Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság vagy együttélés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság vagy együttélés? Szerintetek melyik a jobb és miért? Érvek-ellenérvek?

Figyelt kérdés

Komolyan érdekel, hogy kinek mi a véleménye erről a témáról. :) Majd légyszi írjatok kort is. Mindenkinek a véleménye érdekel. Amúgy én házasság párti vagyok.

Várom a Ti véleményeteket is... :)



2013. dec. 6. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
0%
utolsó! egyetértek veled, teljes mértékig, viszont sokan anyagilag sem engedhetnek meg egy esküvőt.
2013. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
60%

Most magamba néztem és még sem látom, hogy hol a hiba bennem. Együtt élek valakivel akit nagyon szeretek és két gyereket nevelünk házasság nélkül szeretetben.

Azért mert te úgy gondolod, hogy jó házasodni, ne akard már megmondani, hogy az én kapcsolatom milyen.

Én elfogadom, hogy valaki szereti a másikat és az a beteljesedés, hogy összeházasodik és akkor lesz igazán boldog te meg fogadd el, hogy vannak akik csak szeretnének együtt élni házasság nélkül ugyan úgy boldogan.

2013. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:

jó.....


egy házasságkötés ingyen van!!!!


A lagzi az igaz, hogy pénzbe kerül. Az esküvő pedig kb 15-be ha nem csak a házasulandók, és tanúik vannak jelen

2013. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:

Eskuvonk ; egy rovid rozsaszin ruhaban fehet tull kendovel ket tanu az utcarol ket kedves ember egy pentek du.

A nagytermet kinyitottak mert megsajnaltak minket zene is volt ket ezust gyuru egy szal rozsa.

Aztan a cukraszdaba udito suti koccintas.

Este pezsgo kettesben szuper romantikus volt.

Nem vagyok elettars hivatalos hozzatartozo feleseg vagyok es buszke vagyok ra meg akkor is ha csoro volt az eskuvo

Ami szamit a gesztus a tisztelet irantam.

2013. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
0%

Mióta ingyenes a házasság? régebben még illetékbélyegeket kellett nyaldosni.

aztán uj személyi, uj lakcimkártya, uj vezetői...


ráadásul a válás is komoly költség lesz ha megházasodunk

2013. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
a házasság költségéből több tucat nászéjszaka koton költsége kijön
2013. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:

mivel a nevedet sem kötelező megváltoztatni, így az sem kerül pénzbe..évek óta ingyenes..



(viszont a névváltozás tényleg szívás az iratok miatt, nekem eddig 30-ba fájt)

2013. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
a költözés is költséges. vagy mindenki lakhat tovább az anyjánál?
2013. dec. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
Miért élettársként nem kell költözni?
2013. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:

En voltam az ingyen eskluvos es igen a nevem is maradt a regi a koltsegek miatt is meg a meggyozodesem miatt is.

Nem kellett illetekbelyeg semmi INGYEN volt az eskuvonk egy kisvarosban.

Es osszekoltozes nem volt mert mar 3 eve egyutt eltunk.

2013. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!