Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem akar házasodni, gyereket sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar házasodni, gyereket sem?

Figyelt kérdés

Klasszikus problémám van, csak annyi a furcsaság benne, hogy én vagyok a férfi.

Párom nem akar se gyereket, se házasságot.

Én sem most akarnék, de azért én így nőttem fel egyrészt, másrészt meg amúgy is azért házasságban szeretnék élni majd, meg gyereket is szeretnék.

Párom nem akar, a házasság nem érdekli, a gyerekeket meg nem szereti, ha játszótér mellet megyünk el, látom rajta az undort a gyerekek iránt, mikor sikítoznak mondjuk meg ilyenek. Meg a szülési fájdalomtól is fél. Hozzá kell tegyem, talán jobb is, hogy nem akar gyereket, mert eléggé türelmetlen és lobbanékony ember, nem is tudom elképzelni, hogy tudna egy gyereket elviselni hosszú távon.

Nagyon szeretem, nem akarom elhagyni, de nekem a majdani terveim között szerepel a házasság és a gyerek. Elhagynátok ezért a párotokat?

Mindketten 27 évesek vagyunk.

Még annyit, hogy néha mond olyat, hogy majd majd esetleg lehet ezekről szó, de tudom, hogy azért mondja, hogy megnyugtasson, meg elég nyilvánvaló onnan is, hogy egyszer teljesen elzárkózik ezektől, máskor meg majd később talán.

A házasságtól nem zárkózik el, de abszolút tojik rá magyarul, hogy megkérem-e. Erőltetni meg nem akarom, csak rossz látni, hogy minden nő, azon görcsöl,mikor veszik már el, ő meg tojik rá magasról.


2013. szept. 25. 11:55
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
72%
Én is ilyen voltam. Ha a párom ezért el akart volna hagyni, akkor elengedtem volna. Aztán egyik napról a másikra megváltozott valami. Nem sokkal később gyermeket vállaltunk, összeházasodtunk. Majd miután megszületett a baba depressziós lettem. Nem a szülés utáni, hanem az a rendes, mély depresszió, amikor inkább elvágtam volna a saját torkom, csak ne halljam a gyereksírást. Nagyon nagyon nehéz volt, és a párom, aki annyira akarta ezt az egészet nem segített semmiben. Bánatomat evésbe fojtottam, aminek következménye az lett, hogy 100kg lettem. Erre mégmélyebbre zuhantam, és elkezdtem fogyni. Majd 60 kiló lettem, a bőröm csíkos és lóg, a mellem összement és lóg. Ezek után a drága férjem elhagyott minket, mert ő már nem vonzódik hozzám. Itt vagyok egyedül a nyakamban egy gyerekkel akire ha ránézek csak az jut eszembe, hogy milyen jó lenne, ha nem vállaltam volna.
2013. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Na igen, ez nem hiányzik.

Valószínűleg te sosem akartad a gyereket, csak a párod miatt mentél bele.

2013. szept. 25. 12:17
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez csakis a te "ingerküszöbödön" múlik, nem az itteni válaszadók véleményén.

Változhat is a dolog, de ez lutri, mert lehet, hogy soha nem fog.

2013. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
30%

Kedves 11-es. Ne légy így neki keseredve! A gyerkőcre ránézve ne ez jusson eszedbe amit leírtál, még olvasni is szörnyű! Nem az amit leírtál, hanem h, ennyire gyötrődsz :/ Ha nem Vagy boldog a gyermeked sem az :( Honnan tudod, amúgy, h azért hagyott el a férjed, mert megváltozott a tested, kinézeted? lefogytál, jó nem vagy olyen mint 18 évesen, de elhagyott így is! Ne magadban keresd a hibát miért lépett le! Ez így is úgy is megtörtént volna!!! Ha valaki el akarja hagyni a másikat, ahhoz bármilyen kifogás jó! Meghízott, lefogyott, barna a szeme vagy kék, tök mindegy! Csak ne úgy gondolj rá h, Te miattad lépett le :/ Biztos h, nem így van ;) aki menni akar, az úgy is megy, ennyi! Örülj a gyermekednek, gondolj csak bele, 10-20 év múlva Ő ott lesz Veled, neki aztán teljesen mindegy h, nézel ki, imádni fog akármi történjen :)

Mondom ezt úgy, h nincs gyermekem, sajnos nekünk valamiért nem akar össze jönni :/ de igyekszünk :D Csak fel a fejjel!

2013. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
32%
az a durva ahogy nézem magam körül mindig annak van gyereke aki meg se érdemli, aki meg jó szülője lenne, nem akar nekik összejönni a gyerek.
2013. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ráerőltetni a saját vágyaidat nem tudod, meg nem is akarod, ha jól veszem ki. Az írásodból az jön le, hogy ő tényleg nem akar gyereket, nem anyának való és ő ezt érzi is, csak miattad mondja, hogy pár év múlva lehet szó róla.

Hogy megváltozik-e valaha, nem tudom, de nem túl nagy az esélye. Én jócskán 30 feletti nő vagyok, boldog házasságban élek, de gyerek nem kell. Csak nálunk az a szerencse, hogy a férjem sem rajong túlzottan értük.


Mérlegelned kell, hogy mennyire akarsz gyereket, mi a fontosabb.

2013. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
77%

Igen elhagynám


Hiába szeted, ha hosszabtávon nem egyeznek az elképzeléseitek, a jövőképetek.

Vagy te vagy ő boldogtalan lesz ebben a kapcsolatban előbb utóbb.

:(

2013. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos őbelőle is egy olyan anya lesz, aki majd azért akar gyereket, hogy ne szólják meg, hogy nincs neki, meg a szomszédnak is van már három. De ha lesz neki, nem fog törődni vele, egy nyűgnek fogja megélni, nem lennék a gyerek helyében.

Illetve még lehetséges, azért nem akar házasodni, mert nem állapodott meg?

Lehet, nem tervez Veled komolyabb dolgot, és most nincs más, csak Te vagy kéznél...korrekt csaj lehet. Én kiraknám.

2013. szept. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk fél roma származású, félek egy picit, hogy mennyire látszódna a gyereken esetleg(barátnőmön nem látszódik),"


Már meg ne haragudj, DE NEKED SE VALÓ (még?) gyerek!

Aki így gondolkodik, az még nem áll készen rá!

2013. szept. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
85%
19-essel értek egyet. Te is még csak azért akarsz valószínűleg gyereket, mert biztos cuki, meg aranyos. Te sem igazán szülő módjára gondolkodsz.
2013. szept. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!