Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet "asszonyosabb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "asszonyosabb" külsőm?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és 1,5 éve vagyok férjnél. Sosem voltam erősebb testalkatú, hanem inkább vékonynak mondanám magam. Hosszú hajam van és 165 cm magas vagyok. A többség nem mondja azt, hogy 29 éves vagyok, a legtöbben 20-22-nek néznek. Szeretnék egy egy kicsit idősebbnek kinézni. A férjemnek így is tetszem, de végül is Ő sem bánná, ha inkább asszonyosabban néznék ki. Anyukám szerint egy kicsit meg kéne híznom és le kéne vágatni rövidre a hajam.

Mondjuk erre gondoltam én is.

Szerintetek mit csináljak?



2013. júl. 31. 15:15
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
72%

18:31:

A fodrászod melyik országban él? Itt nem válnak meg a hajuktól? 35 felett elszórva lehet látni hosszú hajút...

Ilyen egy marhaságot!

2013. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
84%
Ezt én sem értettem. És a legtöbb nőnek ez az indoka, hogy "asszonyosabb" ezért lecsapatja 2 centisre. Ja, meg a gyerekkel is egyszerűbb. Ezután jön, hogy azt kevesebbszer kell mosni, na meg ha elfekszed már mindegy neki. Ha a lábadon ott marad a szőr, már az se számít. Később már büdös is lehetsz és kövér. Így kezdődik egy "asszony".
2013. júl. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
30%

A legtöbb nő természetesen nem azért vágatja le a haját, hogy "asszonyosabb" legyen, talán ezt a hülyeséget itt és most felejtsük is el, mielőtt valaki még elhinné. :) De mint mondtam, bizonyos kor után a legtöbb nőt fiatalítja egy jó hajvágás, egy új fazon. A rövidebb praktikusabb (szerintem a legtöbbször csinosabb is, bár ki hogy látja), viszont néha több gond van vele, mint a hosszúval.

Kevesebbszer nem kell mosni, inkább többször, mert hamarabb meglátszik rajta, ha elfekszi az ember és van, akinek hamarabb is zsírosodik, úgyhogy inkább többször.

Egyébként meg az asszonyok nagy része ápolt, tiszta, rendszeresen szőrtelenít és ha fel is szed pár kilót, maximum kigömbölyödik mellben, fenékben, de megmarad a nőies alkata és nem hájas bálnává hízik.

Csakhogy az ilyen asszonyok igazi férfiakkal élnek általában, nem pedig a selejttel. Sajnos vannak olyanok, akiknek nem ilyen jut, de mindenki olyat szagol, amilyet szakított.

2013. júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
81%

Olyan érdekes ez a cybervilág. Itt olyan emberek is léteznek, akik a valóságban nem.


Itt pl. mindenkinek gyönyörű, csillogó, fenékig érő haja van - én elég rég láttam szép hosszú hajat. A legtöbb zsíros vagy száraz, lelapul, és ami a legrosszabb: csak úgy lóg. Még a 2 centi hányadék töredezett véget sem merik levágatni, mert jaj, oda a nőiesség, farkuk fog nőni.

2013. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
67%

Igen, ezzel egyetértek. Mármint azzal, hogy a hétköznapokban ritkán látni igazán szép, hosszú hajat. A minap a férjemmel megcsodáltunk egy hölgyeményt, na, neki tényleg gyönyörű hosszú haja volt (ha valódi volt). De amúgy általában, hacsak nem valami buliban, vagy különleges alkalomkor nézzük az embereket, sokszor inkább a lenőtt festés, a töredezett hajvég, a sebtiben összefogott lófarok, vagy a lógó lobonc az általános.


Nekem egyszer gyönyörű, hosszú frizurát csinált a fodrászom, el voltam tőle ájulva. De mások is! Az utcán megfordultak utánam, megállítottak, kérdezgették, hol csináltattam... Aztán este lefeküdtem, reggel felkeltem: a tükörben a nagy lelapult semmi. Soha többet nem tudtam beállítani, csak legközelebb is a fodrász. :D Jöhetett a jó öreg lófarok. :D


Na, nagyon eltértem a témától, bocsi!

2013. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
90%
Én meg 30 felett vagyok 3 gyermekkel, és volt olyan, aki elhitte, hogy a férjem lánya vagyok (2 év van köztünk). Én örülök annak, hogy fiatalabbnak néznek, és remélem, még sokáig így is marad. Ja, a hajamat meg végre meg akarom növeszteni a fenekemig, mert még sose volt olyan hosszú, hízni pedig eszem ágában sincs, mert akkor fájni fog a térdem (terhesség alatti hízásaim miatt tudom). Meg minek? Jó vagyok én így véznán és hosszú hajjal is. :)
2013. júl. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
24%

Ha úgy akarsz kinézni, akkor hajrá! :)

A rövid haj és a kicsit teltebb alak, az mindenképp "segít" rajtad. Sminket ne nagyon használj, vagy csak keveset. Öltözködj szolidabban. Kb. ennyi!

2013. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Hajvágás már megvolt. Jó rövid fiús lett. :) Tetszik! Még pár kilót fel kell majd szednem, de az sem nagy kihívás.
2013. aug. 4. 14:21
 49/57 anonim ***** válasza:
61%
Fiús! Biztos nagyon csinos! Aztán majd jön pár év múlva a kérdés, hogy vajon miért nem szeret a férjem, igaz régen szép nőies voltam, de most is szép vagyok a fiús hajammal meg a hájammal! HAJRÁ!
2013. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
83%
Gratulálok! Elindultál a válásod felé vezető uton. Csak majd ne gyere ide panaszkodni, hogy a férjed talált magának egy csinos, NŐIES nőt és elhagyott téged. A szemétláda! Fúj, fuj!
2013. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!