Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek is rosszul esne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne, vagy tényleg csak felfújom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy orvosi "beavatkozásom", nem nagy, fél órás, és egyáltalán nem is kockázatos, viszont rettenetesen fájdalmas. Tegnap a párom megígérte, hogy eljön velem, ott lesz mellettem. Nagyon szerettem volna, ha segített volna a jelenlétével, meg hát az sem utolsó szempont, hogy az orvos egy másik városban van, amit én nem is ismerek, csak a párom.

Ma viszont kitalálta, hogy holnap nem jön velem - helyette beugrik melózni valahova. Ezt úgy, hogy amúgy van rendes munkája, csak kötetlen a munkaideje... És ha holnap úgy sincs "semmi dolga", akkor beugrik egy napra dolgozni máshova. (Amúgy nem túl jól fizető helyre menne...)

Amikor tudtára adtam, hogy ez nekem nagyon rosszul esik, azt mondta, hogy más, normális ember örülne, ha a párja el tudna menni dolgozni.

Én már annyira nem tudom megítélni a helyzetet... Valóban neki van igaza? Önző vagyok?


2013. júl. 17. 14:53
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
12%
Milyen beavatkozásról lenne szó? Talán akkor tisztábban látnánk a helyzeted..
2013. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Busszal
2013. júl. 17. 15:15
 23/43 anonim ***** válasza:
86%

18-as:

Oké,kezed ne fogja

De műtét után nem esne jól,hogy van aki hazakisér,segit ha rosszul vagy?

2013. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
29%
Majd ha tényleg szükséges lesz ott lesz veled. Ez most bagatell. Soha nem volt olyan elvárásom, hogy engem bárhova is kísérgessen. Pedig hosszú életem során én is átéltem néhány "beavatkozást". Majd' 30 éve tartó kapcsolatunk alatt egyetlen egyszer telefonáltam rá, hogy most azonnal jöjjön haza, mert bajban vagyok. Azonnal félbehagyta a munkát és abban a percben hazaindult, mert tudta, hogy nem kényeskedek és valóban szükséges hazajönnie. Ezért mondom neked, hogy amíg egyedül is boldogulsz nem kell fogja a kezedet, majd fogja meg akkor, amikor egyedül már tényleg nem bírod ki. Jó egészséget Neked. Neki is.
2013. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a pasid egy paraszt...már bocs

ha megígérte legyen ott

nekem a bölcsességfog műtétem után ami szintén csak egy fél órás kis műtétnél meg is mondták hogy nem mehetek egyedül haza mert rosszul lehetek...és a párom ott volt velem sőt több napig otthon is ápolt....ez a normális

2013. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
76%
Ha legközelebb megint szükséged lesz rá, akkor sem lesz ott. Nem szoktam szakítást javasolni, de szerintem ezt a földigilisztát hagyd a francba és keress egy olyat, aki nem csinál s.gget a szájából. Vannak normális pasik is a világon, nemcsak ilyen körömpiszkok.
2013. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
15%
Mi lesz az orvosi "beavatkozás"?
2013. júl. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
62%
Nekem fogműtétem volt, de a férjemnek eszébe sem jutott, hogy ne legyen ott és ne vigyen haza utána...Még te szégyelled magad?? A minimum, hogy ott legyen melletted, ha szeretnéd és nem azért mert megígérte, hanem mert te úgy szeretnéd!!
2013. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
84%

Beavatkozástól függetlenül ott lenne a helye,mindenkinek más amit bor és amit nem.


Én vérvételen is ájulok,így álunk alap,hogy vérvételre még be is jön velem,fogja azt a kezem amiből nem veszik a vért,majd kitámogat,ad inni és csokit,és hazavisz vagy munkába amint jobban vagyok.

Én meg fogorvoshoz megyek vele,mert ő attól reszket,már odafele se tudna vezetni,nehogy hazafele.

Ez a normális.

2013. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
19%

Gyomortükrözés?


Nekem rosszul esne, ha nem tartja be a szavát. Az pedig főleg, hogy neki áll feljebb.

2013. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!