Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Melyik típusú nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik típusú nőt választanátok feleségnek?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy nő, aki nagyon jó az ágyban, mindenben benne van, amit szeretnétek, emellett jófej, kedves, odaadó, de trehány, rendetlen, csak óriási kupiban áll neki takarítani, a lakást nem díszíti, alig foglalkozik vele, és lenne egy másik nő, aki az ágyban visszafogott, nem frigid, de sokmindent élből elutasít, viselkedésében is visszahúzódó, kis szűzies szende, viszont nagyon szép rendet tart a lakásában, csinosítja, rendezgeti, igazi házitündér. Melyiket választjátok?

A kérdés elméleti, nem nekem kell választanom. :)



2013. jún. 17. 08:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Szia ! Hát én is elmondhatom,hogy nem mindig áll rá a szemem :D . Megfőzök ,ellátom a családomat ,de én bevallom nem anyumra ütöttem ,aki addig el nem megy otthonról,mig patyolat tisztaságot nem tesz .Én nem állok neki kajálás után rögtön elmosogatni . Megcsinálok én mindent ,csak nem egyből ;) ! Nem tudom,szerintem erre születni kell ,vagy fogalmam sincs ... Most pl. nincs itthon a párom pár napig ,ilyenkor még inkább hajlamos vagyok elodázni a dolgokat . Én is szeretem a tisztaságot, nem arról van szó hogy nem ,csak nem vagyok fanatikus .Ezzel a párom is tisztában van ,nem is várja el,hogy mindig csili vili legyen minden .. Ja és ciki vagy sem , ebből kifolyólag az egyes kategóriába sorolom magamat ..
2013. jún. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. jún. 17. 12:22
 23/34 anonim ***** válasza:
Másodikat feleségnek, az elsőt meg szeretőnek :)
2013. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

természetesen az elsőt, mivel nem cseléd kell, hanem egy olyan nő, aki szeret és én is őt.

A tisztaság, rend tanulható dolgok, egy idő után beleszokna, hogy ezeket közösen el kell végezni vagy szalad a ház.

2013. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

"Főzni jól tudok, szeretek is, mosok-vasalok, de a takarítás, az nem megy úgy zsigerből, mint a többi nőnek. Egyszerűen nem áll rá a szemem, hogy lássam, csak mikor már kupi van. :("


Csak egy kérdés: a férjed mit takarít, pakol, főz, mos? Mert ha ő ezeket a tevékenységeket ugyanennyire végzi, akkor van beleszólása nyilván. Ha viszont a kanapén seggelve lesi, hogy te kiporszívóztál-e akkor inkább hallgasson.

2013. jún. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
35%

Az első igénytelen, a második fapunci.

Micsoda választék!

2013. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Egyikbe sem tartozom mégis velem van a párom... Intelligens férfinél nem ezek a fontos szempontok a párjával szemben. Az én párom szó nélkül elpakol, elmosogat, tudja, ha két ember csinál rendetlenséget, akkor kettő is pakol össze.
2013. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

csakis az elsőt

A házimunkát meg majd elosztjuk ha kell.

2013. jún. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
20-as vagyok fogalmam nincs mi a fenéért lettem lepontozva,mikor többeknek is az a véleménye,mint Nekem. Látom azóta is jött ilyen felosztásról válasz. Csak azért jöttem vissza,hogy megjegyezzem,hogy a kettes típus is lehet kedves,jófej,odaadó,attól mert szűziesebb.Vagyis Én így értelmeztem az 1-ik többet nyújt az ágyban de rendetlen a másik kevesebbet,de rendes.Így meglepő számomra,hogy sokaknak az 1-es kéne feleségnek,de szerintem (vagy remélem) a kedves-odaadó-jófej miatt.
2013. jún. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Ha már választani lehet, akkor egy harmadikat, aki szenvedélyes és házias egyben. Nem oly ritka az ilyen, én is ilyen voltam egykor,...valahogy mégis egyedül élek. Ez van.
2013. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!