Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Összezavarodtam!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összezavarodtam!

Figyelt kérdés

Házas vagyok. Nagyon szeretem a férjemet, de...

A szex az egyszerűen pocsék.

Hetente max egyszer, sötétben takaró alatt.

Próbáltam rávezetni egy kicsit extrémebb dolgokra, de láttam rajta, hogy nem élvezi, csak az én kedvemért próbálta meg.

Viszont! Az új munkahelyemen van egy kolléga, aki hihetetlenül vonz szexuálisan. Hál istennek, hetente csak egy napot dolgozunk együtt, de az is kikészít. Rá két napig csak róla álmodok, méghozzá nagyon csúnya dolgokat...

Ilyet én még soha nem éreztem, és iszonyatosan zavar.

Egyszer voltunk kettesben egy liftben, 10 emeletnyi utazás alatt véresre rágtam a szám belsejét, nehogy valami hülyeséget csináljak. Azon a másfél négyzetméteren kínkeserves volt az az egy-két perc. Azóta a lift is gyakori vendégszereplő éjszakánként a fejemben.

Minden ilyen álom és gondolat után baromira szégyellem magam, hogy mennyire megalázom ezzel a férjemet, de nem bírok ellene tenni.


2013. okt. 1. 00:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
48%

Hány éves vagy? a liftes kolléga szabad? és egyébként ő is vonzódik hozzád? bár igaz, lehet hogy ezt te nem tudod.

Gyereketek van? ha nincs, akkor kár a férjeddel maradni.


Örökké úgysem tudod megvonni magadtól a vágyaidat. Hidd el, ha nincs gyerek, akkor minek maradsz a férjeddel? Szerintem innen már csak egy lépés hogy kiszeress belőle. Tudod régebben én sem tudtam hogy mi hiányzik. Volt egy nagyon jó kapcsolatom, de úgy éreztem hogy én vagyok a kezdeményező, ezért a végén már nem is tekintettem férfinek a pasit. Én is a vad pasikat szeretem. Akkor még ezt nem tudtam, csak hogy valami nem jó. Ezért otthagytam. aztán megismerkedtem másokkal, és rájöttem hogy valóban igazam volt. Nem bántam meg.


Egyébként az élet más területén is ilyen tejbetök?

A férjednek is jobb lenne olyan nőt találni aki nem akar szexelni. Van sok ilyen nő, és akkor passzolnának.


35/N

2013. okt. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
59%

En parom is ilyen volt...

Sok mindent megtettem en is nem hatott aztan mar nem hatott meg a szegyenlossege ami elsonek olyan cuki volt... :)

Ha.en a kocsiban ugy dontottem, hogy oral akkor oral... Bulizni voltunk becibaltam a kocsiba es az volt elete elso autos szexe... A ferfi nem igazan dont ha akarja ha nem elobb utobb felall...

Mostmar en nem tudom tartani neha vele a lepest... Epitkezunk, rombolunk a hazbol cibaltuk ki a dolgokat az udvarra kivittuk a matracot es egyszer csak ralokott aztan nem kell ecsetelni.. Balcsi parton ejjel, benne nappal, margit sziget stb stb stb ahol rankjon! De ehhez neki kellett lekuzdeni a gatlasait! :)

2013. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

É azt nem értem, hogy hogy mehettél hozzá olyan emberhez, akivel nem jó a szex.

Vagy csak nekem magas?

Azt sem lehet mondani,mhogy azért,mmert nem volt tapasztalatod.


Problémára, vagy légy erős, vagy hagyd el a férjed, de meg ne alázd.

Másik problémára, menjetek el szexolőgushoz, párterápiára, emrt előbb utób, ha most nem is. A házassgotok tönkremegy ebbe.

2013. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Na jó, de mi az a bosszúszex?????
2013. okt. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Azt mondd már el kérdező, hogy ha ennyire pocsék a férjed az ágyban, ha ennyire nem működik a kapcsolatotok minek mentél hozzá??!


Gondolom eddig sem működött, és nem egyik napról a másikra vált ilyen konzervatívvá!

2013. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
94%
Én egy percig nem tudlak sajnálni, tulajdonképpen azt sem értem minek tetted fel a kérdést. Érdekességképpen megjegyezném, hogy nem tartom valószínűnek, hogy nagyon szeretnéd a férjed, ha 10 emeletnyi utazás alatt véresre rágod a szádat, mert nem b aszhatsz valakivel, elnézést kérek, de a bosszúszex után nem tudok szebben fogalmazni. Elárulhatnád miért mentél hozzá egy férfihez, aki pont azt az egyetlen dolgot nem tudja megadni, ami téged érdekel, gondolom a házasságotok előtt is ilyen volt, miért nem hagytad, hogy egy olyan nővel legyen, aki vele foglalkozik miközben szexelnek és nem másra gondol? Soha nem leszel boldog ebben a kapcsolatban, miért nem válsz el?
2013. okt. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
56%

Kérdező gondolkodj el mélyen magadban. Valószínű, hogy a férjed mindig is ilyen volt,te valamiért mégis hozzámentél.A biztonság,a rózsaszín köd, a te általad beképzeld elvárásokat rávetítetted, hogy majd ő jó lesz neked.


Most besokaltál,mert rájöttél, hogy nem jó a szex köztetek. Egy idő múlva,már lehet undorodni fogsz tőle testileg,szóval adj még egy esélyt.Mond el neki őszintén, hogy vannak vágyaid, szeretnél végre egy jó szexet. Merd ezt elmondani neked, hisz néma gyereknek....

2013. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom, honnan vettétek, hogy "ez az egyetlen dolog, ami érdekel", mert nem. Nagyon szeretem a férjemet, nem is akarom megcsalni. Miért mentem hozzá: szeretem, tisztelem, igazi társ a mindennapokban, jó férj és jó apa.

Egész eddig nem volt gond. Aztán felbukkant ez a fickó. Mint társ nem kéne, nem olyan típus, el sem bírnám vele képzelni, mondjuk a mindennapokat.

Azért tettem ki ezt a kérdést, hátha valaki tud segíteni a helyzetemen. Vagy átélt hasonlót, és leírná a végkimenetelt.

De tök jó, hogy sokaknak az jön le hogy egy nimfomán lotyó vagyok...

(a bosszúszex amúgy a szakítás utáni szex, olyannal, akitől megtudta az ex, hogy megtörtént. Általában haverok. Szégyen, nem szégyen, megtörtént. Változtatni nem tudok rajta. Ennyi, meg egy bambi.)

2013. okt. 1. 11:56
 19/31 anonim ***** válasza:
Még nagyon sok ilyen férfi fel fog bukkani és te már most alig bírtad ki, hogy ne csinálj semmi hülyeséget, a kísértés pedig csak egyre nagyobb lesz. Nem értem miért kell megvárni, hogy megcsald, vagy ennél is jobban megalázd, te már az egyetlen olyan pózban amit élvezel a férjeddel is másra gondolsz.
2013. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
46%
Jajj istenem kérdező, már megint egy ilyen mint te, aki hozzáment valakihez "tiszteletből" meg barátságból, csak épp vonzalom nincs köztetek és nem is illetek össze. Mégis mi a fenét vártál?!
2013. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!