Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon nagyon fontos! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adélka003 kérdése:

Nagyon nagyon fontos! Nem tudom mit tegyek. Hogyan mentsem meg a házasságomat? A baba születése tönkre tehet egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Férjemmel 5 éve vagyunk együtt, 2 éve vagyunk házasok, most 9 hónapos a kisfiunk. Egymás legjobb barátai voltunk mindig is, de mióta a Kisfiunk megszületett teljesen elhidegültünk egymástól...beszélgetni se nagyon van időnk, és az a baj, hogy a picivel sem annyit foglalkozik mint kellene.Sosem eteti, fürdeti, öltözteti, pelenkázza, mert neki jár a pihenés este, szerinte az én 'munkám' csak szellemi. Tegnap azt mondta mikor megkértem, hogy segítsen, hogy én akartam gyereket szülni, senki nem kért rá... ez azért durva nem?? a születésnapomat és a házassági évfordulókat mindig elfelejti, én meg mindig készülök.. Első Anyák Napjámra sem kaptam egy szál virágot sem... Hosszú lenne mindent leírni... de nem lehet vele ezekről a dolgokról beszélni!!! Mit tennétek? szerintetek menthető? Nem vagyok már boldog vele, szörnyű kimondani de így van...de ha belegondolok, hogy a Kicsikénk nem láthatná minden nap belehalnék! Hogyan menthetem meg a házasságunkat?
2013. okt. 11. 14:56
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Áh, 19-es, ne is vedd figyelembe, amit írtam, ezt amőbaésszel úgy sem érted.
2013. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ne foglalkozzatok a 19-essel, kb. minden kérdéshez hasonlóan provokatív és primitív válaszokat ír.


Rajta kívül érdekes módon mind a 20 válaszadónak tiszta, hogy itt eleve nem akart a férj gyereket ÉS baj volt a kapcsolattal is, ha az évfordulókat, szülinapokat mind "elfelejtette".

2013. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
27%

Azért nem kell a pasit ennyire istápolni, hogy nem volt felkészülve bla bla... Ha egy pasi nem akar gyereket akkor gumit húz!!!!!!! Ilyen egyszerű.


Innentől kezdve igen is kötelessége törődni a babával! Alap lenne, hogy szeretetből teszi, és nem noszogatni kell érte.


Ne haragudj, de én nem maradnék olyan férjjel, aki nem törődik a közös gyerekünkkel. Csak egyszer beszélnék vele, és figyelmeztetném... Ha nem változik meg, akkor beadnám a válást, és szeretném a babát kettőnk helyett is.


Azt aláírom, ha ő fizikai munkát végez, te szellemit, akkor a háztartás a te reszortod, de a gyerek közös!


KÖZÖS!


27/N

2013. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ennyien vettétek a fáradságot és írtatok pár sort hogy megpróbáljatok segíteni!!! Mikor hazajött a párom beszélgettünk, megbeszéltük, hogy jobban oda kell figyelni egymásra,hiszen mi anno sosem veszekedtünk... és úgy néz ki megértette végre, mennyire fontos nekem egy évforduló, vagy a szülinapom, és oda fog rá figyelni!
2013. okt. 11. 21:11
 25/33 anonim ***** válasza:

"a Kicsikénk

nem láthatná minden nap belehalnék!" Így sem foglalkozik vele, ennek tükrében értelmetlen ez a kijelentésed. A gyerek meg kicsi, nincs összehasonlítási alapja hogy mi a jò neki és mi nem. Ja hogy te halnál bele nem is a gyerek. Kissé önzö vagy.

2013. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ha pedig eddig nem tudta hogy fontosak neked az évfordulók akkor az évek során eddig hogyan kommunikáltatok? Azt írod sosem veszekedtetek. Persze mert szönyeg alá raktátok a bajokat kényelmi szempontok miatt. Ez most mind annak az eredménye.
2013. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Hú, te aztán nagyon okos és bölcs vagy....azért vagyok önző, mert fájna ha a gyerekemet szenvedni látnám???? neked van egyáltalán? Ha van: nem rossz ha szenvedni látod? Mert ha nem akkor inkább nálad van probléma úgy gondolom!!! Tanácsért jöttem ide, nem azért, hogy megmondják milyen vagyok, vagy milyen nem, dehát nem vagyunk egyformák...
2013. okt. 12. 09:27
 28/33 anonim ***** válasza:
Kérdezö buta vagy mint a s..gg! Most nem fáj a gyerekednek hogy nem foglalkozik vele? Honnét tudod hogy fáj-e neki ha csak te foglalkozol vele az apja meg így sem???? Buta vagy fogadd el!
2013. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
A másik meg az hogy idejöttél idegeneknek kiteregetted a családi szennyest, ami csak rátok tarozik, mégis idegeneknek nyafogsz meg sajnáltatod magad. Ráadásul azt írod boldogtalan is vagy. Ergo neked nem jó ez a kapcsolat. Az meg egyedül a te bajod hogy nem tudtad megfogni a férfit a gyerekkel. Mert úgy néz ki nem jött be a számításod. Lepontozhatsz stb de nem engem minösít az hogy te kitárgyalod a magánéleted nyomorát, és nem bírod elviselni a valós, igaz véleményt.
2013. okt. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Nah! De beidegesedtél!! :D Relax kedves! Először is tanulj meg helyesen írni, utána mondd bárkire is, hogy buta! Másodszor pedig, pár ember előtted hozzászólt, és senki nem ilyen hangnemben, és úgy látom téged eléggé érdekel másnak a " szennyese" ha végig olvasgatod :D Biztos egy tanulatlan majom vagy, aki imádja osztani az észt! :D
2013. okt. 12. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!