Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak! Egykor rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egykor rendszeresen hűtlenkedő pasi lehet egy másik kapcsolatban kitartóan hűséges?

Figyelt kérdés

Férjem az előző házasságában már szinte az elejétől fogva csajozott. Szerette a feleségét, de nem volt boldog a kapcsolatban, és mindig voltak női. 10 évig éltek így, akkor összejött velem, belém szeretett és elvált, azóta velem van. Az akkori szeretőjével is szakított. 12 éve vagyunk mi együtt. Sokszor mondta, hogy fárasztó volt a sok hazudozás a hűtlenkedései miatt, és hogy többet nem élne így, és élvezi, hogy mellettem nincs ilyesmire szüksége, meg hogy engem sosem csalna meg, mert a szexben én vagyok neki az etalon. Nem is merült fel sosem, hogy megcsal, nem utalt rá semmi jel. A kapcsolatunk idilli szerintem. Azt mondja, volt, hogy konkrét ajánlatot kapott a munkatársaitól, de sosem ment tovább a társalgás során egy bizonyos ponton, amin túl már veszélyes lehet a dolog. Ez konkrétan mit jelenthet? És néha eszembe jut, talán túl naiv vagyok? Mert alkalma lehetne rá bőven, sokszor órákig nem is tudom, hol van. Bár ha rákérdezek, mindig tud mit mondani, ami igaznak tűnik. Vagy dolga van, vagy a haverjaival jön össze. De meg tud így változni valaki? Anno az akkori felesége sem tudta, hogy nőzik mellette folyamatosan.

Túl kedves velem, szinte a tenyerén hord, mindent megteremt, amit a számon kiejtek, ez is néha gyanús. Sok pasi ezzel kompenzálja a hűtlenséget otthon. Boldog vagyok vele, de ott a kisördög, és ez megkeseríti a dolgokat. Emiatt szeretném tudni, hogy lehet -e okom gyanakodni. Legyetek szívesek ne ócsároljatok le, komoly dilemma ez nekem tényleg, és szeretnék leszámolni vele! Köszönöm előre is!


2013. júl. 17. 11:15
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
67%
Na a tipikus "akkor már nem aludtak együtt"... ezt valaki még tényleg beveszi?
2013. júl. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
7-es, ne haragudj, de túl elvakult vagy és elveted a sulykot. Semmi olyat nem írtam, ami megérdemelne ilyen szavakat. A férjem minden szempontból remek férj és remek apa, persze attól még megeshet, hogy titokban nőzik, de erre sincs bizonyíték, csak a múlt miatt vált ez talán a félelmemmé. Elfogadom, hogy neked negatív tapasztalataid vannak, ezért tettem fel a kérdést, mert ezekre is kíváncsi vagyok, csak ismeretlenül nem értem, mi alapján ítélkezel ilyen végletesen!
2013. júl. 17. 11:51
 13/53 A kérdező kommentje:
Nem kellett, hogy ebben hazudjon, hisz nem érdekelt, csak szeretők voltunk, ahogy ezt írtam is. Nem volt tétje a dolognak. Amiatt viszont elhittem, mert ha én valakivel egy ágyban alszom, akkor azért az feltűnik, hogy nem jár haza éjszakánként. Neki meg 2 hónapig nem tűnt fel. És nem azt mondta, hogy nem szexeltek, hanem hogy külön szobában alszanak.
2013. júl. 17. 11:54
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt valami jó alibi, munka, még munka, haverok stb.
2013. júl. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%

Te nem véletlen az én "utódom" vagy? :) Ugyan van némi eltérés, de nagyon sok a párhuzam :)


A kérdésedre visszatérve - kitartóan hűséges: hmmm....amíg nem jön egy újabb izgalmas lehetőség? Amíg fel tudod és fel is akarod venni a versenyt a "kínálkozókkal"? Amíg toppon akarsz és tudsz lenni?


Kitartóan hűséges - talán ahogy öregszik, trottyosodik, hízik, kényelmesedik - igen, elképzelhető. Nem fogsz tudni megszabadulni a gondolattól, de ne ez irányítsa az életed. A kisördögöt tedd a sarokba. Ha ügyes és rutinos, úgysem fogod észrevenni, csak legfeljebb megérezni, hogy szeretője van. Ha viszont folyton ezen jár az eszed, saját magad teszed tönkre a kapcsolatotokat.

2013. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Én nem azt szeretném tudni, hogy a jövőben nem fog megcsalni! Természetes, hogy ez rajtam is múlik. A hűséghez indok is kell, tehát ha nagyon elhízok nemtörődömségből, vagy elhanyagolom őt, vagy nem szexelek vele, akkor nem várok cserébe hűséget! Nem várja egyébként, hogy toppon legyek, nem egy cicababa vagyok, és még csak első osztályú háziasszony sem. Bár szerinte igen, ő sokkal jobban el van ájulva tőlem, mint azt kiérdemlem, szerintem. Éppen ez a furcsa néha, mert más pasi sokkal keményebb a nővel a környezetünkben, sokkal nagyobb az elvárása. És ezért szoktam azt gondolni, hogy talán vaj van a füle mögött, és azért van nekem ilyen jó dolgom mellette.
2013. júl. 17. 12:11
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Kutyából nem lesz szalonna.
2013. júl. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Kedves 16-os! Meg fogok, persze, mint ahogy te is! Csak a te életedet addig is a gonoszság fogja uralni, ami megmérgez, tehát lássuk be, neked rosszabbak a kilátásaid.
2013. júl. 17. 12:15
 19/53 A kérdező kommentje:

18-as, a 3-as válaszolóra is érted ezt, gondolom. Szegény, pedig hűséges most már! Ja, hogy régen nem volt az? Hát kiáltsuk ki minden rossznak, sőt, derítsük ki, ki most a párja, és figyelmeztessük, hogy mi vár rá, és szólítsuk fel, hogy meneküljön, mert különben egy hülye!


/Bocsánat, 3-as, ironizáltam csak, ilyen lett itt a közhangulat:(/

2013. júl. 17. 12:23
 20/53 anonim ***** válasza:
52%
Ironizálj csak. Nem mi vagyunk azok, akik otthon izgulnak, hogy vajon mit csinál a kedves párjuk. Látszik, hogy baromira nem bízol meg benne, majd elszabadul a zöldszemű szörny és akkor tutira félremegy.
2013. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!