Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért dönt úgy egy jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dönt úgy egy jóképű, vonzó, okos, munkájában elismert, jól kereső férfi hogy egy csúnya, átlagos (vagy átlag alatti) szellemi képességekkel rendelkező, szegény nővel alapít családot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 13:01
 41/93 anonim ***** válasza:
71%
Szeretik egymást. Miért baj az ha a férfi is akar menni gyedre? Ő is szülője a gyereknek, joga van hozzá. Az hogy otthon hogyan osztják be a tennivalókat az az ő dolguk, mi is felezzük a munkát itthon. Ki mihez ért, azt csinálja. Nekem se túl szép mások szerint a férjem, de én őt szeretem és nekem van magasabb végzettségem. Most ehhez aztán senkinek semmi köze. A diploma az csak a munkához kell, ezt jó lenne megérteni. Az élethez nem kell diploma.
2013. máj. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 A kérdező kommentje:
Nem baj, ha a férfi megy gyed-re, csak azért írtam mert azt írták, hogy el akarja nyomi és ezért van vele.
2013. máj. 19. 13:57
 43/93 anonim ***** válasza:
72%

Amúgy a párválasztás te nagyon okos kérdező,baromira nem az okossági szinten,hanem az érzelmi,szexuális és,hogy ugyanazokra hasonlóan reagálnak érzelmi szinten dől el,még ha az IQ magas lenne is (itt a feltételes mód) az EQ -d (érzelmi intelligencia) nincs sehol sem.

Tudod a férfiak ne azt igénylik,hogy Einstein relativitás elméletét értelmezd,hanem,hogy felizgatod e őket,gondoskodni tudsz e róluk és elfeledteted e velük a napi gondjukat................stb

2013. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 A kérdező kommentje:
Szerintem meg valahol fontos a külső. Főleg a férfiaknak.
2013. máj. 19. 14:03
 45/93 anonim ***** válasza:
87%

"Várom a lepontot:)"


Tőlem megkaptad :)

2013. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/93 anonim ***** válasza:
90%

"Szerintem meg valahol fontos a külső. Főleg a férfiaknak."


Hát így jár, aki általánosít. Ennek a férfinak nem fontos.

Vagy az történt vele, ami szinte minden emberrel megtörténik: beleszeretett, és a külseje megszépült. Lehet, hogy neked nem tetszik a nő, de a férfinak valószínűleg ő a legszebb a világon.

2013. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg mindenkinek más a fontossági sorrend. Van akinek a pénz, és van olyan nő, aki képes összeállni nála 50 évvel idősebb, alacsonyabb milliomos pacákkal és a kitartott k.rvája lenni. Más nő meg azt mondja, hogy inkább a szegénység, de a férfi legyen jóképű. Van aki meg azt mondja, hogy nem baj ha csóró, meg nem túl szép, de én arra vágyom, hogy este kikötözzem és bőrszerkóban ostorral megcsapkodjam... (kérem ne írjon senki privátot, hogy vele megcsinálhatom: ez csak példa!!!!!)

Szóval mindenkinek más a legfontosabb tulajdonság a partnernél, és ha ez a férfi az adott nővel van, az azt jelenti, hogy tőle megkap valami olyat, ami neki fontosabb mint más.

2013. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom, hogy nem túl szép, attól még ápolt!

A pasi valószínűleg nem akart egy költekező plázacicával családot alapítani. Te írtad, hogy még a hobbijuk is közös. Na, egy normális kapcsolat alapja, pont a közös érdeklődési kör, vagyis az egyik alapja. Gondolom jó anya a nő, nem a fodrász, manikűrös, kozmetikus, szolárium és bulik a legfontosabbak és gondolom nem költ napi 10 ezreket plázában, amiket a pasinak kellene finanszíroznia.

Nagyon valószínű, hogy te egy féltékeny nőcske vagy, aki a férfi munkatársa és kiszemelted magadnak a pasit. Ha van esze a férfinak, a felesége mellett marad, vagy élettársa. Belőled a fétékenység beszél, még az is elképzelhető, hogy nem is ronda a nő, csak neked az, mert gondolom nem 50 kg és a szépségszalonok helyett van jobb dolga is: a családja:)

2013. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
35%
Miért van egy olyan sejtésem, hogy a kérdező a történetben az ANYÓS? :D
2013. máj. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 anonim ***** válasza:
100%

1.Kamu kérdés

2.Buta a kérdező

3.Irigy a kérdező a nőre


Most mi a fa*omért nem mindegy neked, hogy miért vannak együtt.:D Boldogok együtt, te meg törődj a saját dolgoddal.ez a baj a mai világgal, hogy mindenki a másik dolgába üti bele az orrát, a saját életét meg elhanyagolja.Utána meg csodálkoznak az emberek, hogy egy 0 az életük.

2013. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!