Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság vagy együttélés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság vagy együttélés? Szerintetek melyik a jobb és miért? Érvek-ellenérvek?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekel, hogy kinek mi a véleménye erről a témáról. :) Majd légyszi írjatok kort is. Mindenkinek a véleménye érdekel. Amúgy én házasság párti vagyok.

Várom a Ti véleményeteket is... :)



2013. dec. 6. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
Utolsó, és ha összefutnál egy nagyon gazdag nővel, aki mondjuk szívesen pénzelne téged (akkor is ha nem akarnád), őt se vennéd el? ;-) pedig ő aztán lehet nem akarná elvenni a számára aprópénzt jelentő vagyonodat....
2013. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:

"Utolsó, és ha összefutnál egy nagyon gazdag nővel, aki mondjuk szívesen pénzelne téged "


Ilyen van? Amúgy nem.

2013. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
0%

"13:29 ANNYIRA EGYIK SE VOLT MEGHITT, HOGY MÁIG TARTSON. HA NEKED EZ A MEGHITTSÉG AKKOR OTT SULYOS GONDOK VANNAK."


Attól még, hogy meghitt nem tart örökké. :) Elég naiv vagy, ha ezt hiszed.

2013. dec. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
Mi az ami neked fontosabb a meghittségnél, ami miatt eldobnál egy meghitt kapcsolatot?
2013. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
* amiért eldobtál meghitt kapcsolatokat?
2013. dec. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
A meghitt nem jelenti azt, hogy soha nincsen probléma, és hogy dúl a szerelem. A párok többsége meghitt kapcsolatban él, aztán a másik már rég félrekefél. A legtöbb meghittség csak a látszat. :)
2013. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
A látszat és a meghittség két külön fogalom.
2013. dec. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lehetne olyan hamar feldobni egy házasságot, akkor szerintem házasságpárti lennék. De így, hogy fél óra alatt elválhatok a másiktól nem sok értelmét látom.

Ha szeretek valakit, akkor tök mindegy, hogy a házastársam vagy sem akkor is mindent megteszek a kapcsolat megmentéséért. Ilyen szempontból megint nem éri meg az esküvő.

De attól még teljesen megértem azokat akiknek ez fontos, és tudok örülni velük. Az a lényeg, hogy mindenki olyan kapcsolatban éljen ami neki és a párjának megfelel. Sok boldogságot minden házasnak és nem házasnak :)

2013. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:

Házas én nem házas


[link]

2013. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
25%

Jó ez a téma, mindig akkora ökörségeket írnak, hogy csak vidulok. :)

Normális, egészséges, emberek szeretet kapcsolata házassággal végződik. Ahol ez nem jön létre, ott van valahol vagy felszínen, vagy mélyebben gond. Nézzenek magukba az együtt élők és meglátják. Persze ilyenről senki sem beszél szivesen.

És akkor a keserű kimondatlanságból mondanak olyanokat, mint a hölgy fentebb, hogy volt több szeretője, akivel jól érezték magukat együtt és mégsem házasodtak...

Lehet sorolni a kifogásokat, de az igazság adott!

2013. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!