Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket nem zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna ha a párotok koszosan, porosan jönne a munkából haza? Az olajos ruháját berakná a mosógépbe, hogy azonnal mossátok ki, és gumicsizmával felhordaná a sarat a lépcsőre?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
57%

Igényes? Melózik sok órát, beleizzad, koszos, büdös lesz, majd így átmegy a városon, ahol látják az emberek, és igen megszólják, hogy hogy néz ki.

DE lezuhanyozhatna meló után (5p), átöltözés (5p) és tisztán mehetne haza, nem arra vár, hogy otthon asszony majd takarít, mos meg tűri a büdöset! Hátizsákba a piszkos ruha, otthon kimossa és kész!

2013. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
Nem a városon megy keresztűl mivel a falu szélén lakunk. Előbb hazamegy az apjáékhoz majd csak utánna jön a mi házunkba haza.
2013. szept. 13. 12:01
 53/66 anonim ***** válasza:
44%

Érdekes, a férjnek arra van igénye, hogy minden nap tiszta ruhában kezdje a munkát, de arra nincs, hogy tisztán is érjen haza? Ne mocskosan, büdösen bicajozza végig a várost?

Ti otthon hány percig zuhanyoztok, nem hiszem, hogy fél órát álltok a vízsugár alatt, már csak víztakarékosság szempontjából sem. Öt perc vetkőzés, öt perc zuhany, öt perc törölközés és öltözés. Nem hiszem, hogy olyan sok időt elvesz a családtól. Főleg, ha utána a család helyett anyucihoz siet. Miért nem mosat akkor vele?

1 garnitúra ruha miatt én sem indítanám el mindennap a mosógépet. Víz, villany, mosószer...vagy mindenkinek ilyen jól megy?

2013. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
50%
Én be se raknám a mosógépbe az olajos ruhát mivel benne van a használati utasításba, hogy nem szabad, gyulladás veszélyes (szárítógép egyben). Szóval tőlem oda vinné mosni, ahova akarja, vagy vegyen egy használt gépet és mossa abban, mit bánom én. Én hetente egyszer mosok több adagot, mert akkorra gyűlnek össze a feketék, fehérek, pirosak, stb., szóval nagyon ritkán fordul elő, hogy boruljon a mosás, de ha van egy sürgős darab, azt is inkább megoldom kézzel, mint egy egész programot elindítsak. A gumicsizmát már kint levetetném vele, a házba sem jöhetne be vele. Szerencsére a párom nem olyan munkát végez, ami ilyenekkel járna, neki az öltönyeit kell tisztítóba hordani, de képes rá, nem engem nyaggat vele. De ha fizikai munkát végezne a párom, az sem feltétlenül zavarna, de nem jogosítaná fel arra, hogy bunkó legyen.
2013. szept. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, az zavarna, ha nem járna el dolgozni, de tiszta lenne
2013. szept. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zavarna, ha koszosan jön haza, mert nem mindenki irodában ül. De ha a nő is dolgozik, akkor a házimunka is közös, és egy mosást elindítani meg ügyelni a tisztaságra nem nagy feladat.

Egyébként a több munkaruha+külön szennyesláda jó megoldás, ahogyan az is, hogy a munkásruhát csak ott veszi át, és outfit-ben jönne-menne dolgozni.

2013. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
100%
A párom se mindig zuhanyzik le, mielőtt hazajön, de nem zavar. Viszont öt melósruhája van, úgyhogy nem mosok neki naponta, hanem hétvégén van egy melósmosás. De nem mindig én csinálom, hanem változó, akinek előbb eszébe jut.
2013. szept. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
Szerintem igénytelenség. Én még soha nem láttam koszos munkásruhában embereket metrón, villamoson. Mindenki lezuhanyozik és átöltözik munka után. És ez így természetes.
2013. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Nem zavarna, nem is értem téged miért zavar, írtad, hogy leveszi a csizmáját az ajtó előtt. Ha szereted nem kéne, hogy ilyeneken fennakadj! A mosógép elindítása kb 1 perc de ha neked nagyon nem megy kérd meg, hogy indítsa el ő a programot!
2013. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
Hát,ha akedves kérdező 10.56-kor ilyeneket kérdezget,elég ráérős napja lehet(Gondolom a kommenteket is sasolja)
2013. szept. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!