Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet "asszonyosabb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "asszonyosabb" külsőm?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és 1,5 éve vagyok férjnél. Sosem voltam erősebb testalkatú, hanem inkább vékonynak mondanám magam. Hosszú hajam van és 165 cm magas vagyok. A többség nem mondja azt, hogy 29 éves vagyok, a legtöbben 20-22-nek néznek. Szeretnék egy egy kicsit idősebbnek kinézni. A férjemnek így is tetszem, de végül is Ő sem bánná, ha inkább asszonyosabban néznék ki. Anyukám szerint egy kicsit meg kéne híznom és le kéne vágatni rövidre a hajam.

Mondjuk erre gondoltam én is.

Szerintetek mit csináljak?



2013. júl. 31. 15:15
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%

Kár erről vitatkozni :)

Lényeg, hogy legyen egy szép formája, ami illik az illető arcához és akkor minden klappol :)

2013. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
100%

Mondjunk inkább azt, hogy a nem megfelelő frizura mindenkin csúnyíthat/öregíthet...Ha jó a frizura, vagy csak simán jól ápolt a haj (ez alatt nem csak azt értem, hogy megmossa valaki néha), akkor nem hinném, hogy annyira sokat öregítene valakin. Viszont ha lenőtt a festés, vagy folyton zsíros, kócos, igénytelenül van festve - akkor garantáltan szar az összhatás.

Szerintem mi, akik kiakadunk az idős kori hajvágási mániától, nem egy fiatalos, jól vágott rövid frizurát látunk magunk előtt, hanem minimum egy dauerolt rémséget,de legalábbis szar vágást.

A hosszú hajat meg nem muszáj kontyban hordani, rengeteg módon lehet variálni, és a konty is lehet fiatalos, de mindegy is, nem ez volt a fő kérdés.

2013. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
86%
nézzétek már meg pl ördög nórát, milyen szép és fiatalos volt hosszú hajjal, és milyen csúnya, fiús, és öreges lett rövid hajjal. csak egy példa...
2013. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
83%
... és Nóra is belátta, hogy nem jó, mert növeszti. Ahogy tették más sztárok is, miután rádöbbentek, mit műveltek magukkal... (Emma Watson)
2013. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
15%

"Mondjunk inkább azt, hogy a nem megfelelő frizura mindenkin csúnyíthat/öregíthet..."

Igen, ez igaz. Valószínűleg azért öregíti a legtöbb ismerősömet a hosszú haj, mert azért nem minden nap csavarják, szárítják, tupírozzák, stb. úgyhogy kb. csak akkor szép, mikor kijönnek a fodrásztól, amúgy meg csak simán lóg. Az meg nem minden arctípushoz áll jól. Egy jó vágás meg sokat nyom a latban.

2013. júl. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
42%
Barátnőm is megnövesztette a szép, jól vágott, rövid, göndör haját és úgy nézett ki szegénykém, mint egy komondor. :D Vissza is vágatta, vissza is szépült. :)
2013. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
89%
Igaza van az utolsó előttinek: ha csak lóg a hosszú haj, ázott veréb effekt van. Nekem is volt sok hosszú hajú ismerősöm, de csak lógott a hajuk, míg aki vitt bele valami kis változást: fokozatos vágás, szín, frufru sokkal jobban nézett ki.
2013. júl. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
25%
Fodrászom szerint a magyar nők nagyon nem szeretnek megválni a hajuktól, a férfiak pedig ezért nem látnak szép rövid hajú nőket, de Párizsban például nem vágnak le hisztit a hajhossz miatt... szerintem aki nem meri levágatni, abban csak annyi nőiesség van, egy marék haj.
2013. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy majdnem 5 éves fiam van,és mégse vagyok asszonyos(31 vagyok) és nem is bánom.Multkor pl. nem akartak szeszesitalt adni egy áruházban,csak személyivel:)) én inkább örültem ennek,főleg mert sok 20 év körüli lányt látni akit siimán gondolnék 30nak is annyira "asszonyos"
2013. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem meg azzal sincs semmi baj, ha neadjisten egy asszony asszonyos, csak legyen szép, csinos, formás és sugározzon róla a nőiesség (hajhossztól függetlenül). Én pl. asszony vagyok és nem akarok lányos lenni. Nem kilóban, hajhosszban értve, vagy hogy hány évesnek néznek minket a boltban, hanem általánosságban, lelkileg és kisugárzásra. Kicsit más voltam lánynak és ahogy telik az idő, természetesen változtam gondolkozásban, stílusban, viselkedésben.
2013. júl. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!