Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet kideríteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni a nem bejelentett lakókat egy családi házban? Furfangos ötleteket várok. Párom lehet, hogy kettős életet él.

Figyelt kérdés

1:Arra egyszerűen úgy érzem,hogy KÉPTELEN vagyok,hogy oda menjek.... 2:Szomszédok előtt sem szeretnék égni,tehát Őket SEM akarom megkérdezni. 3:Páromtól SEM szeretnék még rákérdezni...

Ezért 4: MINDENKÉPPEN arra várok ötleteket miként lehetne kideríteni, hogy a házunkban, (ami ki van adva albérletbe és ahol a Párom már túl sűrűn megfordul - ezt nem tudja,hogy tudom és elég új infó) kik "laknak" még. Azért az idézőjel,mert azt gondolom nem életvitelszerűen él ott egy csaj,ha egyáltalán ott él vagy egyáltalán van. Vezetékes telefon nincs. A 4 pontot kérlek vegyétek figyelembe és aszerint kérek szépen tanácsot. Köszi.


2013. aug. 7. 13:03
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/141 A kérdező kommentje:

A francba is elküldtem azt a fránya SMS-t,végülis az adott erőt,hogy a Párom azt mondta a telefonba,hogy úgyis Velem fogja leélni az Életét...stb. Így még ha alaptalan bizalmatlan dög is vagyok,akkor is meg fog bocsátani és most nagyon várom a jó hírt,miszerint rosszul gondolom,hogy van köztük valami.

Éééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééssss meg is jött a válasz!:D Huh,azt hiszem megnyugodhatok,bár azt írta nincs köztük semmi de később felhív és ez annyiban aggaszt,hogy kérdeztem azt is,hogy esetleg tud-e másvalakiről.Hát azért remélem hogy nem kapok egy váratlan pofont.Egyáltalán felvegyem,vagy elég ennyi?Szerintem mostmár úgyis felveszem.... A fenébe is remélem hogy nincs más....

2013. aug. 10. 18:13
 82/141 A kérdező kommentje:
Na ebből POFON LETT! JÓKORA! Megvan a név,mindjárt kapom a képet is és beazonosítom ki az. Elvileg tudni fogom. Innentől kezdve nem tudom mit csináljak,még az is lehet,hogy csak szóbeszéd,de nagyobb rá az esély,hogy nem.:(
2013. aug. 10. 19:02
 83/141 anonim ***** válasza:
valahol lemaradtam: honnan szeded ezeket az információkat? felbéreltél egy magánnyomozót? :/
2013. aug. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/141 A kérdező kommentje:

Akire gyanakodtam attól tudtam meg ki a delikvens,akire már korábban egy másik ismerősöm is mondta,hogy látta Őket egy asztalnál, egy helyen, többször.

Már azóta ide is jött a Párom és azt mondja,nincs semmi köztük és várjak két hetet és akkor mindenről beszámol mi volt ez az egész.

Én nem értem,ha összejött ezzel a "delikvenssel" akkor miért nem hagy békén? Mi ez az egész? Köszönöm.:(

2013. aug. 10. 20:13
 85/141 A kérdező kommentje:

Most megírtam,hogy nem kapja meg azt a két hetet. Nekem bőven elég az is,hogy a tudtomon kívül itt-ott van...:(

Amúgy teljesen kivagyok idegileg ebbe az egészbe...:(

2013. aug. 10. 21:07
 86/141 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem szeretem az ilyen kérdéseket, mindig ez a vége :( asszonyka gyanakszik, kutakodik és kiderül, hogy a férje évek óta csalja. sajnálom...elhiszem, hogy szar, de nem ér ennyi könnycseppet az a féreg!
2013. aug. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/141 A kérdező kommentje:
Most komolyan szerintetek milyen okból kifolyólag rejtegetheti ott ezt a csajt? Illetve úgy kérdem milyen más okot tudnátok erre azon kívül,hogy viszonyuk van? Köszönöm!
2013. aug. 12. 10:23
 88/141 anonim ***** válasza:

Szia!

Most kapcsolódtam be a sztoriba, végigolvastam. Nem lehet, hogy terhes a nő? Vagy épp abortusza volt, és ezt intézte a párod?

Most arra nem emlékszem már, hogy írtad-e, mióta csinálja ezt a párod?

2013. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/141 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hagyd a fenébe ezt az egészet. Még fiatal vagy!
2013. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/141 A kérdező kommentje:

88! Nem értem ezt az abortuszos dolgot. Nyár óta csinálja ezt.

89! Dehogy hagyom! Te nem szeretnéd tudni az igazságot? Ehhez hogy jön hogy hány éves vagyok? De köszi,hogy egyáltalán írtok!:)

2013. aug. 12. 11:39
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!