Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Összezavarodtam!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összezavarodtam!

Figyelt kérdés

Házas vagyok. Nagyon szeretem a férjemet, de...

A szex az egyszerűen pocsék.

Hetente max egyszer, sötétben takaró alatt.

Próbáltam rávezetni egy kicsit extrémebb dolgokra, de láttam rajta, hogy nem élvezi, csak az én kedvemért próbálta meg.

Viszont! Az új munkahelyemen van egy kolléga, aki hihetetlenül vonz szexuálisan. Hál istennek, hetente csak egy napot dolgozunk együtt, de az is kikészít. Rá két napig csak róla álmodok, méghozzá nagyon csúnya dolgokat...

Ilyet én még soha nem éreztem, és iszonyatosan zavar.

Egyszer voltunk kettesben egy liftben, 10 emeletnyi utazás alatt véresre rágtam a szám belsejét, nehogy valami hülyeséget csináljak. Azon a másfél négyzetméteren kínkeserves volt az az egy-két perc. Azóta a lift is gyakori vendégszereplő éjszakánként a fejemben.

Minden ilyen álom és gondolat után baromira szégyellem magam, hogy mennyire megalázom ezzel a férjemet, de nem bírok ellene tenni.


2013. okt. 1. 00:11
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Szerelemből házasodtam, remélhetőleg utoljára kell kijelentenem.

Nem barátságból, nem "csak-húzzon-már-valaki-gyűrűt-az-ujjamra" indíttatásból, nem is anyagi érdekből.

Megpróbált vadulni a férjem, imádom érte, hogy megpróbálta, de láttam rajta, hogy nem tetszik neki.

Még megérteném, hogy szaralaknak tartanátok, ha azzal kezdtem volna, hogy "szeretem a férjemet, de mással kefélek."

Csak ez az egész furcsa nekem. Soha nem történt velem ilyen, hogy csak testi vonzalom legyen...

Ráadásul olyan a munkám, hogy rengeteg emberrel találkozom, van olyan is akivel jó sokszor, de mégsem volt soha ilyen.

2013. okt. 1. 12:31
 22/31 anonim ***** válasza:
RÉgebben működött a szex?
2013. okt. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Működgetett. Még fiatlok voltunk és nem volt mindig hol csinálni, akkor maradt a természet lágy öle és társai.

Aztán összeköltöztünk, belekerültünk a mókuskerékbe...

2013. okt. 1. 12:42
 24/31 anonim ***** válasza:

történetedtől függetlenül


ha ezt mondanád:

"szeretem a férjemet, de mással kefélek."

nem " szaralaknak" csak hazugnak tartanálak

Aki szereti a másikat, az nem csalja és alázza meg.



Hiába szerelemből házasodtatok, ha ez most nem működik. A szex legtöbb ember életében nagyon fontos szerepet játszik, ha nem működik kettőtök közt, arra a kapcsolat rámegy...


szexológus, vagy válás a megoldás

2013. okt. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Egyre több pár teszi próbára a kapcsolatát 1 éves szexmegvonással, hogy rájöjjenek van-e akapcsolatuknak mélyebb rétege, önmaguk és a felszínes impressziók megismerésére, ösztönök körülírására sem utolsó próbatétel, energiákat csitít és szabadít fel.

Mi végigcsináltuk, az elején nehéz volt, de aztán ez lett a természetes. Sokkal mélyebb lett a kapcsolatunk, sőt teljesen átértékelődött minden. Biztos sokan fújolnak rá, de aki nyitott az önismeretere, annak nagyon ajánlom.

2013. okt. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Velünk is ez van, csak házasság nélkül! Írhatsz privit, ha gondolod!
2013. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

25!

Ez az onmegtartoztatas az onkielegitest is kizarta?

Ezt hogy birtatok ki? Senki nem csalta a masikat kozben?

Nekem hihetetlen elkepzelni hogy az esti olelkezes osszebujas kozben nem all fel paromnak...

2013. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ha a férjedet így fogadtad el, így mentél hozzá, akkor tessék hűségesnek is maradni. Ha nem tudsz az maradni, akkor beszéld már meg vele, hogy szexuális téren neked nem megfelelő a kapcsolat, és szeretnél válni. De ne légy már ennyire sunyi, ne alázd meg azt a férfit ennyire, hogy a háta mögött megcsalod. Millió egy módon meg lehet ezt beszélni. Bár szerintem nem egy erkölcsös megoldás, de sokan nyitott házasságban élnek pl. ezek miatt.
2013. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, miért kell leugatni a kérdezőt! Ha megcsalná a férjét, loty.ó lenne, ha nem, akkor meg hülye? Tényleg nem értelek titeket!

Számomra egyértelmű, hogy a másik pasi csak azért jött a képbe, mert hiányzik neki valami, és a fantáziájában jó alapanyagot adott a másik hím. Ennyi. Ha helyrejönne a szexuális életük, akkor a másik pasi is közömbös lenne neki. Nagy ész kell, hogy erre valaki rájöjjön.

Bocs, egy kis off volt.

Én a helyedben mindezt elmondanám a férjemnek. Nyilván nem így, de mondd el neki, hogy nagyon szereted, nem akarsz mással lenni, de már annyira nem élvezed a szexet, hogy másra kell gondolnod, hogy elélvezz. Szeretnéd rendbe tenni, és kérd meg, hogy menjetek el egy szexuálpszihológushoz. Én legalább is ezt tenném. :)

Sok sikert! :)

2013. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

27-

25 vagyok. Dehogy csaltuk meg a másikat!:) Teljesen lemondtunk a szexualitásról. Nagyon megerősítő élmény.

2013. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!