Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket nem zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavarna ha a párotok koszosan, porosan jönne a munkából haza? Az olajos ruháját berakná a mosógépbe, hogy azonnal mossátok ki, és gumicsizmával felhordaná a sarat a lépcsőre?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 10:56
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Megkérném, hogy legközelebb vegye le a csizmáját az ajtónál. A gépet pedig néhány másodperc elindítani.
2013. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
63%

Nem is olyan régen, úgy 40c éve még nem minden háztartásban volt melegvizes, szivattyús, automata mosógép.


A nők többsége kézzel mosott.

Vagy ha mosógépben, akkor azt felülről forró vízzel kellett megtölteni, aztán kiszedi a koszos vízből a ruhát, bele a kádba, kiöblíteni, majd a centrifugával kiveretni belőle a vizet.

Egy négy tagú család heti mosnivalója fél napi munka volt.


Na, az az asszony, aki a fizikai munka után fáradtan hazatérő férjétől még annyi figyelmességet is sajnál, hogy megnyomjon egy gombot, azt odaállítanám egy teknő mellé, aztán tanulja meg, mi az a fizikai munka.

2013. szept. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
70%

Nem igen értelek. Ha családi házba laktok, és ott megy föl az emeletre csízmába az gáz, de ha társasházba, akkor a problémádat te se gondolhatod komolyan, váltócipőt nem vihet magával mint az oviba. Mégis mit kellene tennie? Menjen haza az anyjához, öltözzön át, és tisztán rendezetten frissen és üdén libbenjen haza? Dolgozik és ez ezzel jár.


A helyedbe én vennék külön szennyes tartót, így meg lehetne várni, amíg összejön egy gépre való melós ruha. Egy gond kipipálva. Így talán neked se esne nehezedre az a két perc amíg elindítod a gépet. Mert így ugye napi két perc, azaz heti 10, teregetéssel heti 20 perc gondoskodás. Kibírhatatlan.

2013. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
Oké, ha nem vagy hajlandó válaszolni a levelemre, pedig nem akartam szétoffolni kérdező kérdését..mégis hány éves vagy te? Legalább 40-nek tippelek, mégpedig pasinak. 72%-osnak szólt!
2013. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:
A munkásruha jó lenne másnap is nem kellene mindennap mosni. Amúgy a munkahelyén is le tudna zuhanyozni és vihetne váltóruhát is.
2013. szept. 13. 11:26
 26/66 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem, ha olyan apróság elindítani a mosógépet, miért nem a férfi teszi meg? Ott áll a mosógép mellett, beteszi a ruhát de elindítani nem tudja? Majd a nő félredobja a fakanalt, abbahagyja a gyerekkel játszást/tanulást és a ház másik végéből odamegy ugyanezt megtenni. Tök logikus.


Persze ha a nő htb, akkor más a helyzet.


Kérdező, beszéltetek már erről? Mit mond, miért nem ő mossa ki? Miért nem veszi le a csizmáját az előszobában?

2013. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
44%
magyarul lusta.
2013. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene minden nap tiszta ruha - miért nem? Pláne ha tiszta kosz. Én sem venném fel szívesen azt, amiben előző nap voltam, pedig nem fizikai munkát végzek.


Legyen legalább 5 db ruhája, este tegye be a szennyesbe, vagy ha nagyon koszos akkor külön szennyestartóba, és elég pár naponta kimosni.

2013. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
90%
Én hordok magammal váltruhát.Szép lenne borosan buszozni vagy autóba ülni(borászatban dolgozok).
2013. szept. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is igényem van arra, hogy minden nap tiszta ruhát vegyek fel. Örülj neki, hogy igényes a férjed. Miért várod el tőle, hogy a koszos, poros ruháját másnap is felvegye?


Én nem is örülnék, ha párom indítaná el a mosógépet. Megszerelni bármikor meg tudja, de képtelen lenne megjegyezni, melyik programot kell elindítani. :) Nem is várom el tőle, mert 2 perc az egész ruha berakásával + mosószer behelyezésével + elindítással együtt!

Nálunk kétnaponta kell mosni, és nem szakadok bele. Van automata mosógép. Még örülök is neki, mert így hétvégére nem gyűlik össze a szennyes.

2013. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!