Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet kideríteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni a nem bejelentett lakókat egy családi házban? Furfangos ötleteket várok. Párom lehet, hogy kettős életet él.

Figyelt kérdés

1:Arra egyszerűen úgy érzem,hogy KÉPTELEN vagyok,hogy oda menjek.... 2:Szomszédok előtt sem szeretnék égni,tehát Őket SEM akarom megkérdezni. 3:Páromtól SEM szeretnék még rákérdezni...

Ezért 4: MINDENKÉPPEN arra várok ötleteket miként lehetne kideríteni, hogy a házunkban, (ami ki van adva albérletbe és ahol a Párom már túl sűrűn megfordul - ezt nem tudja,hogy tudom és elég új infó) kik "laknak" még. Azért az idézőjel,mert azt gondolom nem életvitelszerűen él ott egy csaj,ha egyáltalán ott él vagy egyáltalán van. Vezetékes telefon nincs. A 4 pontot kérlek vegyétek figyelembe és aszerint kérek szépen tanácsot. Köszi.


2013. aug. 7. 13:03
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/141 anonim ***** válasza:
55%
Azt amúgy nem értem, ha közös a kiadott ház, mi az, hogy te ne menj oda?
2013. aug. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/141 A kérdező kommentje:
Végignéztem a Válaszolóim és 86%-os csak 1 volt,a 2.Ha Te vagy mindkettő,akkor akarsz is valamit tanácsolni,vagy csak értetlenkedni jársz ide?Ha meg ez az első hozzászólásod az egészhez,akkor is elég lényegtelen dolgon akadtál fönt szerintem.Szóval erre ezért nem reagálnék,de többiek javítsatok ki,ha nincs igazam.
2013. aug. 10. 07:36
 73/141 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság? Történt azóta valami?
2013. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/141 A kérdező kommentje:

Eddig az van,amit 68-ban is írtam,hogy lesz,tehát azóta csönd van.

Nekem meg csak folyamatosan jár az agyam,hogy mit csináljak.... Köszönöm az érdeklődést!

2013. aug. 10. 10:30
 75/141 anonim ***** válasza:
100%
csomagold össze a cuccát. tedd a bejárathoz, és mondd neki h 2 napon belül szállítsa el vagy kidobod. Bár nem tudom jól értettem-e, h most a lakás amiben laktok közös?! ÉS az amit kiadtatok? Mert ha közös a lakás, amiben vagy, már macerásabb kidobni őt
2013. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/141 A kérdező kommentje:

Nálunk papír nélkül is minden közös,az teljesen mindegy melyik ház kinek a nevén van. Nálunk sosem volt ilyen hogy "Én házam" + "Te házad" éppen ezért ezt nem is tudnám megtenni.Én nem vagyok ilyen,de azért köszi a javasolt alternatívát.

Igazából azzal kapcsolatban filózom,hogy felkutassam-e az igazságot.Egy telefonomba kerülne csak,hogy amire gyanakszom,kiderítsem igaz-e.De tényleg nem tudom nem-e jobb a tudatlanság!? Nemtudom... Köszi.

2013. aug. 10. 12:08
 77/141 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem jobb tisztán látni. gondolunk itt mindenféle bonyolult dologra (ufok), aztán lehet, h az igazság egy tök egyszerű dolog. Derítsd ki most már magad miatt is, (meg én is már kíváncsi lettem) :-D
2013. aug. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/141 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudom,jó döntés-e.Nyilván nőügyre gondolok.1 bizonyosra.Egyrészt még néha mindig kérdéses tudni akarom-e,másrészt jó lenne megvárni,míg újra hív (de hogy az mikor lesz?) és akkor írnék a nőnek sms-t,mert valószínűleg akkor nincsenek együtt.Csak ez meg azért szar,mert legszívesebben már most elküldeném.Mit csináljak?:(
2013. aug. 10. 13:32
 79/141 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem,ha bele gebedek is megvárom míg felhív és rögtön utána küldöm el az illetőnek az SMS-t,amit már megfogalmaztam és elmentettem.Ez valószínűleg csak hétfőn lesz,mert mostanában nem hív hétvégén a "sok meló miatt",de kivárom akkor is,mert nem merem megkockáztatni,hogyha igaz ez a borzalom amire gondolok,akkor épp együtt olvassák az SMS-em.Szóval várok....és próbálok bízni a legjobbakban.:(
2013. aug. 10. 14:36
 80/141 A kérdező kommentje:
Úristen felhívott és most meg úgy érzem,hogy nem akarok írni,jobb a tudatlanság.... Jézusom mekkkkkora szerencsétlen vagyok!!!!!
2013. aug. 10. 17:51
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!