Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket nem zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna ha a párotok koszosan, porosan jönne a munkából haza? Az olajos ruháját berakná a mosógépbe, hogy azonnal mossátok ki, és gumicsizmával felhordaná a sarat a lépcsőre?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Az ajtó előtt veszi le a csizmát de ígyis sáros lesz a lépcső. Nem az a baj, hogy mosnom kell hanem az, hogy minden este.
2013. szept. 13. 11:36
 32/66 anonim ***** válasza:
68%

Engem például az zavarna, ha


1. a férjem koszosan, büdösen jönne végig a városon, ahelyett, hogy lezuhanyzik, és hazahozza a mosnivalót.

2. a férjem koszosan, büdösen ülne be az autóba (igaz, akkor senkivel sem találkozik), de az autót mocskolja össze.


Nyilván nem azzal van a baj, hogy a kérdező nem tud megnyomni két gombot a mosógépen. Inkább azzal, hogy a párja elvárja, hogy azonnal ugorjon és ruhát mosson, mikor ő fáradtan hazaér (azt nem tudjuk, hogy asszonyka nem dolgozik-e ugyanennyit napközben,) miközben ő arra sem méltatja, hogy levegye a sáros gumicsizmát, újabb munkát adva ezzel anyukának.


Az én férjem irodai munkát végez. Minden nap tiszta vasalt ing, nem esik nehezemre mosni.

Apukám fizikai munkát végzett, anyumnak sem esett nehezére mosni, pedig sokáig nem volt automata mosógép.

Anyu nem mosta minden nap a munkás ruhákat, hanem egyben hétvégén, apukám meg nem járta végig mocskosan a várost. Munka, zuhany, tiszta ruha (normál utcai, nem munkás ruhában járt haza).

2013. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
68%

Akkor hol vegye le? Menjen mezítláb haza? Gondolom télen, esős-havas-lucskos időben te is koszos lábbal mész fel a lépcsőn.

Egyszerű a megoldás: oda kell tenni egy felmosórongyot a lépcső tetejére és utána gyorsan áttörölni. Ezt ő is meg tudja tenni.

A mosásra már megírták a megoldást: több munkásruha.


Te mit dolgozol?

2013. szept. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván nem dolgozik semmit, sőt, még le is nézi a munkás férjét... Szép.
2013. szept. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
30%

Jó, de akkor hogy menjen be, mezítláb?


Érdekes, hogy ezek ekkora gondot okoznak neked. Mi mindketten dolgozunk. Ha ő ér haza előbb, ő vár meleg étellel. Ha én érek haza előbb, ő is megcsörget engem, mikor jön, és már melegítem is az ételt.

Ha hétvégén is dolgozik (én csak hétköznap szoktam), akkor is felkelek vele reggel, és főzöm neki a kávét. Hiszen megérdemli, mert hétvégén is megy. Utána én visszafekszem alukálni vagy nekiállok főzni. Attól függ, hány óra van.

Egyszerűen nem tudom megérteni, ha a másik hazajön fáradtan, akkor miért olyan nagy probléma megnyomnod a mosógépen az elindító gombot.

2013. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
34%
Örülj neki, hogy siet haza hozzád. Én a helyében a munkahelyemen lefürödnék, átöltöznék, és elmennék a haverokkal sörözni, mit hogy egy ilyen hisztérikához menjek haza.
2013. szept. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
59%

Melósban megy le a ház elé, felveszik, viszik-hozzák, nem császkál mindenhova benne. A ruhája koszos, de nem mosok minden nap, van váltása. Ha mindenki lefürdene mielőtt hazajönnének, egy órával később érne haza, így is örülök, hogy negyed nyolckor már itthon van és esetleg tud még a gyerekekkel is lenni kicsit.

Le lehet nézni, de én örülök hogy többet van itthon és inkább felsöprök utána 5 perc alatt (amíg lefürdik), de nekem az együtt töltött idő fontosabb.

2013. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
Én egészségügyben dolgozom. Amúgy nem hozzám siet haza, hanem az anyjáékhoz.
2013. szept. 13. 11:50
 39/66 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk, nehogy nagy cucc legyen bent lezuhanyozni, felvenni egy tiszta ruhát és úgy hazamenni?

Kocsival jár? Azt is összekoszolja?

Ezek alapján elég igénytelen egy pasi!

2013. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
18%

De miért nehéz minden nap elindítani a gépet? Semmi teendőd nincs vele!

Egyébként fogd meg a férjed hétvégén, menjetek, és vegyetek még 2 válás munkásruhát. Akkor elég lesz 3 naponta mosnod.

2013. szept. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!