Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet kideríteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni a nem bejelentett lakókat egy családi házban? Furfangos ötleteket várok. Párom lehet, hogy kettős életet él.

Figyelt kérdés

1:Arra egyszerűen úgy érzem,hogy KÉPTELEN vagyok,hogy oda menjek.... 2:Szomszédok előtt sem szeretnék égni,tehát Őket SEM akarom megkérdezni. 3:Páromtól SEM szeretnék még rákérdezni...

Ezért 4: MINDENKÉPPEN arra várok ötleteket miként lehetne kideríteni, hogy a házunkban, (ami ki van adva albérletbe és ahol a Párom már túl sűrűn megfordul - ezt nem tudja,hogy tudom és elég új infó) kik "laknak" még. Azért az idézőjel,mert azt gondolom nem életvitelszerűen él ott egy csaj,ha egyáltalán ott él vagy egyáltalán van. Vezetékes telefon nincs. A 4 pontot kérlek vegyétek figyelembe és aszerint kérek szépen tanácsot. Köszi.


2013. aug. 7. 13:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/141 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így alakult!

Légy büszke, és ha vissza is akar menni, ne engedd. Az a gond, hogy az igazságot még mindig nem mondta el, inkább szakított telefonon 6 év után. Szóba nem állnék vele többet. Legalábbis addig biztos nem, amíg az őrületbe nem kergetem a közönyömmel.

2013. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/141 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtok,sajnos nincs is kivel kibeszélnem ezt az egészet,ezért is sokat jelent az ide vetett pár szó is.

Azért 60,azt nem állítanám,hogy az "elején" tartottunk,a ~20-as éveink több mint felét együtt éltük le (úgy,hogy előtte Mindketten "kiéltük" magunkat rendesen - tehát nem tapasztalatlan fiatalokként állapodtunk meg),házat vettünk már rég,szinte az ~elején és jelenleg telekre gyűjtöttünk,építkezést terveztünk...stb.

61,igazad van! Bár csekély esélyt látok arra,hogy teperni akarna,nem úgy hangzott tegnap.De ha valamiért (miért is?) így lenne,akkor ebben a közöny dologban elkélne pár gyakorlati tanács,mert bár tudom,hogy ezt kell tennem (legalább addig,amíg Te 61 mondod) csak azt nem igazán tudom,hogy ezt hogy kell,bele kéne "tanulnom".Számomra már ez a "ne engedd" rész is ismeretlen és fejtörést okoz,ha úgy alakulna.

2013. aug. 9. 12:18
 63/141 anonim ***** válasza:
97%

Jézusom! Itt valami nagy sumák van. Inkább eldobott telefonon (???) 6 évet, minthogy elmondja az igazat, vagy legalább hazudjon valami megnyugtatót (persze nem lett volna jobb). Honnan tudta meg, hogy oda akarsz menni? Te honnan tudtad, hogy mikor van ott? Ha tényleg férfi lakik ott, akkor szerintem meleg. Valamit tuti nagyon elrontott, ha szabályosan megtiltotta, hogy odamenj. Főleg azután, amiket az előbb írtál. Én nem így képzelek egy olyan kapcsolatot, ahol a felek együtt akarják leélni az életüket.

Ha a helyedben lennék, akkor csak akkor hallgatnám meg esetleg a mondandóját, ha mindent elmond, minden kérdésemre válaszol. És akkor sem azért, mert vissza akarnám fogadni, hanem mert úgy érzem, hogy az elmúlt 6 év miatt tartozik ennyi őszinteséggel.

2013. aug. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/141 anonim ***** válasza:
Ha ennyi év után nincs bizalom és úgy érzi nincs mit elmondania neked...inkább fejezzétek be, akkor ez a kapcsolat nem sokat ér. Sajnállak nagyon.
2013. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/141 anonim ***** válasza:
64%
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
2013. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/141 anonim ***** válasza:
92%

61 vagyok. Közönyben gyakorlati tanácsok? Én úgy szoktam, hogy a borzasztó nagy közönyömben...

- nem veszem fel a telefont

- nem hívom

- nem nyitok ajtót neki

- ha találkozok vele véletlenül max visszaköszönök, de a hangsúlyt nem teszi zsebre.


Persze ezt nőiesen csinálom... amíg csörög a telefon telebőgöm a párnám. Úgy érzem megőrülök hogy nem hívhatom föl. Ha csönget a szobámban bőgök, ha találkozok vele erőt veszek magamon /tudod a hangsúly/ és otthon bőgök :D

2013. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/141 A kérdező kommentje:

Köszi Mindenkinek!

63, igen,bár ezt nem is írtam,de annak a tegnap délutáni telefonbeszélgetésnek volt szó szerint olyan pontja,amikor csak azt kiabálta,hogy nem mehetek oda,szóval volt ilyen 2× is,amikor már nem tudott mit mondani,hogy ahogy írod, "szabályosan megtiltotta",hogy oda menjek. Nem tudok semmi biztosat,mi az amit ennyire nem láthatok ott,vagy inkább Engem ne lássanak ott...de nem is akarok belegondolni,talán jobb is a tudatlanság ez nem fáj annyira,nemtudom.... De épp ezért talán szerencsére,de nincs is mondandója - nincs is mit meghallgatnom. Ezért 64-nek is igaza lehet.

66! Pedig épp azon gondolkodom,hogy felhívom,hogy ha tudja vigye el a tv-jét meg az ágyat ma,mert holnap hoznák az újakat.Én tehát a közöny azt az oldalát ragadnám meg,melyben kinyilvánítom,illetve megpróbálom azt mutatni,hogy nem zuhantam össze.Az ilyen szintű elzárkózás nemtudom mi jóra vezetne,amit írtál.Bár ami igaz az igaz,tegnap este megírtam Neki,hogy többet fel ne hívjon,ha már így döntött (mert ugye este is hívott még).

Szóval egyenlőre passzolom a következő lépéseim... Köszi!

2013. aug. 9. 15:44
 68/141 A kérdező kommentje:

Éééés igazatok volt (de miért?),többen írtátok,hogy keresni fog,annak ellenére,hogy leírtam,hogy tulajdonképpen Ő "dobott ki".

Ha jól számoltam már 13-szor hívott (pedig eddig átlag napi 1× beszéltünk),ebből kb 2× 3× vettem fel,de mostmár lehet,hogy nem fog hívni,mert az előbb megírtam Neki megint (mert az estit elvileg nem kapta meg),hogy ne keressen.

2013. aug. 9. 17:51
 69/141 anonim ***** válasza:
Talán találtak egy Ufót és ott rejtegetik. :-D
2013. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/141 A kérdező kommentje:
Ezek a képtelenségek is,amiket írtok is olyan jól esnek egyébként:) (pl.: meleg,meg ufórejtegető,meg titkosügynök /egyébként Ő inkább az érem másik oldala/) de tulajdonképpen teljesen mindegy mi van ott és mint írtam talán jobb nem is tudni,a lényeg úgy is az,hogy ami ott van fontosabb és ennyi.:( Vagy még az is eszembe jutott,hogy nem fontosabb,de inkább megelőzte azt,amit szerinte tettem volna. Ez utóbbi esetben érteném meg,hogy miért keres még.Amúgy nem értem. Köszi!
2013. aug. 9. 18:15
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!