Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon nagyon fontos! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adélka003 kérdése:

Nagyon nagyon fontos! Nem tudom mit tegyek. Hogyan mentsem meg a házasságomat? A baba születése tönkre tehet egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Férjemmel 5 éve vagyunk együtt, 2 éve vagyunk házasok, most 9 hónapos a kisfiunk. Egymás legjobb barátai voltunk mindig is, de mióta a Kisfiunk megszületett teljesen elhidegültünk egymástól...beszélgetni se nagyon van időnk, és az a baj, hogy a picivel sem annyit foglalkozik mint kellene.Sosem eteti, fürdeti, öltözteti, pelenkázza, mert neki jár a pihenés este, szerinte az én 'munkám' csak szellemi. Tegnap azt mondta mikor megkértem, hogy segítsen, hogy én akartam gyereket szülni, senki nem kért rá... ez azért durva nem?? a születésnapomat és a házassági évfordulókat mindig elfelejti, én meg mindig készülök.. Első Anyák Napjámra sem kaptam egy szál virágot sem... Hosszú lenne mindent leírni... de nem lehet vele ezekről a dolgokról beszélni!!! Mit tennétek? szerintetek menthető? Nem vagyok már boldog vele, szörnyű kimondani de így van...de ha belegondolok, hogy a Kicsikénk nem láthatná minden nap belehalnék! Hogyan menthetem meg a házasságunkat?
2013. okt. 11. 14:56
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Mondjuk az tényleg igaz, hogy egy férfit nem biztos, hogy meg lehet fogni a gyerekszüléssel. Sőt, a legtöbb esetben nem javul, inkább romlik a kapcsolat, ha az egyik fél nem igazán akarja a babát.

Egyre jobban úgy tűnik, hogy ezt a gyereket te akartad nagyon és a párod csak a kedvedért ment bele, hiszen nem elég, hogy nagyon szeretted volna, ott volt az egészségügyi problémád is és nem akarta, hogy esetleg elszalaszd a lehetőséget, mert túl sokáig vártatok.

Most te boldog anyuka vagy, odáig vagy, meg vissza a babáért, a kettőtök kapcsolatát pedig elhanyagolod. Ő meg úgy érzi, feláldozta magát. Nem csodálom, hogy nincs túl jó lelkiállapotban.

Ha nem tudsz változtatni a viselkedéseden és nem tudod felfogni, hogy attól, hogy anyuka lettél, még van egy férjed is, akivel szintén kellene időt szánnod, kicsit kettesben lennetek, akkor nem hiszem, hogy meg tudnád menteni a házasságodat.

2013. okt. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Iq bajnok kérdezö! Mobilról írok, ahol nincsenek bizonyos ékezetek. A másik az, hogy ha észrevetted volna itt senki sem neked adott igazat. A gyereket te akartad, most meg itt nyafogsz mint egy hisztis kis p...
2013. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
A kicsikebabucika helyett foglalkozz kicsit a férjeddel is. Ha nem teszed, ne csodàlkozz hogy lesz@r téged!
2015. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!