Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha egy házastárs mindent meg szab a párjának? Ez másnak is válóok lenne? Folyt. Lent

Figyelt kérdés

A férjem szinte mindenben gátat akar szabni Nekem, amiben nem arra meg húzza a száját, és folyton teszi a megjegyzéseket.

Pl:

Ha találkozom egy olyan barátnőmmel, akit Ő nem szeret, akkor morog, és húzza a száját. Legszívesebben eltiltott volna ettől a bnőmtől, de ezt már nem hagytam.

Ha elmegyek valahová, akkor húzza a száját, hogy miért annyit voltam ott, amennyit.

Anno leszoktam a cigiről, most a sok stressz miatt újra "rászoktam" (heti 2-3 alkamlommal szívok 4-5 szálat). Ezt kifejezetten megtiltotta, különben elválik.

Beleszól, hogy mennyit internetezzek, ha annál többet sikerül, mert olvasok valamit esetleg, akkor húzza a száját, és kiselőadást tart.

Ha egy konfliktust Én másképp intézek el, mint ahogy Ő tenné, az nem jó! Csak úgy jó, ahogy Ő intézi el a konfliktusait. Teljesen át akar "nevelni".

Hirtelen ennyi!

Nagyon-nagyon elegem van ebből! Lassan 30 leszek, és nem csinálhatom azt amit akarok, éppen amikor akarom! Boldogtalan vagyok! Már volt szó válásról, de az utsó pillanatban meggondoltam magam, mert van egy kislányunk is, és gondoltam miatta még próbálkozom, tűrök.. de, hogy meddig, azt nem tudom!

Mielőtt kérdeznétek: azért mentem hozzá, mert akkoriban nem volt ennyire gáz, ráadásul nagyon szerelmes voltam, nagyon meg akartam felelni Neki!


2013. szept. 16. 11:36
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a kommenteket, bocsi, ha mást ismétlek: Ez, kedves kérdező, jobb nem lesz, csak rosszabb. Válj el mielőbb.
2013. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!