Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Összezavarodtam!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összezavarodtam!

Figyelt kérdés

Házas vagyok. Nagyon szeretem a férjemet, de...

A szex az egyszerűen pocsék.

Hetente max egyszer, sötétben takaró alatt.

Próbáltam rávezetni egy kicsit extrémebb dolgokra, de láttam rajta, hogy nem élvezi, csak az én kedvemért próbálta meg.

Viszont! Az új munkahelyemen van egy kolléga, aki hihetetlenül vonz szexuálisan. Hál istennek, hetente csak egy napot dolgozunk együtt, de az is kikészít. Rá két napig csak róla álmodok, méghozzá nagyon csúnya dolgokat...

Ilyet én még soha nem éreztem, és iszonyatosan zavar.

Egyszer voltunk kettesben egy liftben, 10 emeletnyi utazás alatt véresre rágtam a szám belsejét, nehogy valami hülyeséget csináljak. Azon a másfél négyzetméteren kínkeserves volt az az egy-két perc. Azóta a lift is gyakori vendégszereplő éjszakánként a fejemben.

Minden ilyen álom és gondolat után baromira szégyellem magam, hogy mennyire megalázom ezzel a férjemet, de nem bírok ellene tenni.


2013. okt. 1. 00:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
A gondolatok nyilván azért vannak mert számodra nem kielégítő a szexuális életetek. És ezzel csak akkor tudsz valamit kezdeni, ha a párod is változtat valamennyire. Mi lenne ha valami kevésbé extrém dologra próbálnád rávenni? Mondjuk csak pózváltás, vagy sötét helyett félhomály, aztán fokozatosan haladni.
2013. okt. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

A férjemmel az a baj, hogy neki már a kutyapóz is extrém.

Jelenleg úgy állunk, hogy én dugom meg őt, nem fordítva. Persze csak képletesen.

A helyszín csak az ágy és vagyő vagy én vagyok felül. Ennyi.

Nos én ennél lényegesen perverzebb vagyok: vadabb szex, bilincs, segédeszközök.

A magányos maszturbálást már unom.

2013. okt. 1. 00:28
 3/31 anonim ***** válasza:
53%

Nézd, nem csaltad meg a párod, és nem is akarod.

Hányadik partnered volt a férjed? Kezdetben máshogy zajlott a szexuális életetek? Akkor elégedett voltál vele? Vagy valaha elégedett voltál vele?

EZ nem könnyű helyzet. Tipikusan az ilyen helyzetekben tud segíteni a szexuálterepauta, ha meg van bennetek a változtatásra a készség. Ha nem tudtok dűlőre jutni, az a kapcsolat vége is lehet, főleg, ha soha nem volt vele jó.

2013. okt. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

A férjem előtt 16 férfivel volt szexuális kapcsolatom, de szinte mindegyikben (kivéve egy-két bosszúszex) voltak érzelmek. Ezért is zavar ez a helyzet. Semmiféle érzelem nincs, csak nyers szexuális vonzalom.

Élvezem a férjemmel a szexet, egyetlen pózban: én felül, ülünk és átkarolom a vállát.

Pont hétvégén volt, hogy ezt csináltuk, valamiért eszembe jutott a munkatársam és úgy élveztem el. Utána fél órát bőgtem a zuhany alatt. Olyan érzés, mintha megcsalnám.

Amúgy a férjemnek a negyedik nő vagyok az életében.

2013. okt. 1. 00:35
 5/31 anonim ***** válasza:
38%

hát nagyon nehéz helyzet lehet.. és ahogy az előttem szóló, én is a szexterapeutát ajánlanám.

fontos lenne megbeszélnetek mindent a férjeddel. igazából ő is hibás, mert nem figyel a vágyaidra eléggé. több ilyen esetről is hallottam ahol terapeuta segített, és megoldódott a dolog. kérdés, hogy a munkatársadat ki tudod e verni a fejedből a későbbiekben

2013. okt. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
58%

Pontosan miért pocsék a szex? Azért, mert a férjednek kicsi a libidója és a szexuális skálája? Jól értem? Vagy valami más van?

Ha 16 fiúval voltál, és mással élvezted, akkor nyilván pontosan meg tudod határozni Magadnak, hogy mitől volt jó, és azt csak bele tudjátok már vinni a férjeddel a szeretkezéseitekbe. Ha meg nem, akkor látod, hogy nála van a hiányosság... ha meg az a helyzet, hogy a férjednek lelki és szexuális problémái vannak, akkor foglalkozzatok ezzel ahelyett, hogy erőlteted, amiről látod, hogy neki kényelmetlen! Az csak tetézi a bajt.

2013. okt. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
69%
17 farok és egynéhány bosszúszex(?) után te már nem élveznéd, csak a bábolnai csődört... A férjed mindig ilyen volt, így mentél hozzá, ha egyszer megfogadtad, hogy kitartasz mellette, akkor tedd azt, elvégre nem vagy te állat, hogy minden szembejövő hímnek odaadd magad. Vagy..?
2013. okt. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
12%
én meg bizony ,a helyedben,szégyen ide,szégyen oda,dugnék egyet-kettőt ezzel a liftes kollégával
2013. okt. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%

A férjed mindig ilyen volt, amikor őt választottad, akkor is? Mert ha igen: ki mit szakít, azt szagol.

Ha nem, beszéltél már erről vele? Hogy neked mennyire nem jó ez. Meg kell neki pendíteni, hogy vagy változtattok, vagy elhagyod/nyitott házasságot akarsz. ha összeszedi magát, akkor ok, ha nem, akkor meg lapát. Ez így nem élet, nem házasság.

2013. okt. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Azért ne túlozzunk..."ez így nem élet, nem házasság..."

Akkor még nem hallottatok igazán nagy bajokról...


Itt annyiról van szó, hogy a kérdezőnek a férjéhez képeset nagyobbak, extrémebbek az igényei....


Nem tudom, hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, gyerek van e már.


Mert ha még nincs,és majd lesz,még örülni is fogsz neki, ha terhesen,meg kisbabával nem fog egy nap ötször lerohanni...:)


A fantáziálás,még nem megcsalás, abban nincs még semmi rossz.

Emiatt meg nem érdemes egy házasságot felrúgni, bár tudom, manapság ez a divat...

2013. okt. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!