Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek is rosszul esne, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne, vagy tényleg csak felfújom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy orvosi "beavatkozásom", nem nagy, fél órás, és egyáltalán nem is kockázatos, viszont rettenetesen fájdalmas. Tegnap a párom megígérte, hogy eljön velem, ott lesz mellettem. Nagyon szerettem volna, ha segített volna a jelenlétével, meg hát az sem utolsó szempont, hogy az orvos egy másik városban van, amit én nem is ismerek, csak a párom.

Ma viszont kitalálta, hogy holnap nem jön velem - helyette beugrik melózni valahova. Ezt úgy, hogy amúgy van rendes munkája, csak kötetlen a munkaideje... És ha holnap úgy sincs "semmi dolga", akkor beugrik egy napra dolgozni máshova. (Amúgy nem túl jól fizető helyre menne...)

Amikor tudtára adtam, hogy ez nekem nagyon rosszul esik, azt mondta, hogy más, normális ember örülne, ha a párja el tudna menni dolgozni.

Én már annyira nem tudom megítélni a helyzetet... Valóban neki van igaza? Önző vagyok?


2013. júl. 17. 14:53
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
34%

"Oké,kezed ne fogja

De műtét után nem esne jól,hogy van aki hazakisér,segit ha rosszul vagy?"


Nem esik jól. Idegesít, nagyon zavar.

Sokáig éltem egyedül, és megtanultam magamra támaszkodni.

2013. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
89%

Ahogy a 29-es is írja, nem mindenki ugyanazt bírja. Nem vagyunk egyformák és ez a minimum egy kapcsolatban, hogy figyelembe vesszük. Ha én nem félek a fogorvostól, és nem is szeretem, hogy valaki ott van velem, attól még a párom félhet és szüksége lehet rám.

Tudom, hogy vannak itt olyan acélnők, akik még ha vakbélgyulladásuk is van, reggel bebringáznak a kórházba, megműtik magukat, délelőtt hazakocognak, megfőzik az ebédet, utána még kicsit beugranak a munkahelyükre túlórázni, este meg felássák a kertet, mindezt persze egyedül, nehogy a férjuruk terhükre legyenek.

De nem mindenki ilyen és ha az én párom fél egy beavatkozástól, ráadásul meg is ígérem neki, hogy elkísérem, szemen köpném magam, ha ezt nyomós indok nélkül visszamondanám.

2013. júl. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
86%

Annnnyira furcsa hogy te jöttél ki hibásnak a válaszok alapján... A pénz nem minden gyerekek, és itt nem a napi kenyéradagról van szó. Joggal várnád el hogy melletted legyen, szabadnapot vegyen ki, segítsen lelkileg. Nekem annyira egyértelmű hogy megtenném a páromért és ő is értem. Tényleg fontosabb az a 3000 forint mint hogy fogjam a kezét? Elképesztő.

L23

2013. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
54%

Nem az a gáz, hogy nem megy veled, hanem, hogy becsapott, nem tartotta a szavát...

Nem tudom neked ez mennyire fontos, de én nem sokat vesződnék egy nem szavahihető emberrel...


24N

2013. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
94%
Az nem lehet, hogy fél elmenni, csak nem meri beismerni? Elég gyakori, hogy az emberek félnek az orvosi dolgoktól. Vagy nagyon kellemetlen érzi, hogyha jelen kell lennie.
2013. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
80%
Én is arra gondoltam,hogy nem lehet,hogy fél? Nekem apukámmal volt ez,volt egy elég komoly műtétem és több napig nem jött be csak telefonon beszéltünk,anya meg mindig mondta a kifogásokat,hogy "jaj most dolgozik" "most haverokkal van" "megbeszélése van" meg ilyen b*aromságok. Telefonon mindig felhívott és elbőgtem magam,hogy nem is szeret. Aztán másnap bejött hozzám,de megláttam az arcát és rájöttem miért nem jött be. Nem bírta a kórház szagát sem, belépett az ajtón falfehér volt és szerintem szegény ájulás szélén lehetett. Akkor megfogtam a kezét mondtam,hogy menjünk ki (már tudtam menni nagyjából),de még akkor se valotta be,hogy rosszul van. Végül mikor ment haza mondtam,hogy majd otthon találkozunk. Mikor köszöntem el tőle halkan megsúgta,hogy "hát valamit bekell vallania,nem annyira bírja a kórházt" de azóta se hozza fel senki és senki másnak nem is mondja el. Szerintem ő ezt szégyenli,hogy ennyire "gyenge"..legalábbis valami ilyesmi állhat a dolog mögött. Nem lehet ,hogy a pároddal is ez a helyzet?
2013. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagy önző, hiszen megígérte már neked.

Viszont gondolj bele, lehet, hogy fordított esetben ő nem szeretné, ha ott lennél vele, és nem fogja fel, hogy mennyire fontos ez neked.


Nekem nagy műtétem volt, megmondtam a páromnak, hogy ne jöjjön be, mert akkor biztos, hogy idegileg kiborulok. Jobb volt nekem egyedül, nem kellett beszélgetnem senkivel sem. Az agyam csak a műtét körül járt, másról beszélni sem tudtam volna.

Másrészt kicsit mártír vagyok, nem gondoltam azon a napon akkora nagy műtétnek, pedig utólag belátva kellett volna oda a párom.. :)

2013. júl. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
17%
Kerlek, aruld el, hogy milyen beavatkozasrol lenne szo, hatha igy erthetobb lenne ez a szitu! ;-)
2013. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagy önző és ne is szégyeld magad!!!!

Nem is értem némely embereket, hogy tudnak így ítélkezni. Nem ismeritek a kérdező személyiségét! Én azt hiszem hasonló vagyok és borzasztóan jól esik, ha ott lehet velem akit szeretek ilyen helyzetekben! Én is voltam egyedül meg lehet úgy is oldani a dolgot, voltam olyan helyzetben is hogy az akkori barátom ígérete ellenére nem jött el értem (előtte a kórházba se jött be meglátogatni, mikor kivették az egyik petefészkemet, majd átfúvásom volt műtét után egy napos, reggel bemész délután kiengednek). Én meg ott sírtam a beavatkozás után a kórteremben, mert baromira jól esett volna ha ott van velem a szerelmem egy ilyen kiszolgáltatott helyzetben(ehelyett a doki volt ott velem, fogta a kezem a beavatkozás alatt, jött a kórterembe, azóta is hálás vagyok neki, hogy akkor mellettem volt). Akkor jöttem rá, hogy itt vége a kapcsolatunknak én nem akarok egy ilyen embert (komolyan ügyfelek jobban izgultak értem mint ő). És lám utána be is toppant a párom az életembe. Neki meg természetes, hogy ha kérem jön velem mindenhova. Terhességnél az összes vizsgálaton ott volt, még a nőgyógyászatiknál (a dokimnak meg szimpi is volt, hogy azt is nagyon helyeselte, hogy ő lesz benn a szülésnél) is (persze a konkrét vizsgálatot nem látta, de a rendelőben benn volt), mert ahogy ő mondja minden érdekli ami velem kapcsolatos. Nekem is fura volt ez az elején, hiszen sosem volt ilyen meghitt kapcsolatom (de most már nem is tudnál elképzelni hogy másképp legyen).

Egyébként meg nem ismerjük a párodat, hogy ő milyen beállítottságú, lehet hogy ő tényleg nem igényelné hogy te is ott legyél egy ilyen esetben, csak kérdés, hogy hosszú távon, több ilyen esetnél te hogy viselnéd, hogy ő nem akar veled lenne, ha neked jól esne, de lehet ahogy az előttem válaszoló is írta fél a kórháztól, vagy ő nem bírná látni a beavatkozást..., talán meg kellene kérdezned és akkor el lehet dönteni, hogy tényleg bunkó vagy csak nem meri bevallani, hogy ő is fél :)

2013. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
29%
Nektek nem érdekes,hogy a kérdésetekre nem válaszol?Csak hisztizik...Tegnap ahogy meg lett kérdezve,hogy milyen műtét,nem is ír...
2013. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!