Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Egykor rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egykor rendszeresen hűtlenkedő pasi lehet egy másik kapcsolatban kitartóan hűséges?

Figyelt kérdés

Férjem az előző házasságában már szinte az elejétől fogva csajozott. Szerette a feleségét, de nem volt boldog a kapcsolatban, és mindig voltak női. 10 évig éltek így, akkor összejött velem, belém szeretett és elvált, azóta velem van. Az akkori szeretőjével is szakított. 12 éve vagyunk mi együtt. Sokszor mondta, hogy fárasztó volt a sok hazudozás a hűtlenkedései miatt, és hogy többet nem élne így, és élvezi, hogy mellettem nincs ilyesmire szüksége, meg hogy engem sosem csalna meg, mert a szexben én vagyok neki az etalon. Nem is merült fel sosem, hogy megcsal, nem utalt rá semmi jel. A kapcsolatunk idilli szerintem. Azt mondja, volt, hogy konkrét ajánlatot kapott a munkatársaitól, de sosem ment tovább a társalgás során egy bizonyos ponton, amin túl már veszélyes lehet a dolog. Ez konkrétan mit jelenthet? És néha eszembe jut, talán túl naiv vagyok? Mert alkalma lehetne rá bőven, sokszor órákig nem is tudom, hol van. Bár ha rákérdezek, mindig tud mit mondani, ami igaznak tűnik. Vagy dolga van, vagy a haverjaival jön össze. De meg tud így változni valaki? Anno az akkori felesége sem tudta, hogy nőzik mellette folyamatosan.

Túl kedves velem, szinte a tenyerén hord, mindent megteremt, amit a számon kiejtek, ez is néha gyanús. Sok pasi ezzel kompenzálja a hűtlenséget otthon. Boldog vagyok vele, de ott a kisördög, és ez megkeseríti a dolgokat. Emiatt szeretném tudni, hogy lehet -e okom gyanakodni. Legyetek szívesek ne ócsároljatok le, komoly dilemma ez nekem tényleg, és szeretnék leszámolni vele! Köszönöm előre is!


2013. júl. 17. 11:15
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
89%

Persze, hogy van ilyen. Én sem csalnám meg a mostani feleségem, pedig a régit megcsaltam nem egyszer.

Az csak a nők utólagos magyarázata, hogy mindent megadtak a férjüknek, az a szemét disznó meg félrement.Hányszor mondtam az előző nejemnek, hogy ez így nem kapcsolat, legyen már újra nő is, nem csak né. Hogy szemét voltam, amiért nem egyből váltam, és úgy csajoztam?

Lehet, de már nem tiszteltem annyira sem, hogy ne tartsam meg biztonsági hálónak míg nincs jobb. Ő is magasról tett az én vágyaimra, addig csábított, míg révbe nem ért mellettem. Feleség lett. Most meg elhagyott feleség, mert tenni nem is akart azért, hogy az maradjon.

A mostani feleségem viszont öt éve a társam. És ez nagy szó. Társam. Nem csak a nő, aki felvette a nevem,és lett né. Nem fogom őt megcsalni, és minden vágyam, hogy ilyen boldogok maradjunk. Amit csak lehet megteszek ezért, ha kell a tenyeremen hordom, mert mindig azt akarom, hogy érezze a szeretetem és szerelmem.

Ffi 39 éves

2013. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

Nincs szüksége feleségre a háztartás miatt, kifizeti minden héten a takarítónőt. Sokan évekig küszködnek egy rossz házasságban, nem könnyű meghozni a döntést. Sokszor csak utólag jönnek rá, hogy sokkal előbb kellett volna lépni.

Nem írtam a férjemről semmi olyan rosszat, amit ellenem elkövet, és egy aljas szemét alakként említik egyesek, ezért védem. Elolvastad a hozzászólásokat? Szerinted nincs esetleg 1-2 olyan köztük, ami nem emberekhez méltó? Ezen hadd akadjak már ki, elnézést! Nem vagyok boxzsák.

A negatív véleményt is elfogadtam, amíg a valóság talaján maradt. Mikor belefűztek olyanokat, amiről szó sincs, akkor az már provokálás.

Leírtam, az ő házasságuk nem volt jó, és ez a véleménye minden rokonnak és barátnak, akiknek erre rálátása volt. Sosem merült fel, hogy megbánta volna, hogy elvált, sőt, ezt is leírtam. Jó a házasságunk, de vannak problémáink, mint mindenki másnak is, küzdünk, ezt is leírtam. A szemem pedig nyitva tartom, ez a kérdés ezt mutatja, és nem azt, hogy rettegek és kínoz a féltékenység, mint ahogy azt beállították páran. A lelkiismeretem teljesen tiszta, miért ne lenne, ezt aztán tényleg nem értem! Gondoltam, majd lesz pár pasi, aki leírja, őt megváltoztatta e az új kapcsolat. Számoltam azzal is, hogy esetleg lesz, aki olyat ír, amivel nem szívesen azonosulok. De kiforgatni a szavaimat, ezzel nem tudok mit kezdeni, csak hajtja mindeni a magáét.

2013. júl. 17. 14:26
 33/53 anonim ***** válasza:
29%
Mindjart gondoltam, hogy nem vagy hibas.. De miert is most otlott a fejedbe a kerdes?
2013. júl. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:
32-es, köszönöm a választ! Majd most jól lepontoznak! Aki azt írta, hogy ő nem tudott megváltozni, neki is köszönöm! Őt nem pontozták le, mert alátámasztotta a "minden pasi szemét" elméletet, ami a nők egyik kedvence.
2013. júl. 17. 14:32
 35/53 A kérdező kommentje:
34-es, sok ilyen kérdést olvasok itt, tényleg már úgy tűnik, hogy mindenki megcsal mindenkit! És így elindult a gondolatmenet egy ideje. Eszembe jutott, hogy régen ő is így élt. Figyeltem, de semmi gyanús nem volt. Viszont eszembe jutott, hogy végül is van minden héten pár órája, mikor nem dolgozik, vagyis heti 2 délelőtt, akkor azt csinál, amit akar. Mindig is odaadó volt és a tenyerén hordott, én mostanában szőttem bele, hogy talán kompenzálni akar valamit. Nevetséges a feltételezés a számomra amúgy, emiatt tettem fel a kérdést, hogy a pasik szemszögéből mennyire gyakori az, hogy megváltoznak ezen a téren.
2013. júl. 17. 14:39
 36/53 anonim ***** válasza:
79%
Igen, lehet! Nem ez az általános, azért azt meg kell mondjam, de lehetséges. Ezt személyes tapasztalatból mondom.
2013. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Tudom, én is ezt látom, hogy nem az az általános, hogy a második házasságnak nem ez lesz a vége. A férjem is tudja ezt, és sokat dolgozott azon, hogy bebizonyítsa nekem, hogy bízhatok benne. Pl. kínosan ügyel arra, hogy mindig felvegye a telefont, ha hívom. Bármikor belenézhetek a telefonjába, a levelezésébe, a számítógépébe, tehát igyekszik nyitott könyv lenni a számomra. És tudja, ismer engem annyira, ha kiderülne egy félrenézése, én nem tolerálnám, mehetne rögtön, amerre lát.
2013. júl. 17. 15:12
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatestverem 32 eves, 8eve van a menyasszonyaval, o tudja magarol, hogy nem tud huseges lenni, megis a lannyal van, szereti, a jo pillanatok miatt nem hagyta meg ott. Legalabb is ezzel magyarazza. Ez a lany neki tenyleg biztos halo, viszont van egy no, akit tenyleg szeret, csak annak mar ferje van es gyerkoce, evente beprobalkozik, mindig falakba utkozik, csaladot szetszedni nem akar, igy marad ezzel a lannyal, kozben pedig lehetne masik parja, de o a mostanival marad, mert akivel szivesen lenne, azzal mar soha semmi nem lesz, ezert marad a feneken, epekedik, de meg sem probal boldog lenni, hiaba beszelek vele errol. Vannak ilyenek is...
2013. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
63%

belenézhetek a telefonjába, a levelezésébe, a számítógépébe, tehát igyekszik nyitott könyv lenni a számomra.

Mert a hívásokat/SMSeket/előzményeket/emaileket nem lehet törölni? Alap, hogy törli, ha tudja, hogy meg fogod nézni

2013. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Ja, 8 evbol 4 evig folyamatosan csalta...
2013. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!