Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet "asszonyosabb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "asszonyosabb" külsőm?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és 1,5 éve vagyok férjnél. Sosem voltam erősebb testalkatú, hanem inkább vékonynak mondanám magam. Hosszú hajam van és 165 cm magas vagyok. A többség nem mondja azt, hogy 29 éves vagyok, a legtöbben 20-22-nek néznek. Szeretnék egy egy kicsit idősebbnek kinézni. A férjemnek így is tetszem, de végül is Ő sem bánná, ha inkább asszonyosabban néznék ki. Anyukám szerint egy kicsit meg kéne híznom és le kéne vágatni rövidre a hajam.

Mondjuk erre gondoltam én is.

Szerintetek mit csináljak?



2013. júl. 31. 15:15
1 2 3 4 5 6
 21/57 anyács ***** válasza:
100%
Én is ilyen cipőben járok, de mindig arra gondolok, amit a férjem mondott egyszer: "MÁS MILLIÓKAT FIZET,H KEVESEBBNEK LÁTSZON!!!!!"
2013. júl. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%
Max a tizenévesek akarnak idősebbnek látszani a többiek inkább fiatalok akarnak maradni. Ha az 'asszonyos' az elhízott nagyseggű igénytelenül öltözködő eltramplisodott nőket jelenti akkor ne kövesd őket így is bőven sokan vannak.
2013. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
74%

Miért akarsz olyan hermafrodita külsejű, rövid hajú, kövér nő lenni, mint a magyar asszonyok 90%-a? Nincs belőlük elég?


Szerintem az csak jó, ha fiatalabbnak nézel ki.

2013. júl. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
62%
ma 16:43 ott a pont!
2013. júl. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor volt egy kérdés, hogy esküvő után más is levágatja-e a haját, hogy asszonyosabban nézzen ki. Jelentem, nem, 5 éve vagyok házas, előtte is, azóta is a fenekemig ér a hajam. Nem áll szándékomban asszonyosabbnak lenni mivel manapság ez egyenlő azzal, hogy valaki igénytelen, dagadt, zsíros hajú, szakadt ruhát hordó nő. Legalábbis a legtöbben erre használják ezt a kifejezést. Sosem értettem, miért akar valaki idősebbnek kinézni a koránál. Miért nem örül annak, hogy csinos, miért akar pasla dög lenni? Örülj neki, hogy csinos vagy. Majd elmúlik egyszer ne aggódj, akkor meg nem győzöd bújni a netet, hogy hogy tűnhetnél fiatalabbnak...
2013. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem, miért vált ki akkora indulatokat ez a haj levágatás? Én is tervezem, mert szerintem csinosabb, mint a hosszú (persze nem mindegy, milyen fazon) és a párom szerint is. Az én szememben inkább a hosszú hajú nők öregesek (tisztelet a kivételnek) egy bizonyos kor után.
2013. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ezt max te látod így, meg a párod (már ha komolyan gondolja...). Manapság már a fiatalok közt is trendi a rövid haj, pedig nagyon kevés nőnek áll jól!

Ráadásul kövéríti is a testesebb nőket, elveszi a maradék nőiességüket is.

2013. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
29%
27. Komolyan gondolja, de amúgy is több elismerő pillantást kaptam rövid hajjal. A hosszú egy bizonyos kor után a nők 99%-át öregíti. Csak azért növesztettem meg újra, mert nem volt kedvem a röviddel pepecselni.
2013. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
78%

Öregíti őket? Én marhára nem ezt látom... Ellenben látni annyi harmincas nőt rövid hajjal, hogy kinézném 50 közelinek, aztán kiderül, hogy pár éve töltötte a 30-at...


Ellenben az ötven közeli, gyönyörű hajkoronával rendelkező, igényes nő bármelyikükre ráver megjelenésben.

2013. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
0%
Te így látod, én meg úgy. Szerintem már egy 40-es hosszú hajú nő is nagyis, de inkább dédis. :) Jó, nem mind, de a nagyon nagyon nagy többség.
2013. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!