Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért várja el a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a párom, hogy egy kicsi baba mellett én csináljak mindent?

Figyelt kérdés
Párom jelenleg közmunkán van ami azt jelenti, hogy reggel nyolctól délután négyig kint van a hidegben, negyed ötre ér haza. Tegnap veszekedett velem amiért mire hazaért nem hordtam be fát és nem gyújtottam be. Szerinte annyit megérdemelne, hogy míg alszik a gyerek addig én hordjak be fát és begyújtsak helyette mivel ő egész nap értünk fagyoskodik kint. Szerintetek igaza van vagy túl sokat vár el tőlem?
2013. dec. 12. 13:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
78%

Pedig ennek érdemes lenne hivatalos helyen utána járni.

Nem tudom én sem, hogy működik pontosan ilyen esetben a Gyes.

De lendítene rajtatok, plusz érzelmi haszna is meglenne, a kicsi és az apukája között is kialakulhatna egy még szorosabb kötődés.

2013. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
70%
Szomorú, hogy ilyen dolgokon vitáztok. Egy kisbaba mellett neked is bele kellene férnie, de ő se dolgozik túl sokat, elég ritka, hogy egy férfi negyed ötre hazaér. Az én férjem sokszor este tízig dolgozik, de még is behordaná a fát.
2013. dec. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
Közmunkán van! Így is ő és még egy pár ember van csak nyolc órában alkalmazva mivel gyereket nevelnek. A többiek, csak hat vagy négy órát dolgoznak.
2013. dec. 12. 16:03
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

csak megnyugtatásul: a jelenlegi szabályozás szerint a gyes alanyi jogon jár a szülőnek, a gyerek 3 éves koráig. Nem kell hozzá sem munkaviszony, sem biztosítás, nem a TB, hanem az Államkincstár folyósítja.

Az összege nettó kb. 25 eFt.

2013. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
70%
A "minden" és a fa behordása,begyújtása azért ég és föld. Ha internetezni van időd,akkor erre is van időd. Panaszkodással nem gyulladt be a fa.
2013. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim válasza:
90%
Ha leszeded a fa kérgét, jó kis gyújtós lesz belőle és könnyebben begyullad a fa. Amúgy valóban hordjatok be a szobába fát, és az kiszárad annyira, hogy könnyebb legyen vele tüzelni. Ha nagyon nem is, de nyirkos nem lesz legalább a külseje.
2013. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintem nincs teljesen igaza. Ketten vállaltatok gyereket, kettőtöké a háztartás és lehetne benne annyi intelligencia, hogy okkal nehezebb egész nap otthon lenni és hullára dolgozni magam 0-24-ig, mint csak reggel 8-tól délutánig szenvedni és utána pihenni"


Ilyen alapon munkát is ketten kellene vállalni nem csak egy embernek igaz? És a gyed-et ne keverjük ide, mert azért a nő jelenleg nem dolgozik, hanem csak kapja.

2013. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 manutd84 válasza:
33%

Ha már neked ez ekkora gondot jelent,nincs arra lehetőség,h ő még este vagy reggel meló elött odakészíti a kazánba a gyújtóst? Neked meg már csak dobni kell rá egy gyufát és kész.

Én elhiszem,h egy nőnek gyerek mellett problémás,de hidd el,a férjednek ez fontos lenne ha már egész nap a fagyban van.

2013. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
68%

a gyeshez nem kell munkaviszony. Akár most is mehet gyesre, te meg dolgozni.

De ha hazaérsz, hordd be a fát és gyújts be, mert neki arra a baba mellett nem lesz ideje.

2013. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk ez a "háztartást vezetek és gyereket nevelek 0-24-ig" dolog azért kicsit sántít. Egy háromfős háztartást el lehet látni napi nyolc órában. Begyújtással együtt.
2013. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!