Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek is rosszul esne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne, vagy tényleg csak felfújom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy orvosi "beavatkozásom", nem nagy, fél órás, és egyáltalán nem is kockázatos, viszont rettenetesen fájdalmas. Tegnap a párom megígérte, hogy eljön velem, ott lesz mellettem. Nagyon szerettem volna, ha segített volna a jelenlétével, meg hát az sem utolsó szempont, hogy az orvos egy másik városban van, amit én nem is ismerek, csak a párom.

Ma viszont kitalálta, hogy holnap nem jön velem - helyette beugrik melózni valahova. Ezt úgy, hogy amúgy van rendes munkája, csak kötetlen a munkaideje... És ha holnap úgy sincs "semmi dolga", akkor beugrik egy napra dolgozni máshova. (Amúgy nem túl jól fizető helyre menne...)

Amikor tudtára adtam, hogy ez nekem nagyon rosszul esik, azt mondta, hogy más, normális ember örülne, ha a párja el tudna menni dolgozni.

Én már annyira nem tudom megítélni a helyzetet... Valóban neki van igaza? Önző vagyok?


2013. júl. 17. 14:53
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
26%

Lepontoztatok, mert belegondoltam egy pillanatba a ferfi szemszogebe.

Na ezek vagytok ti. Szanalmas..

2013. júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
74%

Valszeg azért nem válaszol, mert ma volt a beavatkozás... :-( Remélem, minden rendben ment, és a párja végül meggondolta magát!

Kedves Kérdező, írj majd, hogy alakultak a dolgok!

2013. júl. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a rendes válaszokat, annyira jó látni, hogy ilyen emberek is vannak! :) Valamelyikőtök még privát üzenetet is írt... Köszönöm!

Nem hisztizek, ahogy valaki írta, és azért nem írom le, hogy milyen beavatkozásom volt, mert paranoiás vagyok, hogy akkor felismernének a családtagok a kérdés alapján... :)

A párommal pedig megbeszéltük a dolgokat. Bár elment dolgozni, de az anyukám elkísért helyette. :)

Ja, és azoknak, akik érdeklődtek: jól sikerült! :)

2013. júl. 18. 16:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!