Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet "asszonyosabb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "asszonyosabb" külsőm?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és 1,5 éve vagyok férjnél. Sosem voltam erősebb testalkatú, hanem inkább vékonynak mondanám magam. Hosszú hajam van és 165 cm magas vagyok. A többség nem mondja azt, hogy 29 éves vagyok, a legtöbben 20-22-nek néznek. Szeretnék egy egy kicsit idősebbnek kinézni. A férjemnek így is tetszem, de végül is Ő sem bánná, ha inkább asszonyosabban néznék ki. Anyukám szerint egy kicsit meg kéne híznom és le kéne vágatni rövidre a hajam.

Mondjuk erre gondoltam én is.

Szerintetek mit csináljak?



2013. júl. 31. 15:15
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, "hülye vagy??" :) Örülj neki, hogy fiatalabbnak nézel ki!


Én is 165 cm vagyok, és korábban 56 kiló voltam (5 éve), most pedig 67 kg vagyok. 5 éve is mindenki piszkált, hogy 15 évesnek nézek ki, ráadásul a hangom is olyan, hogy telefonban azt gondolnád, hogy egy kisgyerek beszél veled. Ez többször is megtörtént velem, hogy telefonon nem vették komolyan, amit mondok, mert azt hitték, egy gyerek szórakozik.


Most, hogy szedtem magamra, gondolhatnád, hogy elértem azt a célt, hogy komolyan vesznek, de nem így van. Még mindig sokkal fiatalabbnak néznek, már nem 15 évesnek, de 18 körülinek. A hangom pedig változatlan.


Tudod, én megértem, hogy ez nagyon rossz neked, én is sokáig tipródtam miatta, főleg, hogy a munkahelyeimen sem vettek komolyan emiatt, mindig azt mondták, hogy billeg a tojáshéj a fenekemen, és hiába mondtam, hogy az Isten szerelmére, már ennyi idősen nektek gyereketek volt, én 26 éves vagyok, mindenki sokkal fiatalabbnak gondolt, mielőtt megmondtam a valódi koromat.


Ez van. Tudod, a párom nekem is azt mondja, gondoljam ezt inkább áldásnak. Majd 35 évesen nagyon fogjuk élvezni, hogy még mindig 25-nek nézünk ki.


Amúgy meg sokat segít az öltözködés, és az is, ha kontyban hordod a hosszú hajad. Én semmiképpen nem vágatnám le. Nekem nincs túl hosszú hajam, 16 éve ugyanolyan hajam van, én így szeretem, ilyen félhosszú, de kontyot szeretek csinálni belőle, mert szerintem jól áll, és a koromat is jobban tükrözi. Jajj, de a hajad ne bántsd emiatt!! :)

2013. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
91%
Igen, és az öltözködésről annyit, hogy ne feltétlenül a mai divatot kövesd a választásban, hordj egy kicsit elegánsabb szoknyákat, blúzokat, ilyesmit egy 18 éves úgysem húzna fel, tehát látszani fog rajtad, hogy te már felnőtt vagy.
2013. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
16%

A rövid haj és a kicsit teltebb alak az mindenképp asszonyosabb! Az előző kommentelőknek csak részben van igaza. Az nem igaz, hogy a pasikat taszítja ez a külső! Nálunk a férjem is azt akarta, hogy így nézzek ki.

Annyival kiegészíteném az előttem szólót, hogy az öltözködésen kívül a kerüld a felesleges kiegészítőket is. Pl. Ne sminklej, ne hordj túl sok ékszert és ne fesd a hajad. A piercing, tetoválás, műköröm az teljesen tabu!

Én pl. még fülbevalót sem nagyon hordok.

Kb. ennyi.. és a férjemnek így tetszem! :)

2013. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
82%

53: Vagy a férjed féltékeny típus, és ezzel az ocsmány külsővel éri el, hogy senki ne nézzen rád. :D


További hasznos tippjeid nincsenek a kérdezőhöz? Pl.: ne szőrtelenítsen, ne mosson hajat, csak kéthavonta, fürdeni sem kell, és jó a boltba felvenni a szétmosott kopott mackónadrágot?

2013. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 15:37 Bizto9s lehetsz benne, hogy nem így tetszela férjednek. Max azért akarja, hogy így nézz ki, hogy máss ne nézzen rád. Ő persze kurogat egy igazi nőt.
2013. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 15:37

És te így jól érzed magad? Ne mond, hogy egy fülbevalót kicseszi a biztosítékot egy feleségnél. Elméletileg a férjed nem ebbe szeretett bele. Biztos nagyon csinos vagy. Igénytelenség a köbön!


Istenments, hogy ilyen legyek! Bár az én párom, nem kérne meg, hogy ilyen legyek. Szereti, ha csinos vagyok. Én meg szeretem, ha tetszem neki és kíván.

2013. aug. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Istenem, hány ilyen bohóc rohangál még közöttünk, borzolva a normális emberek kedélyét, mint amilyen a kérdező meg az 53-mas?! Komolyan ki vagyok akadva... Ilyen hülyeség miatt elcsúfítani magukat...! Hát bef*s*k! Amint a feleségem megemlítené, hogy ezt akarja magával művelni, jönne a három csapás. A harmadik említésénél/direktcsúfulásnál repülne, mint a csula. Ha annyival nem képes megtisztelni, hogy nem hagyja el magát, akkor ott nincs miről beszélni...
2020. dec. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!