ígértetek meg semmit egymásnak.

Te sem maradtál hű, hanem élted kint az életed.

És még elvárnád, hogy MINDEN ugyanúgy legyen, mire méltóztattál visszatérni???

2013. máj. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/93 anonim ***** válasza:
80%

"Az exbarátnő vagyok, ha nagyon tudni akarjátok. Kimentem külföldre tanulni, dolgozni hogy összeszedjem magam anyagilag. Most meg erre jövök haza, hogy a pasim egy ilyen nőre cserélt le...."


Igy legyen otosom a lotton!

Az elmult harom heten kb 4 ilyen topicot olvastam, ahol a ferfi lecsereli a vilagszep baratnot egy, az ex altal csunyanak titulaltra.

Aranyom, ezek szerint vele jobban erzi magat, mint veled. A kulso meg hatodrangu egy komoly parkapcsolatban.

2013. máj. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/93 anonim ***** válasza:
55%

Ez egyebkent kezd trend lenni. Szorakozni jo az uresfeju szep lany, csaladot pedig azzal alapitanak a ferfiak, akivel egyutt szeretnenek elni.

Az osztalyunkbol a legkevesbe vonzo kulseju lanybol lett eloszor feleseg, a legszebb meg mindig csak keresi azigazit. Nyilvan ez is altalanositas, de egyre gyakrabban latom ezt a jelenseget.

2013. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/93 anonim ***** válasza:
91%

"Az exbarátnő vagyok, ha nagyon tudni akarjátok. Kimentem külföldre tanulni, dolgozni hogy összeszedjem magam anyagilag. Most meg erre jövök haza, hogy a pasim egy ilyen nőre cserélt le...."



Akkor tisztázzuk. Otthagytad, nem ígértetek egymásnak semmit, nem beszéltétek meg, hogy mi lesz, közben mind a ketten másokkal is voltatok - vagyis nem a "pasid", ne hívd annak! Az exed, akivel vége lett akkor amikor kimentél. És nem lecserélt, hanem független emberként egy másik nővel kezdett, aki megadta neki azt, amire vágyott: párkapcsolatot, családot.

Akivel itt gond van, az a kérdező.

2013. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!