Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért várja el a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a párom, hogy egy kicsi baba mellett én csináljak mindent?

Figyelt kérdés
Párom jelenleg közmunkán van ami azt jelenti, hogy reggel nyolctól délután négyig kint van a hidegben, negyed ötre ér haza. Tegnap veszekedett velem amiért mire hazaért nem hordtam be fát és nem gyújtottam be. Szerinte annyit megérdemelne, hogy míg alszik a gyerek addig én hordjak be fát és begyújtsak helyette mivel ő egész nap értünk fagyoskodik kint. Szerintetek igaza van vagy túl sokat vár el tőlem?
2013. dec. 12. 13:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked kell mindent megcsinálni, ő is segíthet.

Viszont ebben az esetben az lenne a jó, ha te meleg fűtött szobával várnád, ahol tud egy kicsit pihenni a munka után, és majd utána biztos segít, amiben kell. De ezt tényleg neked kéne megtenni. Ha viszont ő semmit sem segít otthon, az már más helyzet.

2013. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
Mire ő hazaér megfőzök, elmosogatok. Hétvégén amikor itthon van akkor szoktam takarítani. Ha hazajön és nincs fa vágva akkor fát vág másnapra elkészíti.
2013. dec. 12. 13:30
 13/62 anonim ***** válasza:
64%

Igaza van... Te egész nap otthon vagy, belefér az idődbe.

Ezen az oldalon nagy divat, hogy az anyukák otthon vannak kicsi babával és fel vannak háborodva, ha valamit csinálniuk kell. Nekem senki ne akarja bemesélni, hogy a gyerek mellett nincs ideje a házimunkára! De persze netezni mindig van idő, érdekes...

2013. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
83%
Igaza van ......
2013. dec. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:
Az előbb írtam, hogy neki nem kell olyan nagy dolgot csinálnia mire hazaér. Reggel hatkor kell és begyújt a konyhába utána az én dolgom a tüzelés, gyorsan elmegyünk a kicsivel a boltba és sietünk haza.
2013. dec. 12. 13:34
 16/62 anonim ***** válasza:
78%

Hát szerintem annyira nem nagyok ezek az elvárások. Gondolom fát bevinni, és meleget csinálni nem csak miatta, hanem a kicsi miatt is szükséges. Amúgy meg nem lehet több a behordás 10 percnél, ha csak nem akkor kezded el hasogatni.


Megőrülnék én is melletted, ha az egész napos hideg után, hideg lakásra kellene hazamennem, mert nem volt 10 perced, na jó legyen begyújtással együtt 15.


Amúgy gyerek mellett, mivel 1-2 órát alusznak a babák általában, elég sok mindent meg lehet csinálni.

2013. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
28%

Hagyjátok már ezt a "Ő egész nap otthon van" szöveget!!

Mint megírta, mindent megcsinál és a konyhában begyújt. Szerintem csak azok írják ezt a választ, akiknek fogalmuk sincs arról, hogy egy kisbaba mellett hogy el megy a nap és mennyit kell vele törődni, miközben minden mást is meg kell csinálni. Lehet, hogy a férj jár el dolgozni, de neki letelik a műszak, az anyának meg nem.

2013. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
43%
Nem gyújtottál be... és a gyerek???
2013. dec. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
76%

Már nem azért, de simán begyújthatnál, már csak azért is, mert egy napközben nem fűtött szoba elég lassan melegszik be.

Ez csak a tv-ben van, hogy meggyújtom a tüzet és 5 perc múlva már boxer alsóban lehet mozogni....

2013. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem, ő nem csinál a közmunkán kívül semmit, vagy csak rosszul kommunikálta, hogy du. 4-re szeretne fűtött lakásba hazaérni??? Az meg hogy ki mit érdemel meg, hosszan tartó vita lenne...
2013. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!