Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért várja el a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el a párom, hogy egy kicsi baba mellett én csináljak mindent?

Figyelt kérdés
Párom jelenleg közmunkán van ami azt jelenti, hogy reggel nyolctól délután négyig kint van a hidegben, negyed ötre ér haza. Tegnap veszekedett velem amiért mire hazaért nem hordtam be fát és nem gyújtottam be. Szerinte annyit megérdemelne, hogy míg alszik a gyerek addig én hordjak be fát és begyújtsak helyette mivel ő egész nap értünk fagyoskodik kint. Szerintetek igaza van vagy túl sokat vár el tőlem?
2013. dec. 12. 13:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 manutd84 válasza:
74%

Gondolom nem az erdőbe küldött ki fát vágni amit még össze is kell halogatni.

Szóval ennyi idő alatt amíg megírtad ezt a kérdést,2 napra elegendö fát tudtál volna bevinni.

2013. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 A kérdező kommentje:
Délután fél ötkor mi a fenét tudna csinálni begyújtáson és tüzelésen kívül? Spórolás miatt nem szoktunk csak délután begyújtani a szobába.
2013. dec. 12. 13:45
 23/62 anonim ***** válasza:
92%

2 gyerekem van, tehát senki ne gondolja, hogy nem tudom mennyi elfoglaltság egy kisgyerek, sőt kettő mert 20 hónap van a gyerekek között.


De nézzük csak a nagyobbat, hogy mi fért bele amikor kicsi volt. Hát nem sokat aludt, de így is mindenre volt időm. Annyi különbséggel, hogy sokszor rajtam lógott :)

Amikor aludt akkor csináltam olyanokat amiket tőle nem tudtam volna, amikor ébren volt meg főztem, a babahordót odatettem a pultra, és beszéltem hozzá.

Tudom jól, hogy fárasztó, no de nem annyira, hogy egy 10 perces meló miatt ki legyen a nő akadva.


Kérdező. Írtad, hogy a kicsivel mentek a boltba. Akkor fel vagytok mind a ketten öltözve. Mi lenne, ha le se vetkőznél, csak bedobnád a szatyrot, kihoznád a fásládát vagy nem tudom mibe viszed be, és vinnél be fát azon melegébe. A kocsiba gondolom elalszik addig a baba. Tényleg 10 percről, sőt ha össze van vágva még annyiról se beszélünk.


A férj munkája meg mindegy hogy mi, finom utalásokat olvastam rá, nem is ez a lényeg. Legalább elmegy és dolgozik. Ha kint van 8 órát, tényleg nagyon fázik, és a meleg lakás a minimum amit elvárhat.

2013. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 anonim ***** válasza:
53%
Du. fél ötkor mi a fenét?? Hát mondjuk vacsit, moshatna, teregethetne, vasalhatna, rendet rakhatna, mosogathatna, játszhatna a gyerekkel, fürdethetné, adjak még tippeket?? Fűtsél be fél ötre, most komolyan akkora cucc befűteni? Nem csoda, hogy veszekedtek, irtó rosszul kommunikálsz.
2013. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/62 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nincs teljesen igaza. Ketten vállaltatok gyereket, kettőtöké a háztartás és lehetne benne annyi intelligencia, hogy okkal nehezebb egész nap otthon lenni és hullára dolgozni magam 0-24-ig, mint csak reggel 8-tól délutánig szenvedni és utána pihenni. Ugyanis az anyaságnál és a háztartás vezetésénél nincs szabadság, nincs hétvége és nincs pihenés. Intelligencia és önzőség kérdése az egész. Ha így áll hozzá mindenhez és nem lehet vele ezeket a dolgokat megbeszélni, akkor szerintem nem jól választottál párt.
2013. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 marcsi1978 ***** válasza:
84%
nekem is dolgozik egész nap a párom! 2 kicsi gyermekünk van a családjáért dolgozik! de mire ö reggel felkel addigra én már begyujtottam és nem csak hétvégén takarítok hanem 2 kicsi mellett minden nap!!mosás fözés,takarítás!
2013. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim válasza:
89%
Igaza van. Én mindent megcsinálok a férjem helyett, amit csak kér. Be is gyújtok, igaz a fát reggel ő behozza, hogy ne cipekedjek. De mire hazajön, én a meleg házban várom, terített asztalnál, tiszta házban. 5 hónapos a fiam. Sokat dolgozik, hogy mindenünk meglegyen!
2013. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 A kérdező kommentje:
Nálunk is meleg van, igaz csak a konyhában. A szobába meg úgyis csak aludni megyünk. Mosni én is szoktam, csak a takarítás marad hétvégére mivel akkor törölgetek, porszívózom és ezeket máskor a babától nem lehet.
2013. dec. 12. 14:04
 29/62 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen igaza van. Nem igaz, hogy ennyit nem tudsz megcsinálni. Én is be szoktam gyújtani itthon, mi is fával tüzelünk nem egy hatalmas munka, kb. pár perc, a másiknak meg jólesik, ha hazaért. Ne használd a gyereket kifogásnak!

Azt meg lehet beszélni a pároddal, hogy este készítse be, vagy az ajtó elé a feldarabolt fát, hogy ne kelljen sokat cipekedned. Szépen, mielőtt hazaér begyújtasz és kész. Pillanatok alatt megvan.

2013. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
16%
Nálunk is a férjem gyújt be mikor haza ér. Szívesen megcsinálja és neki ez az egy dolga van mikor haza ér, én viszont még akkor állok neki vacsorát készíteni, hogy friss meleg étel legyen mindkettőnknek. Ő is azt szereti, ha időben végzek, hogy aztán együtt ülhessünk a nappaliban a kandalló mellett és beszélgethessünk. Spórolásból sem gyújtunk be korábban, hisz nincs idő nappal bent üldögélni és csak úgy tüzelni a drága fát. Az nem igaz, amit valaki írt, hogy nem melegszik be, bizony bemelegszik elég hamar, de ez függ attól is, hogy mekkora a helyiség. Gondolom a kérdező sem nagy légterű palotában él, ha ők is spórolnak. Jók a nyílászáróink, nap közben 18 fokra hűl le, a kandallótól a hálóban 20-21 fok van, ami bőven elég éjszakára. Gondolom a gyerek a konyhában van a kérdezővel, szóval ő sem fagy meg. Mi is ilyen össze-vissza fűtésben nőttünk fel és nem is vagyunk fázósak és betegesek. Az anya nem házicseléd. Nem értek egyet azzal, hogy otthon mindent neki kell csinálni, mert egy baba mellet ugyanúgy fel kell kelnie, mint a férjnek, egész nap nem ér véget a dolog és soha nem végez, mire a férj már az ágyban lógatja a tökét. Azért sem kell bántani, mert akadt egy öt perce hogy kiírja magából a problémáját, neki is jár az, hogy leüljön, nem a nap 24 órájában hasznosan kitölteni az időt.
2013. dec. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!