Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet kideríteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni a nem bejelentett lakókat egy családi házban? Furfangos ötleteket várok. Párom lehet, hogy kettős életet él.

Figyelt kérdés

1:Arra egyszerűen úgy érzem,hogy KÉPTELEN vagyok,hogy oda menjek.... 2:Szomszédok előtt sem szeretnék égni,tehát Őket SEM akarom megkérdezni. 3:Páromtól SEM szeretnék még rákérdezni...

Ezért 4: MINDENKÉPPEN arra várok ötleteket miként lehetne kideríteni, hogy a házunkban, (ami ki van adva albérletbe és ahol a Párom már túl sűrűn megfordul - ezt nem tudja,hogy tudom és elég új infó) kik "laknak" még. Azért az idézőjel,mert azt gondolom nem életvitelszerűen él ott egy csaj,ha egyáltalán ott él vagy egyáltalán van. Vezetékes telefon nincs. A 4 pontot kérlek vegyétek figyelembe és aszerint kérek szépen tanácsot. Köszi.


2013. aug. 7. 13:03
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/141 anonim ***** válasza:
85%

Ha van kocsi avval. Ne dudálj. Mássz át a kapun, és sztem este menj. Valaki menjen veled, ha van lehetőség olyan akinek van jogsija. vagy ha esetleg abban a szomszédos községben van bnőd az is jó, mert akkor tudsz oda is menni arra az éjjelre míg megnyugodsz, hogy hazavezess.

Mondd neki, hogy mos tmár nagyon hiányzott és unod, hogy a munka fontosabb stb szöveget mond evvel nem is hazudsz. Hm?

2013. aug. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/141 A kérdező kommentje:

Ja és várjatok,ez a filó még csak az átjutási mód és idő.Abba bele sem gondoltam még,mit kéne ott mondanom és hogyan (már amennyire tudom majd irányítani a viselkedésem)!? Hogy nyugodt hangon, kedvesen kezdjem el faggatni mit csinál ott,semmi hátsó gondolat - gyanúsítgatás nélkül (amilyen mindig is vagyok - de lehet,hogy épp ezért a szeretetteljes hangvételemért meri ezeket Velem megcsinálni) vagy ha nem így,akkor hogyan (mert másmilyen nem nagyon szoktam lenni,max. ha "elgurul a gyógyszer")?


Barátnős sztori, egyféleképpen kivitelezhető. Ma este és csak odafele és 7 óra fél 8-kor.Mert ekkor megy innen haza a munkahelyéről.Ez a verzió is eszembe jutott,csak ez elég korán van nem? Bár tegnap is ott volt már ilyenkor,de utána el is ment.


Jajj,nem tudom.... Mindenesetre köszi és írjatok a viselkedésre - szövegre is kérlek, próbálok felkészülni.

2013. aug. 8. 15:02
 53/141 A kérdező kommentje:

Egyrészt ez "egyedüli meló", mit csinálna ott addig míg feltehetőleg komolyan elbeszélgetünk,másrészt meg nincs is olyan Barátnőm akit ilyenbe belevonnék,illetve megvan a saját életük,nem szeretnék a bajaimmal sehova rondítani.

Ez a ma 7 órási is olyan,hogy Ő mindenképpen megy arra,hisz ott lakik és társulnék az utazásban,de nyilván kirak és megy haza a családjához.


A hiányzott szöveg meg ide nem helytálló,hisz honnan tudnám,hogy ott találom.


Egyébként ma felvezettem 1 SMS-el a sztorit,megírtam,hogy tudom hogy nem őszinte és kértem,hogy legyen az,erre még reakciót nem kaptam,de lehet,hogy azért árok holnapig,hogy megadjam a lehetőséget arra,hogy Ő mondja el az ottalvásainak okát.


Húúúú kivagyok,most mit csináljak már télleg!?:(

2013. aug. 8. 15:12
 54/141 A kérdező kommentje:
Ja arra hogy ne dudáljak meg másszak át a kapun nem is reagáltam,mert nem értem miért kéne így tennem!? Köszi!
2013. aug. 8. 15:13
 55/141 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy megtudta,hogy át akarok menni....erre felhívott,először mindenhogyan próbált róla lebeszélni....így szóba hoztam azt,hogy tudok az ottléteiről,először tagadta,majd mikor ezt nem hagytam,akkor közölte hogy akkor vége.Úgyhogy ennyi,nem kell már átmennem,nincs kivel már megbeszélnem semmit.Fel még nem fogtam és valahogy kétlem,hogy ennyi évet így akar - meg egyáltalán el akar dobni,de ha igen,akkor majdcsak elér ez is a tudatomig valamikor - valahogyan. Köszi a válaszokat.
2013. aug. 8. 19:03
 56/141 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig voltatok együtt?Így akkor sajnos valószínű hogy volt valakije:(
2013. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/141 A kérdező kommentje:
~6 de ez nem oszt nem szoroz szerintem,lényeg,hogy számtalanszor kijelentettük már,hogy csak és kizárólag Egymással tudjuk és akarjuk elképzelni az Életünket és ezt nem tudom temetni,úgyhogy a múlt idő még szerintem erős megfogalmazás illetve amint mondtam kétlem,hogy ennyiben hagyja a dolgot,most is hívott egyébként. Én nem akarok erre gondolni,hogy volt vagy van vki,elég bajom van így is.Amúgy meg teljesen mindegy,hogy miért nem akar már,a lényeg,hogy nem akar ha télleg nem akar.Köszi!
2013. aug. 8. 20:40
 58/141 anonim ***** válasza:
Basszus :( sajnálom :( :(
2013. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/141 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést!
2013. aug. 8. 22:45
 60/141 anonim ***** válasza:
91%

"Lényeg,hogy számtalanszor kijelentettük már,hogy csak és kizárólag Egymással tudjuk és akarjuk elképzelni az Életünket "



Húhúúúú, h ezt nekem mennyi ffi a szemembe hazudta! Nem kell elhinni sajnos, egy szavát sem, azt kell nézni mit cselekszik. Lehet, h a pasid visszakönyörgi majd magát hozzád, mert te is kellesz neki, meg a másik is, de az ilyentől jobb az elején megszabadulni, mert később is félre fog menni sajnos.

2013. aug. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!