Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Melyik típusú nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik típusú nőt választanátok feleségnek?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy nő, aki nagyon jó az ágyban, mindenben benne van, amit szeretnétek, emellett jófej, kedves, odaadó, de trehány, rendetlen, csak óriási kupiban áll neki takarítani, a lakást nem díszíti, alig foglalkozik vele, és lenne egy másik nő, aki az ágyban visszafogott, nem frigid, de sokmindent élből elutasít, viselkedésében is visszahúzódó, kis szűzies szende, viszont nagyon szép rendet tart a lakásában, csinosítja, rendezgeti, igazi házitündér. Melyiket választjátok?

A kérdés elméleti, nem nekem kell választanom. :)



2013. jún. 17. 08:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Az elsőbe tartoztam,mostmár valahogy a kettő egyvelege.Mikor elvett a párom még főzni sem tudtam takaritani meg nem akartam.Neki ez nem számitott.
2013. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

8-as, igazigaz!

A kérdésem ihletője jómagam vagyok. Az első kategóriába tartozom. De a párom folyton nyafog, hogy nincs díszítve a lakás, poros a polc, stb. Főzni jól tudok, szeretek is, mosok-vasalok, de a takarítás, az nem megy úgy zsigerből, mint a többi nőnek. Egyszerűen nem áll rá a szemem, hogy lássam, csak mikor már kupi van. :( És legutóbb jártunk párommal egy baráti családnál, a lakásuk csillog-villog, mint egy múzeum, gyönyörű volt! A háziasszony egy nagyon visszafogott, csendes nő, olyan hivatalnok típus külsőre-belsőre. Mikor jöttünk haza, párom áradozott, hogy az a pasi milyen szerencsés, milyen okosan nősült. :S Nem akart megbántani, de elgondolkodtatott.

2013. jún. 17. 09:16
 13/34 anonim ***** válasza:
na,ha csak ezen van a férjed fennakadva..Ha előre bejelentett vendégek jönnek,én is rendet rakok "csillog-villog"a lakás...ebből nem lehet leszűrni semmit..
2013. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

12: Én is iylen vagyok, nem áll rá a szemem.:) De mér úgy veszi, hoyg ez a Te reszortod? Htá oldja meg ő!

Ez egy megvehető szolgáltatás! Mért kéne ezermesternek lenned az összes házi praktikákban, amiket anno a főállású háziasszonyoktól elvártak? Ő mindenhez ért, amit otthon át lehet alakítani és megjavítani? Vagy azért néha kihívjátok a fűtésszerelőt és a galériaépítőt? :D :D

2013. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Hát nálunk akkor se csillog-villog. Portalan, de rendetlen, mert egy csomó nyitott tér van, ahova pakolok is, és az ő lakásuk meg mintha egy katalógusból lépett volna ki. Én sose tudnék úgy elpakolni, egyszerűen nincs érzékem hozzá. Pedig nekik is van gyerekük, mint nekünk. A gyerekszobában is totál rend volt.
2013. jún. 17. 09:20
 16/34 anonim ***** válasza:

"Mikor jöttünk haza, párom áradozott, hogy az a pasi milyen szerencsés, milyen okosan nősült. :"


És honnét tudod, hogy ezt MIRE értette?

És honnét tudod, hoyg ki takarítja azt a házat?

2013. jún. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mire értette, kifejtette. :)) Meg hát ez nálunk napi beszédtéma.

Á, én párszor hívtam ide takarítani egy asszonyt, de a pakolást ő nem csinálja, és az a fő gond. Mert ha totál elpakolok-kitakarítok, megőrizni se tudom a rendet, borzasztóan frusztrál, hogy arra kell figyelnem, mindent ugyanoda tegyek vissza. Egyszerűen nem bírom. :(

2013. jún. 17. 09:26
 18/34 anonim ***** válasza:
Ha neki van érzéke hozzá, csinálja ő!
2013. jún. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Neki sincs érzéke hozzá. :( Ráadásul reggeltől estig dolgozik, esélytelen, hogy csinálja. És konzervatív típus, szóval az elvei miatt is nekem kéne csinálnom.
2013. jún. 17. 09:30
 20/34 anonim ***** válasza:
28%

Szia!

Nagyon szimpatikus vagy Nekem a kommentjeid alapján,jó tulajdonságod az is,hogy elismered a hibádat és próbálsz rajta javítani.Ezen már Én is átestem,ugyanazon a női-férfi elven működő kapcsolatomban,mint a Tied.Sokat kutakodtam a neten akkoriban és Nekem ez a program segített abban,hogy összeszedettebb legyek: [link]

A nőtípus-feleségválasztás kérdésedre sajnos Én is azt tudom mondani,amire itt többen is rávilágítottak,hogy a Férfiaknak leginkább mindkettő kell és egyik a Feleség másik a 3.lesz és sajnos ez sokszor így van nem vicc.:(

2013. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!