Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket nem zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna ha a párotok koszosan, porosan jönne a munkából haza? Az olajos ruháját berakná a mosógépbe, hogy azonnal mossátok ki, és gumicsizmával felhordaná a sarat a lépcsőre?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:

Akkor most nem éltek együtt? Ha nem hozzád jár haza, akkor miért te mosol rá?

És hogy mosol te rá minden este, ha nem is hozzád jár haza. Ezt nem értem.

2013. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
41%
Inkább örülj neki, hogy igényli, hogy még a munkásruhája is legyen rendszeresen mosva, meg annak, hogy van hol összekoszolni, azaz van munkája. A csizmát azonban tényleg vegye le, mert a sok bacit is behordja vele a lakásba. Készítsd neki ki a bejárathoz váltócipőt vagy papucsot, amit szeret, és szoktasd rá. Amikor jön haza várd az ajtóban és kérd meg vegye át a váltót. Ismétlés addig, amíg magától nem megy :)
2013. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
56%
Nincs igénye egy zuhanyra a munkahelyén? Egész nap izzad a ruhájában, és nem zuhanyzik? Elég gusztustalan!!!
2013. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
A munkahelyén kapja a ruhát. Biciklivel jár dolgozni ezért is zavar, hogy koszos a ruhája.
2013. szept. 13. 11:54
 45/66 anonim ***** válasza:
73%

A férj nem tud egy gombot megnyomni? A feleség is dolgozik.

Az ilyen munkahelyeken van zuhanyozó. Engem is zavarna, ha a férjem koszosan caflatna át a fél városon.


Legközelebb szórd be a kórházi ruhád, hogy azonnal mossa ki :)

2013. szept. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
49%

Szép látvány lehet ahogy végig bicajozik a városon büdös, koszos ruhában!

Nincs igénye, hogy zuhanyozzon? Azért szokott néha?

2013. szept. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Ha olyan helyen dolgozik, hogy nincs lehetősége átöltözni, akkor sajna ez van. A mosás meg annyira nem nagy kunszt! Ha kézzel kéne minden nap mosnom, akkor már zavarna.
2013. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
55%

Tudod 43 szerintem pont hogy igényes a pasi. Hogy miért? Én dolgoztam olyan helyen irodába, ahol volt műhely is. Engem például az zavarna, ha


1. a férjem koszosan, büdösen jönne végig a városon, ahelyett, hogy lezuhanyzik, és hazahozza a mosnivalót.

2. a férjem koszosan, büdösen ülne be az autóba (igaz, akkor senkivel sem találkozik), de az autót mocskolja össze. Volt tusoló is, csak éppen nem mindig jutott meleg víz, a higiéniás feltételekről ne is beszéljünk. Tuti nem zuhanyoznék én se közzuhanyzóba, ha otthon is megtehetem. Nehogy már igénytelen legyen az az ember, aki naponta tiszta ruhát húz, a fürőben kezd amikor hazaért, és annyi az igénye, hogy anyuka kimossa a ruháját. Ti halljátok mit beszéltek?

2013. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
32%
leírta, hogy van zuhany, akkor át is tudna öltözni! de nincs rá igénye, mert ilyen gusztustalan férfi!
2013. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
48 vagyok, megzavarodott a gépem :( nem tudom miért így írta ki :(
2013. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!