Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Egykor rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egykor rendszeresen hűtlenkedő pasi lehet egy másik kapcsolatban kitartóan hűséges?

Figyelt kérdés

Férjem az előző házasságában már szinte az elejétől fogva csajozott. Szerette a feleségét, de nem volt boldog a kapcsolatban, és mindig voltak női. 10 évig éltek így, akkor összejött velem, belém szeretett és elvált, azóta velem van. Az akkori szeretőjével is szakított. 12 éve vagyunk mi együtt. Sokszor mondta, hogy fárasztó volt a sok hazudozás a hűtlenkedései miatt, és hogy többet nem élne így, és élvezi, hogy mellettem nincs ilyesmire szüksége, meg hogy engem sosem csalna meg, mert a szexben én vagyok neki az etalon. Nem is merült fel sosem, hogy megcsal, nem utalt rá semmi jel. A kapcsolatunk idilli szerintem. Azt mondja, volt, hogy konkrét ajánlatot kapott a munkatársaitól, de sosem ment tovább a társalgás során egy bizonyos ponton, amin túl már veszélyes lehet a dolog. Ez konkrétan mit jelenthet? És néha eszembe jut, talán túl naiv vagyok? Mert alkalma lehetne rá bőven, sokszor órákig nem is tudom, hol van. Bár ha rákérdezek, mindig tud mit mondani, ami igaznak tűnik. Vagy dolga van, vagy a haverjaival jön össze. De meg tud így változni valaki? Anno az akkori felesége sem tudta, hogy nőzik mellette folyamatosan.

Túl kedves velem, szinte a tenyerén hord, mindent megteremt, amit a számon kiejtek, ez is néha gyanús. Sok pasi ezzel kompenzálja a hűtlenséget otthon. Boldog vagyok vele, de ott a kisördög, és ez megkeseríti a dolgokat. Emiatt szeretném tudni, hogy lehet -e okom gyanakodni. Legyetek szívesek ne ócsároljatok le, komoly dilemma ez nekem tényleg, és szeretnék leszámolni vele! Köszönöm előre is!


2013. júl. 17. 11:15
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
57%
Nem én pofätlankodtam bele más házasságába...
2013. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

A történet annyira hétköznapi, hogy akár én is benne lehetnék, vagy egy-egy ismerősöm. Persze mindenki azt gondolja, hogy az ő ügye speciális.. A frászt, egy sémára mennek az ilyen dolgok.

A válasz 50-50%, vagy igen, vagy nem, nem lehet tudni.

2013. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy magadnak is 'hazudsz' ezzel, vagyis csak inkább reméled. 12 évvel ezelőtt kellett volna feltenned a kérdésedet saját magadnak. Igaza van annak, aki leírta előttem: nem bízol benne, és úgy általában 80%-ban a szeretőből lett párt is előbb utóbb vagy utóbb megcsalják.
2013. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj kérdező, de mégis mit vársz? Veregessünk hátba, hogy csak annyira tellett, hogy egy unatkozó nős pasit felcsíptél?


Nem lehet tudni, hogy megcsal-e, valószínű, hogy igen. Kutyából nem lesz szalonna. Ennél többet nem tudunk neked mondani.

2013. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nagyon sok megcsalt nő van, akik ugranak ezekre a témákra, mert kiélik a haragjukat! Ezért is férfiak véleményét kérdeztem, hogy ők változtak -e már meg valaki miatt, vagy saját maguk miatt. Meg nem hiszek az általánosításban. Nem minden fekete vagy fehér. És változhat meg az emberek életvitele, ha a körülmények változnak.

Köszönöm azoknak a válaszokat, akik konkrét megtapasztalásukat írták le, akár negatív, akár pozitív!

Nem sikerült senkinek belém beszélni, hogy a párom nőzik, és azt sem, hogy nem. Igaza van annak, aki azt írta, hogy amíg nincs erre utaló jel, és boldog vagyok vele, addig nincs miért aggódnom:) Igyekszem nem gondolni erre többé, eddig is csak nagyon ritkán fordult elő, de félreteszem teljesen, hogy ne rontsam el a kedvem feleslegesen. Ha meg mégis akad neki valaki más, akkor addig is volt egy nagyon jó házasságom, és igyekszem majd levonni a tanulságot, mit rontottam el.

2013. júl. 17. 12:53
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem a keserűség miatt írtuk azt amit, én pl. előttem álló példákból tanultam, láttam a körülöttem lévő embereket, aki megcsalt a másikat, azt a másik hogy viselte, van nyilván itt olyan válaszoló is, akit megcsaltak és azért tudja, ...

Nekem már az "gyanúsan" hangzik, hogy minden idilli. Ezzel nem a te boldogságodat akartuk hazavágni, hidd el, csak egyrészt kutyából nem lesz szalonna, másrészt pedig Te se leszel fiatalabb, lehet, 2év múlva egy 10évvel fiatalabb lép az életébe, akiért vagy elhagy, vagy nem, mert ahogy Te akkor "elvetted" (lényegtelen most, hogy elvetted, vagy jött magától) mástól, és a sors ismételheti önmagát.

Biztos vannak olyan párok, akik mellett a korábban kicsapongó fél "megjavult"... de a 80% az 80% marad, és ezt tényleg 12évvel ezelőtt kellett volna átgondolnod, ennyi erővel már akkor és ott is megvolt az ördög, csak max nem láttad.

2013. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
72%

Én is tapasztalatból írtam, hogy pl. az ilyen kötetlen munkaidejű férfiak nyüzsögnek a társkeresőkön szeretők után kutatva, de cserébe kaptam egy bunkó kioktatást. Holott pontosan a férjedhez hasonló emberekről írtam, tapasztalatból.


Nem kell elhinni, hogy vannak ilyenek, élhetsz bekötött szemmel, vakon is. Ez nem változtat azon a tényen, hogy a megcsaló az esetek 90%-ában nem javul, mert egyszerűen ilyen a természete, gerinctelen, képtelen az önzetlen szeretetre. Te ezt nyilván elfogadtad a párodban, hisze különben nem is kezdtél volna vele kapcsolatba. Ha boldog akarsz lenni vele, akkor igyekezz minél gyakrabban félrenézni és elhinni a magyarázatait, úgy nem fog fény derülni a kis szórakozásaira, te pedig élhetsz abban a boldog tudatban, hogy "megváltozott".


U.i.: kétlem, hogy bárki is féltékeny lenne egy csalfa, megbízhatatlan férfira és annak féltékenykedő barátnőjére. A legtöbb válaszadónak azért ennél telik többre is (pl. őszinte, kétségek nélküli, tiszta párkapcsolatra).

2013. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

25-ös, honnan vetted ezt, hogy unatkozó nős pasi? Akkor ő 2 munkahelyen dolgozott, mint ahogy most is, úgyhogy biztosítalak róla, nem unatkozó pasi. Egy működőképes házasságba meg nem lehet belerondítani! A férjem élete szerencséjének érzi, hogy jöttem én, mert 10 évig élőhalott volt az exe mellett, mert ő csak szekálta, elszedte az összes pénzét, kihasználta, de szeretetet nem kapott tőle. Ők együtt nem is jutottak semmire, mi ugyanannyi idő alatt felépítettünk egy házat, autót vettünk. És én szeretem, úgy, hogy ő boldognak vallja magát. Nincs okom féltékenynek lenni, meg gyanakodni, és tudom a különbséget az akkori és a mostani élete között. Egyedül ezt nem tudom, hogy ezek mellett a változások mellett a nőzést el képes -e hagyni valaki. Lehet, hogy ő nem egy nőzős típus, de tényleg nagyon rosszul éltek egymással, a nő meg is mondta, hogy neki nem kell férfi, így a nőzésben tudta csak kiélni magát. Ezt a közös barátaiktól tudom, sőt még a sógornőm is azt mondta, örül, hogy én jöttem a testvére életébe, mert az akkori felesége csak tönkretette.

Igazad van, én is azt látom, hogy sokszor a szeretőből lett feleséget is megcsalják, így érthető, amiért mi is meg vagyunk bélyegezve, hogy biztos mi sem leszünk jobbak. Mégis bosszant, hogy itt nem tudhatják, mi mennyit küzdöttünk és szenvedtünk egymásért, hogy ne okozzunk a szükségesnél nagyobb fájdalmat senkinek, és keményen megdolgoztunk együtt mindenért, és nap mint nap dolgozunk azért is, hogy a kapcsolatunk ilyen jó maradjon, és akkor más meg rajtam vezeti le a saját életében elszenvedett dolgait, meg a saját kudarcait.

Mit vártam? Nem vállon veregetést, persze, csak a kérdésemre választ olyantól, aki átélte azt, hogy megváltozott vagy nem változott meg az új kapcsolatában egy konkrét dologgal kapcsolatban. És én azokhoz a kérdésekhez, amikről nincs személyes tapasztalatom, csak az előítéleteimre támaszkodhatok és a hallott pletykákra, nem szoktam hozzászólni, hát ezt vártam én is, mert én személy szerint nem bántottam itt senkit, így nem szívesen teszem zsebre a mocskolódást meg a rosszindulatú beszólásokat, jóslásokat a látnokoktól. Vitát meg végképp nem akartam nyitni, de nem hagyom szó nélkül, ha valaki trágár velem, főleg ok nélkül, mert nem azt írtam ide, hogy kibeleztem a gyerekem, meg megmérgeztem az anyósom! Hanem hogy uram bocsá, van egy jó házasságom, amit féltek, mert szeretném ha megmaradna. Hogy ez van, akinek nem adatik meg, vagy nem képes rá, hogy megküzdjön érte, arról én nem tehetek.

2013. júl. 17. 13:30
 29/53 anonim ***** válasza:
58%

"mert 10 évig élőhalott volt az exe mellett, mert ő csak szekálta, elszedte az összes pénzét, kihasználta, de szeretetet nem kapott tőle."

- akkor miért nem hagyta ott? ja, hogy kellett egy másik nő, aki ellátja a háztartást, nem?


"Nincs okom féltékenynek lenni" előtte meg " És néha eszembe jut, talán túl naiv vagyok?" "az akkori felesége sem tudta, hogy nőzik mellette folyamatosan."


"van egy jó házasságom, amit féltek," "de ott a kisördög, és ez megkeseríti a dolgokat"

- Keserű, de boldog házasság?

2013. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%

Amikor feltetted a kérdést, tudhattad volna előre, hogy kapsz hideget-meleget. Ezek csak a puszta tények voltak, tökéletesen megértem, hogy fájnak de írod: nincs okod... valamiért csak feltetted a kérdést, és most a legutóbbi válaszoddal tökéletesen a párodat véded.

És egy tökéletes kapcsolatba is bele lehet rondítani, keress itt pár kérdést...amikor a férfi szerette a feleségét de kellett egy kis kaland, amit utána jól megbánt és mindenáron vissza akarta kapni a nejét. Van itt szép számmal olyan is, mint a Te kérdésed, tehát hogy valaki idillinek hitte, majd pedig kiderült, hogy nem is annyira az, csak később kezdett el a nő látni is a szemével... Az is lehet, most szólalt meg a lelkiismereted, és azért kezdtél kételkedni. Amit leírtál, azt mutattad magadból és a kapcsolatodból, írtunk véleményt, ami nem tetszik, de ez még mindig jobb, és miért? Írhattunk volna olyat, amit olvasni szeretnél, hogy megnyugodj. De ha már többen írják, hogy nem minden arany, ami fénylik, lehet, elgondolkoznék. Nem akartunk megsérteni, egyszerűen kaptál egy véleményt.

2013. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!