Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet "asszonyosabb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "asszonyosabb" külsőm?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és 1,5 éve vagyok férjnél. Sosem voltam erősebb testalkatú, hanem inkább vékonynak mondanám magam. Hosszú hajam van és 165 cm magas vagyok. A többség nem mondja azt, hogy 29 éves vagyok, a legtöbben 20-22-nek néznek. Szeretnék egy egy kicsit idősebbnek kinézni. A férjemnek így is tetszem, de végül is Ő sem bánná, ha inkább asszonyosabban néznék ki. Anyukám szerint egy kicsit meg kéne híznom és le kéne vágatni rövidre a hajam.

Mondjuk erre gondoltam én is.

Szerintetek mit csináljak?



2013. júl. 31. 15:15
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
92%
Azért változtatni a külsődön, hogy _mások_ véleményén változtass, felesleges és butaság. Az vagy, aki. 30 vagyok, férjnél, derekam közepéig ér a göndör, hosszú barna hajam. 167 magas vagyok és nagyon messze vagyok az asszonyostól. Várom az első babánkat. Hogy a szomszéd mit gondol, vagy a boltos, vagy az "utca embere", nem érdekel. Én ilyen vagyok és ilyen is maradok. Több önbizalom és kevesebb megfelelni vágyás kellene az életedbe! Anyukád tanácsára meg nem tudok mit mondani, én az enyémet 21 éves korom óta hallgatom, hogy vágassam le a hajam. Mondtam, hogy NEM, az én fejem és nekem ez a stílusom. A saját hajával azt csinál, amit akar.
2013. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy valaki alapból a rövid hajat szereti, és jól is áll neki, de az tényleg szánalmas, mikor valaki csak a kora miatt levágatja a haját stb...Nekem is hosszú (fenékig érő) hajam van, általában kibontva hordom, soha nem sminkelek, ezért engem is fiatalabbnak néznek a koromnál (25 leszek).

Cseppet sem zavar, sőt, nem érdekel. Nemsokára férjhez megyek, de nem hiszem, hogy emiatt bármit is változtatnom kellene magamon. Sokkal jobb, ha az ember meri önmagát vállalni adott koron túl is. Nekem kb. gimi óta nem változott az ízlésem, sem a stílusom, és szerintem döntően már nem is fog.

2013. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
90%
Én már 35 éves vagyok és nem néznek többnek 23-24-nél, mindenhol le sziáznak a lányomat meg a húgomnak nézik. Ez van már megszoktam, bár én értem a problémádat, mert hízni én is szeretnék csak nem tudok, 52kg-nál több lenni. A hajlevágás butaság, bár egy jó frizura szuper tud lenni.
2013. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
100%

Örülj, hogy fiatalabbnak néznek :D

Miért kéne asszonyosabban kinézned? Csak mert férjnél vagy? Ezért híznál és vágatnád le a hajad? Aztán majd azért kapnád az ívet, mert "látod a Mariskát, férjhez ment, meghízott, haját is levágatta, milyen csúnya lett"

Tetszel magadnak? Férjednek? Ha igen, akkor miért tennéd?

2013. júl. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanmár!

Le ne vágasd a hajad..ha jól áll akkor minek rövid haj? Lehet az nem is állna jól és attól, hogy rövid a frizurád még nem leszel asszonyosabb...

Szerintem sok 30éves nő irigyel téged, és szeretne huszon évesnek kinézni...

De miért baj az Neked, hogy nem vagy asszonyosabb? Örülj neki! Ne legyél egy szottyad Madonna aki a botox miatt meg ráncfelvarrások stb miatt néz ki sokkal fiatalabbnak..örülj neki, hogy Te természetes módon vagy fiatal, legyél rá büszke!!

2013. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
25%

le ne vágasd a hajad!! egy nő rövid hajjal nem nő. egyetlen nőnek nem áll jól a rövid haj.


24F

2013. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
28%
A rövid hajjal néznél ki kis csitrinek. A hosszúbóllehet kontyot fésülni.
2013. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem sem kell idősebbnek látszani próbálnod.

De ha jól állna a rövid haj és szeretnél kísérletezni vele, nyugodtan vágasd le! Nagyon sok nőnek jobban áll egy rövidebb, jó fazonú frizura. Viszont készülj fel rá, hogy lehet, pont az ellenkező hatást fogod vele elérni: fiatalabbnak látszol vele, mert a rövid haj inkább fiatalít. :) Bár a hosszút könnyebb kezelni, az enyém is ezért hosszú most, de tervezem megint levágatni, jobban is áll és a férjemnek is jobban tetszett úgy.

Ha tényleg nagyon vékony vagy és jobb alakot szeretnél, akkor ahhoz megfelelő étrend és mozgásforma kell, tehát ne hájasodni, hanem formásodni próbálj.

2013. júl. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem kovesd a 60-as evek oltozkodését, divatját. Javaslom, hogy ne dohányozz. Légy konzervatív, családcentrikus, asszonyias. Légy háttere, támogatója férjednek.
2013. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
87%

Amikor terhes voltam és EKG-ra kellett mennem, akkor a doki azt mondja nekem, "Szia! Hát te mit keresel itt?"

Na ő jött zavarba jobban, amikor megtudta, hogy asszony vagyok és babát várok. :-DDDDDD Szerintem jó érzés ha az ember fiatalos, lehetünk majd asszonyosak 60 évesen. Hízni se akarj, 40 után úgyis fogsz, mert akkor jobban ragadnak a kilók, és a hajadat is csak akkor vágasd le, ha te is szeretnéd.

2013. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!