Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet kideríteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni a nem bejelentett lakókat egy családi házban? Furfangos ötleteket várok. Párom lehet, hogy kettős életet él.

Figyelt kérdés

1:Arra egyszerűen úgy érzem,hogy KÉPTELEN vagyok,hogy oda menjek.... 2:Szomszédok előtt sem szeretnék égni,tehát Őket SEM akarom megkérdezni. 3:Páromtól SEM szeretnék még rákérdezni...

Ezért 4: MINDENKÉPPEN arra várok ötleteket miként lehetne kideríteni, hogy a házunkban, (ami ki van adva albérletbe és ahol a Párom már túl sűrűn megfordul - ezt nem tudja,hogy tudom és elég új infó) kik "laknak" még. Azért az idézőjel,mert azt gondolom nem életvitelszerűen él ott egy csaj,ha egyáltalán ott él vagy egyáltalán van. Vezetékes telefon nincs. A 4 pontot kérlek vegyétek figyelembe és aszerint kérek szépen tanácsot. Köszi.


2013. aug. 7. 13:03
 121/141 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy abban reménykedik, hogy a megadott határidőre kitalál valami jó kifogást. De lehet, hogy az előttem szólónak van igaza, és valami disznóságon töri a fejét. Ha tényleg nagy a baj, menj el egy ügyvédhez, ne cselekedj meggondolatlanul. De remélem, hogy ez csak alaptalan borúlátás. Kitartás.
2013. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/141 anonim ***** válasza:
Remélem minden jóra fordul.
2013. szept. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/141 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves szavakat és hogy nem dorongoltatok le,amiért még mindig töröm a fejem az egészen.... (Ezt a bizonytalanságom egyébként nem mutatom.)


Egyik Válaszolóm írta:

"Végig a női megérzésed ellen küzdöttél, és irracionálisan nem akartál szembenézni a valósággal. Ezért szenvedtél már hónapok óta." ->ez igaz és lehet,hogy még ma is ezt teszem,amikor elbizonytalanít a tagadása.

Tudjátok,még akkor is jó érzés hogy tagad,ha az eszemmel úgy gondolom,hogy hazudik....Nemtudom értitek-e mit értek ez alatt...


""sokat dolgozik, ezért nem alszik otthon". Olyan nincs. A házastársnak otthon a helye."->ez is teljesen igaz,bár ezt sokszor mondtam is a hónapok alatt,csak lépni nem léptem,hanem vártam.


Ezt írta még 120-as,amit szeretném ha bővebben kifejtene: "Attól tartok, hogy az időhúzásnak komoly oka van, és még fognak érni nem kívánatos meglepetések."


A ház egyébként teljes mértékben az Ő nevén van,de el is fogja majd vinni a bank,szóval ez teljesen nem játszhat közre ebben az egészben.Csaj már nem lakik ott,sőt azt hiszem az albérlő (haverja) sem már.A héten kiderítem amúgy remélem mostmár 100%-ra,hogy akkor most együtt vannak-e vagy sem.


Köszi Mindenkinek!

2013. szept. 9. 12:34
 124/141 anonim ***** válasza:
Na szia megint, miujság azóta? Történt valami?
2013. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/141 anonim ***** válasza:
hahó!:) Keresünk téged mindenfele!
2013. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/141 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm az érdeklődést! Azt nem tudom,hogy hogy érted a 125-öst!?:) De jól esik az érdeklődés.

Igazából sok új infóm nincs.Csak megerősödtem abban az elmúlt hetekben,hogy nem volt köztük semmi,illetve ha netán volt is valami nagyon jelentéktelen dolog lehetett....Lényeg,hogy ezt illetően a "nyomozásom" eredménye negatív.Még 2 napja is efelől kaptam megerősítést.

Viszont azt nem értem,hogy akkor tulajdonképpen mi tartja pontosan vissza attól,hogy haza jöjjön.Tehát még mindig itt tartunk,hogy sehol.Illetve van közeledés,de nincs haladás és ebbe lassan belebolondulok.Csak mivel erőltetni nem szeretném,meg a "ha menni akar had menjen" elvet követem,így úgy érzem nem tehetek semmit,csak azt,hogy várok,csak ebbe bele őszülök,dehát ez van,úgy látszik ez jutott Nekem.

2013. okt. 13. 19:55
 127/141 A kérdező kommentje:

Most elolvastam ezt a röpke 13 oldal "naplózást" és hát húh,és ez csak az utóbbi 1-2 hónap története...felidéződtek a dolgok részleteiben....Én csodálom,hogy ezt még így bírom.

Látom,hogy elég sokszor írtam,hogy talán jobb a tudatlanság.Ez azóta átfordult és intenzíven kiderítettem mindent,de mindent és mindenhogy ahogy csak tudtam és "nem féltem" (dehogynem) az igazságtól.De szerencsénkre mindig olyan információhoz jutottam közvetlen,vagy közvetlenül,amivel megbizonyosodtam a töretlen szerelméről és arról,hogy az érzéseink Egymás iránt tényleg az örökkévalóságba nyúlnak.Ez ad erőt ehhez az egészhez.Csak tényleg nagyon nehéz és szeretnék tenni valami nem erőszakosat azért,hogy haza találjon.Nektek meg köszi minden bátorítást vagy bármit amit adtatok.

2013. okt. 13. 20:37
 128/141 anonim ***** válasza:
Én most olvastam végig ezt az egész sztorit és kíváncsi lennék, hogy most mi a helyzet?
2013. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/141 A kérdező kommentje:
Dettó ugyan az mint 127-ben.
2013. dec. 17. 23:55
 130/141 anonim ***** válasza:
60%
tehát már hónapok óta nem megy haza hozzád, de te elhiszed h töretlen a szerelmetek?
2013. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!