Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjek, titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjek, titeket mennyire zavar, ha a feleségetek mélyen dekoltált ruhákban jár?

Figyelt kérdés

Bevallom, engem nagyon zavar, nem értem, miért mutogatja magát a feleségem ilyen szinten, ha egyszer komoly kapcsolata van, házas. Szerintem ízléstelen, rengetegen megbámulják, leszólítják.

Lehetne rám tekintettel, nekem ez nem esik jól.

Sokszor beszéltem vele erről, a válasz, hogy nem a középkorban élünk, ő magának akar tetszeni, és akkor mi van.

Mérgemben egyszer feltöltöttem magamról egy közösségi oldalra meztelen felsőtestű képet, hát iszonyat kiakadt.

Mondtam neki, nekem is kb. ilyen s-zarul esik, mikor ő magát mutogatja.

Tudom, ő nem a neten mutogatja magát, de szerintem tök mindegy, milyen platformon, a lényeg a lényeg. Meg ráadásul őt többen látják így a munkahelyen, utcán, mint engem láttak a neten.

És igen, szerintem egy férfi felsőtest korántsem bír akkora szexualitással, mint egy kirakott cici.

Nyilván nem mászkálok félmeztelenül, csak éreztetni akartam vele, hogy milyen rossz a másiknak ilyenkor.


2014. jan. 14. 09:42
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:

amúgy engem nem zavar,viszont mágnesként tudom bámulni ,pedig nem ez a fétisem kb így :

[link]

2014. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
42%

A mély dekoltázs szerintem közönséges, ezért utcára nem megyek így. Igazából szomorúnak is tartom, hogy a magyar nők még itt tartanak, hogy akkor tetszenek maguknak, ha kipakolják a mellük. Tőlünk nyugatra ez már nem divat, sőt! Engem tipikusan angolul szólítanak meg a koldusok, pedig semmi extra nincs az öltözködésemben, csak nem attól érzem magam jónőnek, hogy mindenki a mellem nézi.


Ettől függetlenül ha bárki bele akarna szólni, hogy öltözködöm, nem fogadnám el. Ezért ugyan nem értem, a feleségednek miért jó, hogy kirakja a mellét, de azt maximálisan megértem, miért zavarja, hogy te meg akarod szabni, milyen ruhákat viselhet.

2014. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
74%
Megnézném én a koldust,amelyik angolul szólít meg itt Magyarországon...
2014. jan. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
89%
Én meg olyan divatos vagyok, hogy a koldusok egyenesen eszperantóul szólítanak meg, utána elkérik a ruháim szabásmintáját. :DDD
2014. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, van különbség mélyen dekoltált ruha és ruha között. A lényeg, hogy ne legyen közönséges. Pár hete egy hölgy kiírt egy kérdést, hogy az anyósa felháborodott milyen miniruhában jelent meg egy eseményen, nem értette, mi a probléma, na, a hölgy abban az összeállításban kis túlzással az utcára is kiállhatott volna, annyira közönséges és kihívó volt. Neki persze ezt nem lehetett megmagyarázni.
2014. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
25%
Budapest belvárosában amelyik koldus nem beszél angolul, annak felkopik az álla, tekintve hogy turistaszezonban szinte több a külföldi, mint a magyar. És nyugodt lehetsz, minden koldus nagyon hamar megtanulja hogy mani plíz, cigarett plíz, tenkjú. Ennél több meg nem is kell nekik :D
2014. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
19%
hát szerintem nincs abban rossz ha valaki viszonylag normál mély dekoltázsú ruhát visel.Persze család látogatás,esküvő,keresztelő stb. eseményen normálisan kell öltözködni és télen sem ilyenben flangálok hanem meleg nyakig érő pulcsiban:D de meleg időben igenis szeretem kulturált keretek között olyan ruhát viselni ami kihangsúlyozza a nőies vonalaimat(és itt nem derék és tanga villantós stílusra gondolok)
2014. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
73%
Én nő vagyok. Én is szeretem alapvetően a KISSÉ kivágott ruhát, de mértékkel! Pl. nemrég vettem egy inget, ami nem gombos és mivel elég kivágott volt, ezért középre varrtam egy patentot, ami kívülről nem látszik, viszont így jobban érzem magam benne. Ebben is a férjem véleményét kértem ki, Ő azt mondta, jó, de én nem éreztem magam jól benne. :) Szóval a mérték fontos ebben a kérdésben, illetve még az, hogy egy házasságban ha az egyiket zavar valami és ezt megosztja a másikkal, akkor a másik legalább valamilyen szinten próbál megfelelni a házastársának, hogy az ne érezze magát rosszul. Nálunk is volt már példa erre, igaz teljesen más volt a dolog lényege, de a férjem igyekezett változtatni a dolgon, mert megbeszéltük, hogy engem zavar. Nyilván nem korlátozzuk nyakra-főre egymást, de ha mindenben azt teszi, ami csakis neki jó, akkor egyedül kéne élnie, mert nem tud alkalmazkodni. Főleg engem az akaszt ki, ha valaki ugyanazt megcsinálja, amiért a másikat leb..ssza...
2014. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy-két linkelt kép szerintem nagyon is sok UTCÁRA. Valami kiöltözős eseményre még oké, de ne a hétköznapokon. És amúgy is, a túl sokat mutogatott mell varázsa egyszerűen elveszik! Ne azért nézzek már meg egy nőt, mert kint van a mellének nagyrésze! A nagy mellek normális felsőkben is látszanak, nemhogy kivágottakban. Főleg a teltebb nők szeretik kitenni, nagy hasról elvonni a figyelmet, nem pedig a Jenniferanistonok.
2014. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

Az én páromat nem zavarja, nem is szerei. Nem igazán érdekli, az az igazság. Viszont én nem szeretek mélyen dekoltált cuccokban megjelenni. Pont azért, mert nekem is nagy mellem van, és zavar, ha néha mélyen dekoltált felső van rajtam, néhány faszi megerőszakol a szemével. Nem kösz. Egyébként nekem a garbó is olyan, hogy egyszerűen már én érzem magam kellemetlenül, ahogy bámulnak benne a faszik, mert azok meg általában nagyon tapadósak. Szóval igyekszem lengébb, nem dekoltált felsőket felvenni, de még így is gáz néha. Komolyan, ezek a faszik... ezeknek kb mindegy is, mit vesz fel az ember!


szóval ilyen szempontból nem izgatnám magam miatta a helyedben, hogy mit vesz fel a feleséged, úgyis meg fogják nézni, aki meg nem szép, azt derékig érő dekoltázsban sem fogják megnézni.

2014. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!