Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? Összezavarodtam!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Összezavarodtam!

Figyelt kérdés

Házas vagyok. Nagyon szeretem a férjemet, de...

A szex az egyszerűen pocsék.

Hetente max egyszer, sötétben takaró alatt.

Próbáltam rávezetni egy kicsit extrémebb dolgokra, de láttam rajta, hogy nem élvezi, csak az én kedvemért próbálta meg.

Viszont! Az új munkahelyemen van egy kolléga, aki hihetetlenül vonz szexuálisan. Hál istennek, hetente csak egy napot dolgozunk együtt, de az is kikészít. Rá két napig csak róla álmodok, méghozzá nagyon csúnya dolgokat...

Ilyet én még soha nem éreztem, és iszonyatosan zavar.

Egyszer voltunk kettesben egy liftben, 10 emeletnyi utazás alatt véresre rágtam a szám belsejét, nehogy valami hülyeséget csináljak. Azon a másfél négyzetméteren kínkeserves volt az az egy-két perc. Azóta a lift is gyakori vendégszereplő éjszakánként a fejemben.

Minden ilyen álom és gondolat után baromira szégyellem magam, hogy mennyire megalázom ezzel a férjemet, de nem bírok ellene tenni.


2013. okt. 1. 00:11
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem, miért kell lotyó és hasonló jelzőkkel illetni a kérdezőt, mikor meg sem csalta a férjét.


Ennyi álszent embert. Talán a pasik soha nem gondolnak másra szex közben, vagy soha nem éreznek vonzódást máshoz?

Nem egy friss házasságban, de ott is előfordul, hanem hosszú évtizedek alatt.


A szeretetnek a nemi vonzódáshoz meg semmi köze nincs. A szeretet vagy kialakul valakivel, vagy nem. A nemi vágy pedig alapvető szükséglet.

2013. okt. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!