Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet kideríteni a nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kideríteni a nem bejelentett lakókat egy családi házban? Furfangos ötleteket várok. Párom lehet, hogy kettős életet él.

Figyelt kérdés

1:Arra egyszerűen úgy érzem,hogy KÉPTELEN vagyok,hogy oda menjek.... 2:Szomszédok előtt sem szeretnék égni,tehát Őket SEM akarom megkérdezni. 3:Páromtól SEM szeretnék még rákérdezni...

Ezért 4: MINDENKÉPPEN arra várok ötleteket miként lehetne kideríteni, hogy a házunkban, (ami ki van adva albérletbe és ahol a Párom már túl sűrűn megfordul - ezt nem tudja,hogy tudom és elég új infó) kik "laknak" még. Azért az idézőjel,mert azt gondolom nem életvitelszerűen él ott egy csaj,ha egyáltalán ott él vagy egyáltalán van. Vezetékes telefon nincs. A 4 pontot kérlek vegyétek figyelembe és aszerint kérek szépen tanácsot. Köszi.


2013. aug. 7. 13:03
 101/141 A kérdező kommentje:
Mert a csaj biztos profi éjjel-nappal dolgozó festő-mázoló mi!!??:D Na jólvan mindegy köszi azért,hogy írtál.:)
2013. aug. 13. 19:23
 102/141 anonim ***** válasza:
Ez a felújítás hülyeség, akkor bevallott volna mindent a pasas, max ugrott volna a meglepi, de nem dobott volna el sok-sok évet...azóta vmi újság?
2013. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/141 A kérdező kommentje:
Semmi konkrét...:(
2013. aug. 13. 21:11
 104/141 anonim ***** válasza:
100%
És ma történt valami ? :/ most kapcsolódtam be, nagyon sajnálom, remélem hogy rendezödik a kapcsolatotok! :)
2013. aug. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/141 anonim ***** válasza:
81%

egyébként velem is volt 1 hasonló szitu, bár más szemszögből. vettem a barátomnak 1 telefont születésnapja alkalmából. rögtön kipróbáltam, ahogy megvettem (nem új volt, 1 hetes, alig használták). amíg játszottam vele, ő felhívott, én automatikusan kinyomtam és visszahívtam (számlás vagyok). azonnal rákérdezett, hogy miért nem mutatja ki a számomat (ugye az új telefonokban ez van beállítva...)? hebegtem-habogtam, erről teljesen megfeledkeztem. a meglepit meg nem akartam lelőni. én is két hetet kértem tőle a válasz megadásáig, mert még ennyi idő volt hátra a születésnapjáig. nagy nehezen kivárta :)

remélem, hogy nálatok is valami hasonló dolog van a háttérben és jól sül el minden!

2013. aug. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/141 A kérdező kommentje:

104:Még mindig semmi nagy kaliberű dolog nem történt,köszönöm kérdésed és a jókívánságod is!:)

105:Neked is köszönöm,igaz,hogy szeptember elején van a szülinapom,de kétlem,hogy ennek bármi köze is lenne az egészhez.:( Azért köszi a sztorit is.

2013. aug. 15. 12:01
 107/141 anonim ***** válasza:
Most sincs semmi hor kedves kerdezo? :(
2013. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/141 anonim ***** válasza:
Hir*
2013. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/141 A kérdező kommentje:

Kiderült,hogy aki elvileg ott lakott csaj,már nem lakik ott és nagyon valószínű,hogy nem is volt köztük semmi.Aki korábban mondta Nekem,hogy többször egy asztalnál látta Őket,most beközölte,hogy de SOHA SEMMI olyan szituációt nem látott,hogy többek lennének szimpla havernál,se egy puszit semmit.Akire meg gyanakodtam valószínűleg szintén ebből kifolyólag,csak egy pletykaáradatot adott Nekem tovább.

VISZONT,akire gyanakodtam,az közben beközölte azt is,hogy bár nincs köztük semmi,de a Párom hívogatja,szóval elvileg nem alaptalanul gyanakszom.Kivagyok... köszi az érdeklődést.

2013. aug. 17. 13:15
 110/141 anonim ***** válasza:
60%
Az szep.. es megfogod varni a ket hetet? Vagy mar nem is igazan erdekel, nem leszel tobbet a paroddal ha ugy alakul hogy megcsal, vagy tenyleg csak valami meglepit szervez?
2013. aug. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!