Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Melyik típusú nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik típusú nőt választanátok feleségnek?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy nő, aki nagyon jó az ágyban, mindenben benne van, amit szeretnétek, emellett jófej, kedves, odaadó, de trehány, rendetlen, csak óriási kupiban áll neki takarítani, a lakást nem díszíti, alig foglalkozik vele, és lenne egy másik nő, aki az ágyban visszafogott, nem frigid, de sokmindent élből elutasít, viselkedésében is visszahúzódó, kis szűzies szende, viszont nagyon szép rendet tart a lakásában, csinosítja, rendezgeti, igazi házitündér. Melyiket választjátok?

A kérdés elméleti, nem nekem kell választanom. :)



2013. jún. 17. 08:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
A párom azt mondta, amelyiknek jobb a segge :D
2013. jún. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy régen én is nagyon rendetlen voltam, főleg amíg a szüleimnél laktam. Kb. félévente takarítottam ki a szobámat, ami a porszívózást foglalta magába, mást nem. Emellett halomban állt a szennyes ruha mindenhol, na meg a mosatlan tányérok, üres üdítős flakonok. Aztán elköltöztem, és amíg egyedül éltem szintén nem volt valami nagy rend, de azért más volt a helyzet, hisz rá voltam kényszerülve, hogy mindent magamnak csináljak meg. Gyakrabban porszívóztam, életemben először port töröltem, fürdőszobát sikáltam, stb. Igyekeztem rendben tartani a ruhákat, na meg vettem egy mosogatógépet, amit csak be kellett kapcsolni és kész is volt a mosogatás. Mikor összeköltöztem a párommal akkor változtam meg igazán. Főzni mindig is szerettem és tudtam is, így ezzel sosem volt gond, nagyjából 12 éves korom óta sütöttem főztem. De mostmár rendszeresen takarítok (na jó, nem minden nap, még csak nem is minden héten, és nem is értem, hogy mit lehet egy házon minden áldott nap felmosni és felporszívózni), rendet tartok, és én is csinosítgatom a lakást. Tele vagyunk díszekkel (karácsonyi, húsvéti - inkább tavaszi, mert nem ünnepeljük a húsvétot, halloween, stb.). Szóval úgy gondolom, hogy ez változik. Főleg egy olyan nőnél aki mondjuk gyereket is szeretne egyszer. Nemhiszem, hogy a retekbe akarna gyereket szülni. Ha mégis, akkor vele nem kezdenék, bármilyen jó is az ágyban. Nekem nőként baromi fontos a szex, és ha még vagy 40 évig csak misszionárius pózban kéne langymeleg szexet folytatnom, sírva akasztanám fel magam. Szóval ha férfi lennék, az elsőt választanám. Ha nem jön be, akkor pedig megkeresném az arany középutat.
2013. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
31: De mire megy vele, ha nem engedi fogdosni és dugni? ;) 37N
2013. jún. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem arról volt szó, hogy a 2-es nő frigid, csak, hogy visszafogottabb :D
2013. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!